İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güven Hurdacı Hurda Fiyatları

Güven Hurdacı Hurda Fiyatları

Güngören Güven geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Hali hazırda Güngören firmasıyız. Lakin Güven mahallesinde de hizmet veriyoruz. Güngören Güven hurdacı firma olarak Güven mahallesinin çevresinde hurdacılık yapıyoruz.

Avrupa yakası Güngören Güven bölgesinde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Güngören Güven mahallesi hurdacı firmalar arasında öncüyüz.

Güven mahallesinde hurdacı olarak her türlü hurda malzemenizi adresinizden alıyoruz Avrupa yakası Güven mahallesi etrafında 2.el eşyalar ve hurda eşyalar alımında nakit ödemeler yapıyoruz Hursan Metal firmamız ile Güngören mahallesinde hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Güngören Güven hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. Tonajlı hurda eşya alımlarına özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal vazgeçilmez devam ediyor.

Güngören Güven Hurdacı Firmalar

Güven hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Güngören Güven etrafında benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Güven sürekli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca İstanbul Güngören Güven için değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güven mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Güven mahallesi çevresinde her türlü hurda alan hurdacılar arasındayız. Güngören hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz.

Yurdumuzda senelik olarak 100 bin ton hastane atığı, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık atılıyor. Çöpe atılan atıl malzemelerin yüzde onikisini cam hurdası, %4’ünü madenler, yüzde kırk üçünü karton hurdaları, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar gibi atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu atıkların %82’si boşa gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1.6 milyar TL zarar vermektedir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Güven Hurdacı Telefonu

İstanbul Güngören Güven mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları talep etmek üzere telefonumuzu aramanız gereklidir. İstanbul Güngören Güven Mahallesi hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Güven Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Müşterilerde kolayca toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Burada yayınlanan Güven bakır kablo kg fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. İstanbul Güngören Güven bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına öncülük yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır.

Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güven hurdacı arayanlar için buradayız. Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Güven hurdacı firması olarak her çeşit antigron kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Güven Mahallesi mahallesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar iletişim kurabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önem arz eder. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metini okuyun. Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

Güven Mahallesi Krom Hurda Alım Satımı

Sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı içeriğinin linkine tıklamalısınız. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Krom hurdası fiyatı sayfamızı ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yapacaksınız.

Güven Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. Güngören Kurşun hurdası alan yerler bölümünü inceleyiniz.. İstanbul Güngören Güven kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Güngören Güven hurda kurşun ton fiyatı bugün güncellendi. Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu alımı yaparız.

Güven Hurda Çinko Alım Satımı

Güven mahallesi çevresinde hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma sayfamızı gezmek iyi gelir. Sitemizdeki Güven Mahallesi hurda nikel kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Güven Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Hursan Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımı yapıyor. Daha detaylı sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler makaleye göz atabilirsiniz. Aslına bakarsanız hurda sarı diye bir hurda yoktur. Güven mahallenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Güven mahallenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız.

Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Dolayısıyla Güven sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. İstanbul Güngören Güven mahallesi hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Güven Hurda Sac Alımı

İstanbul Güngören Güven etrafında sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, satışı nedeniyle arayınız. Sac hurdası alımı yapan işyerleri arasındayız. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda mevcuttur.

Güven Demir Hurda Alanlar

Güven ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı gönderisine bakmak istersiniz. Hurda demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içindedir. Burada paylaşılan Güven ekstra demir hurdası kilo fiyatı günceldir.

Bildiğiniz gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. Güncel hurda demir fiyat listesi edinmek nedeni ile gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler makalesini gezmek iyi gelir. Güven genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Güven Hurda Alan Hurdacı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Güven Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir.

Büyük üretim yerlerinden imalat artığı hurdası alımı için adresinize kadar geliyoruz. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner bırakmaktayız.

Hurda bakır almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda ticareti yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

İstanbul Güngören Güven geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Hursan Metal her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurdası, hurda bakır, demir hurdası, hurda kablo, çinko, kurşun hurdası alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Güven hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

Güven Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi var. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Güven Mahallesindeki hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Güven içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Güven hurda bakır fiyatları için arayın. Burada yayımlanan Güven soyma bakır hurdası kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Güngören Güven bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alanlar içerisindeyiz.

Güven Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu ticareti için arayın. Siz değerli müşterilerin sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. .

Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Güngören Güven alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Güven bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı müşteriyle yapmaktayız.

Güven Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık. Fabrika sökümüyle uğraşanların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökümünde önce sökülecek tesisin titizlikle gezilmesi gerekir. İstanbul Avrupa Güngören Güven fabrika sökümü işi yapıyoruz. Bu sebeple fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacı firmalar arasında başarılı olduk.

Güven Cam Hurda Alanlar

Günümüzde şeffaf meşrubat şişesi, kırılmış araç camı biçimlerinde hurda cam türleri tonlarca alınıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı madde koruyan amorf katı maddelerdir. Güngören Güven genelinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunmaktayız.

Güven Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Güven kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız Hursan Metal verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları edinebilirsiniz. Bölgenin tümünde kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra hassasiyet sayesinde sizlere çok daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz.

Ederinden fazla liste fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapmaktayız. Hurda kağıt, karton alıyoruz. Buradaki Güven mahallesinde hurda karton kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz

En Yakın Güven Mahallesi Hurdacı Firma

Güven hurdacı firması istihdamındaki çalışanlarımızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal hurdacılık olarak Güven genelinde her nevi hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Güven en yakın hurdacı hizmetlerimizle hurda metal alım satımında yerinize geliyoruz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Güven etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Güven Mahallesi Araç Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Güven mahallesinde hurda alımında hizmet ediyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Güven mahallesi çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

Güven Mahallesi 2. El Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Güven Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

İstanbul Güngören Güven çevresinde turbo nikel, %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları alınıp satılırken çok özen ile hareket edilmelidir. İstanbul Güngören Güven nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

7/24 Hurda Alan Güven Mahallesi Hurdacı Firma

Akıp giden senelerin sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Güven hurdacı firması olarak gece gündüz iş yerimizdeyiz. Tam tamına sekiz seneden beri hurda alımı yapan şirketiz.

Güven Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Güven bölgesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Güven çevresinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Güven Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her cins hurda eşyalarınızın iş yerimize taşınması bedelsiz yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun taşıma işi itina ile yapılır. Yıkım molozu Güngören Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen alanlara dökülüyor.

Güven Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Güven hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizin iş birliği ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Güven mahallesinde yaşayanlara her haliyle iyi bir İstanbul Güngören ve olduğundan iyi Güven yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Sadece bu cins eşyaları almıyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz.

Güven Akü Hurda Alım Satımı

Atıl aküler içindeki kurşun içeren suyu sebebiyle kıymetlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı sıkça kullanılabiliyor. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdası alanlar bölümümüze göz bakarsanız harika olacaktır. Hurda akü alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayınız. Bu sebep ile şirketimiz benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor.

Güven Hurda Plastik Alanlar

İstanbul ve Güven bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Güven plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Güven hurda naylon fiyatları biraz önce güncellendi

Güven Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Güven hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları her saat güncelleniyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken diğer hurdacı firmalardan fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Güncel kilo fiyatlarına erişmek için irtibat kurabilirsiniz.

Güven Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Güngören Raf hurda alan yerler sayfamızı okumak bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Sitemizdeki İstanbul Güngören Güven Mahallesi raf hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda raf alan hurdacılar makalemizi okusanız mükemmel bir şey yapacaksınız. Hurda raf Güven alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan işyerlerinden aldığımız çelik raflar, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir olan 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Güven İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapatılan esnaflardan satın aldığımız Güven çevresinde yıkılan fabrika binalarından çıkarılan yeni gibi 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Şantiyelerde alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır.

Güven Hurda Kumaş Firesi Alımı

İstanbul Güngören Güven bölgesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. GüvenMahallesi mahallesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımlarında adresinize araç göndermekteyiz. Spot tekstil artığı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımı yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda ceketlik, hurda gabardin, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. İstanbul Güngören Güven kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Buradaki Güvenmahallesi kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

Güven Mahallesinde 2. El Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.el endüstriyel tip mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, restoran tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek amacı ile siz değerli müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Güven İkinci El Eşya

Ederinden fiyatlarla kullanılmış ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyaları peşin parayla almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu içeriğimizi ziyaret ediniz Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart almak için telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. 2.el büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası satılır.

Güven Mahallesinde Bina Yıkılır

Güngören Güven mahallesi kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek binaların yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Aynı fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cins hurdanızı ücretle almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında bilinen tüm önlemler

0 (535) 043 31 17