İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güngören Hurdacı

Güngören Hurdacı

Güngören şehir merkezinin yakınlarında hurda satmak nedeni ile günün her saatinde hurda alım numaralarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul Güngören hurdacı firmasıyız. Yurdun dört bir yanında, hurda alımı yapıyoruz.

En iyi Güngören hurda fiyatlarıyla malzeminizi alıyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler sunmaktayız. Bütün faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Bol miktarda hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile hizmet veriyoruz.

Güngören Hurdacısı

Güngören hurdacısı olarak İstanbul ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda için uygun hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Güngören bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak amacı ile hatlarımızı arayabilirsiniz. Güngören hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Güngören içerisinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin tatlı ilçesi Güngören 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Güngören bölgesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Ülkemizde her sene yüz bin ton hastane atığı, 25 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Çöp kutularına atılmış olan atıl malzemelerin yüzde 12’sini camlar, yüzde dördünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler vb hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin yüzde sekseni çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler bir yılda Türkiye’yi 1 milyar altı yüz milyon TL zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlemektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Bazı doğal kaynaklar yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Atık metallerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Böylelikle yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir metal cevherinin madenlerden çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun ve meşakatlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

Güngören Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Güngören yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz. İstanbul Güngören hurdacı numarası sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları istemek için bizi aramanız gereklidir.

Güngören Kablo Hurda Alım Satımı

Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güngören hurdacı firmayız. . Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz.

Güngören hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alımında öncüyüz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Güngören hurda kablo fiyat listesini isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo yazıyı okuyun. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alımında piyasanın üstünde fiyatı gönderiyoruz. Güngören ilçesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. İstanbul Güngören hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alım satımı için adresinize geliyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir.

Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablolar iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz. İstanbul Güngören bölgesinde sıklıkla bulunan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz.

Güngören Hurda Bakır Alanlar

Sitemizdeki Güngören soyma bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Güngören bakır hurdası alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Hurda bakır alan Güngören hurdacı telefonunu hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Güngören bakır hurdası fiyat listesi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Güngören bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Güngören Hurda Alüminyum Alım Satımı

Güngören bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize destek olanların desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. İstanbul Güngören hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Bununla birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek yapıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki Güngören alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar içerikli makaleyi inceleyin Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz.

Güngören Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan en eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz. İstanbul ili Güngören kurşun hurda aldığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Güngören kurşun hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Güngören Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Güngören çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı istemek için. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Güngören Çinko Hurdası Alanlar

Bu sitede yer almakta olan İstanbul Güngören çatı söküm çinkosu kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler içeriğinin linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Güngören etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Güngören Demir Hurda Alım Satımı

Firmamız Güngören genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı hurda demir konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız.

Anlık demir hurda fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımıza göz atmalısınız. Güngören ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Güngören demir hurda kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak göndermekteyiz.

Güngören Hurda Alan Firmalar

Hurda çelik alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Güngören kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Elinizdeki hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın piyasa değerleri düşmektedir. Güngören geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda çelik alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alımında piyasadan daha fazla fiyat listeleri uyguluyoruz. Güngören hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Güngören Krom Hurda Alım Satımı

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazımızı incelerseniz şahane bir iş yaparsınız. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Güngören krom fiyat listesini grubumuza üye olanlara güncel olarak yollamaktayız.

Güngören Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Güngören ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alıyoruz. Aslını söylemek lazımsa sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Sayfamızdaki Güngören sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Pirinç sarı hurda alanlar hakkındaki metni ziyaret edin. Dolayısıyla Güngören sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

Sizlerinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. İstanbul Güngören hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Ayrıca sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda sarı hurda bronz araiş ticaretinde en doğru fiyatları vermektedir.

7/24 Açık Güngören Hurdacı Firması

Yılların bahşettiği profesyonellikler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam yirmi dört yıldan bu yana geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Güngören hurdacı firması olarak zamana takılmadan hurda metal alım satımı yapmaktayız.

Güngören Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan firmalar içerisindeyiz.

Güngören Hurda Plastik Alan Firmalar

İstanbul il Güngören bölgesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satışı yapmak sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Güngören hurda plastik alan yerler içerisinde olan işletmeyiz. Buradaki İstanbul Güngören plastik hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz

Güngören Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki Güngören 2.el raf ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda raf fiyatları raf hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayın. Hurda raf Güngören fiyatları öğrenmek sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan mandıralardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, ürün reyonları, market rafları, teşhir rafları, demir raflar içlerinden seçilen yeni gibi 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız.

En Yakın Güngören Hurdacı Telefonu

Hursan Metal firmamızla Güngören etrafında her türlü hurda alımı yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yer Güngören bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Güngören en yakın hurdacı deposu olarak her çeşit hurda ticareti yapmak amacı ile ayağınıza çalışanlarımızı yolluyoruz. Güngören hurdacı bünyesinde çalışan personelimizle arzuladığınız sokaktan her çeşit hurda atık alım satım hizmetimiz var.

Güngören Parça Kumaş Alanlar

Toptan ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Kiloyla hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz. Güngören çevresinde hurda kumaş firesi almaktayız. Sitemizdeki Güngören hurda kumaş ton fiyatları daima güncelleniyor. İstanbul Güngören kilosu ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz. İstanbul Güngören etrafında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında çağırdığınız adrese gelecek ekibi oluşturduk.

Güngören 2.el Mutfak Malzemeleri Alan Hurdacı

İyi kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alınır. Profesyonel mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz dinlendirici ve benzeri sanayi tipi mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Güngören Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Güngören hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuz aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Daha fazla yaşanılır bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Güngören 2.El Eşya

Titizlik ile 2.el piyasasında satılabilecek temizlikteki mobilyaları yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz Yeniden farkı bulunmayan 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak nedeniyle bize ait çağrı merkezi numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Ederinden makul fiyatlarla yeni gibi ve 2. el oturma grupları satabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alınır.

Güngören Nikel Hurdası Alan Yerler

Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir. Dolayısı ile hurