İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güngören Sanayi Hurdacı Firma

Güngören Sanayi Hurdacı Firma

Hursan Metal adıyla Güngören Sanayi mahallesine yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Güngören mahalle merkezindeki Sanayi hurdacı firması olarak hurda alımı yapmaktayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Güngören geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Güngören Sanayi mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız.

İstanbul hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Günlük Güngören Sanayi hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Sanayi hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyanızı adresinizden almaktayız

Aslında İstanbul Güngören firmasıyız. Fakat Sanayi mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Sanayi mahallesinin çevresinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda alımı yapmaktayız Avrupa yakası Güngören Sanayi etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

Sanayi Mahallesi Hurdacı Firmalar

Ülkemizde bir sene içerisinde 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıkların yüzde 12’sini cam hurdası, yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturuyor. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin %75’i dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yurdumuzun senede 1.55 milyar ₺ zararına sebep oluyor. Geri dönüşümcüler çöpe atılan bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile emek vermekteyiz.

Sanayi bölgesinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Güngören mahallesinin her sokağında ve Sanayi mahallesinde hurda alan firmalar içerisinde en iyisiyiz. Sizde her çeşit hurda kablo satmak sebebiyle iş yerimizi tuşlamalısınız. İstanbul Güngören hurdacı olarak Avrupa yakası semtlerinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmette sınırları kaldırdı! Sanayi hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Güngören Sanayi içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Sanayi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Güngören Sanayi bölgesinde değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Sanayi Mahallesi Hurdacı Numarası

Sanayi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Güngören Sanayi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı öğrenmek üzere iş yerimizi aramalısınız.

Sanayi Çinko Hurdası Alımı

Buradaki İstanbul Avrupa Yakası Güngören Sanayi Mahallesinde çinko levha fiyatları bugün güncellenmiştir. Çinko hurda alım satımı gönderisine bakmak istersiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satmak için iletişim hatlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Sanayi çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem olur.

Sanayi Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Sanayi mahallesinde hurdacı firmamızı hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki Sanayi bakır ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Güngören Sanayi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Sanayi içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sanayi hurda bakır fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Sanayi Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, bakır, inşaat demiri, kablo, çinko hurda, çatı minare kurşunu aldığımızda değerinin üstünde fiyat listeleri vermekteyiz. Sanayi hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Hurda kablo almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sanayi geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Hursan Metal her tür hurda alımı yapıyor. Sanayi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurda malzemeleri zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın kıymetleri düşebilir. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Sanayi Kablo Hurdası Alım Satımı

Genelde yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları öneriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sanayi Mahallesinde hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantaj dolu fiyatlar veriyoruz. .

Etrafta sıklıkla ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Sanayi hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Sanayi ttr kablo hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz. Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. İstanbul Güngören Sanayi mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız.

Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem taşır. İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında öncülük ediyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz.

Sanayi Hurda Demir Alımı

Firmamız Sanayi mahallesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her türden demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Sanayi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı edinmek sebebi ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan yerler paylaşımımıza kesinlikle göz atın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası fiyatları bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Sanayi hurda demir fiyat listesini grubumuzda günlük paylaşıyoruz.

Sanayi Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu alıyoruz. Sanayi kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Sanayi kurşun hurdası ton fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

Sanayi Hurda Sarı Alan En Yakın Yerler

Firmamız bu hurdaların yanında sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Hurda pirinç sarı başlıklı konuyu ziyaret edin. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir.

Bu neden ile Sanayi sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sanayi mahallesinde hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sanayi mahallesinin tamamında sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Gerçeği söylemek lazımsa hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır.

Sanayi Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı yazımıza göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Güngören Krom hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Sanayi Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

Depomuzda yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac mevcuttur. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz. Sanayi çevresinin her yerinden hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı sebebi ile arayabilirsiniz.

Sanayi Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Güngören Sanayi alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Sizlerin destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. . Sanayi mahallesinin her yerinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Sanayi Kağıt Hurda Alımı

Kağıt hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki Sanayi Mahallesinde karton hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız Sanayi kağıt hurda alan firmalar içindeki Hursan Metal verdiği hizmetler ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası ton fiyatı talep edebilirsiniz. Ederinden fazla ton fiyatları ile bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. Bölgenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra özen sayesinde hurda satıcılarına çok daha yüksek miktarda kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Sanayi İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen şarküterilerden satın aldığımız reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raflar, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Güngören Raf hurda alım satımı bölümünü gezmek iyi gelecektir. Sitemizdeki Sanayi çıkma raf ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alımıbölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda raf Sanayi satışı yapmak sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Sanayi Hurdacı Firma

İki bin altıdan bu günlere dek hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Sanayi hurdacı firması olarak günün her saatinde hurda eşya ticareti yaparız. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı tecrübelerle araç gereç sayımızı çoğaltarak yolumuza devam ediyoruz.

En Yakın Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Sanayi hurdacı ismi ile her türden hurda malzeme alım satımında adresinize gelmekteyiz. Dolayısı ile size en yakın hurda alan yerler Sanayi genelinde hizmetler veriyoruz. Sanayi hurdacı firma olarak yerinizden hurda alım satım hizmetimiz var. Hursan Metal olarak Sanayi çevresinde hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Sanayi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların uygun bir şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işinde olduğu üzere binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cinste hurda eşyayı ücreti karşılığında almaktayız. Bina yıkımında gerekli tüm önlemler

Sanayi Mahallesi Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında mümkün olduğunca hassasiyetle çalışılmalıdır. İstanbul Güngören ile Sanayi nikel hurdaları alıyoruz. Özellikle turbo nikel hurda, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Sanayi Güncel Hurda Fiyatları

Sanayi Mahallesi hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları saat başı değişmektedir. Anlık fiyat listesine erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımı yaparken piyasadan yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz. Hurda fiyatları konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz

Sanayi Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu suları nedeniyle değerlidir. Akü hurdası fiyatları akü hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Motosikletlerde enerji ihtiyacında bulunur. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır.

Sanayi 2.el Ev Eşyası

Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı hakkında detaylı bilgi veren paylaşıma ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası satacaklara yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Uygun fiyatlarla temiz kullanıldığı belli olan ve ikinci el masa, sandalye alabilirsiniz. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla bizleriarayabilirsiniz.

Sanayi Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Sanayi çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Sanayi etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir.

Sanayi Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşıma işi titizlikle tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Güngören Belediyesi tarafından daha önce belirlenen alanlara naklediliyor. Sanayi hurdacı tarafından alınan her türlü hurda metallerin firmaya ait alana yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

Sanayi Cam Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Güngören Sanayi yakınlarında cam hurda alan firmalar içindeyiz. Genelde renkli kola meşrubat şişesi, kırılmış araba camları türlerde cam hurda bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvıları muhafaza eden inorganik katı malzemeye verilen adıdır.

Sanayi Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. İyi fiyatla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Sanayi bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Sanayi hurda plastik alımı yapanlar içerisinde bulunan Sanayi hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Güngören Sanayi hurda naylon fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz

Sanayi Araba Hurdası Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Sanayi hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Sanayi mahallesi etrafında otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor . Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Sanayi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Sanayi etrafında yıkılmış ev vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pencere alan firmalar arasındayız. Birde batmış fabrikalardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı mikseri, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Sanayi Mahallesinde Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İstanbul Güngören Sanayi fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Bu sebeple fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir. Sökümden önce sökülecek taşınmazın titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması uygundur. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihalesi güvenle gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz.

Sanayi Hurdacılar Sitesi

Siz dostlarımıza şimdiden daha yaşanabilir bir İstanbul Güngören ve olduğundan yaşanır Sanayi oluşturmak için çok çalışıyoruz. Sanayi hurdacılar sitesi üçüncü blokta bulunan hurdacı firmamız aracılığı ile atık hurda alım satımı işine başladık. Sadece bu çeşit atıkların ticaretini yapıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her miktarda metalleri alıyoruz.

Sanayi Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

İstanbul Güngören Sanayi çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında bulunduğunuz yere ekibimizi göndermekteyiz. Hurda kumaş alım satımı yapıyoruz. Kiloyla kumaş topu, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alımı yapmaktayız.

Spot hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceketlik satmak amacı ile firmamızı hemen arayın. Sanayi kiloayla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Buradaki Sanayi kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Sanayi 2. El Mutfak Malzemeleri Alanlar

2.el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel lokanta mutfağı aletleri almaktayız. 2.el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, paslanmaz krom dinlendirici, evye, davlumbaz, küvet, hücreli aspiratör vb. lokanta ve restoran tipi mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Sanayi Jeneratör Hurdası Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız.

0 (535) 043 31 17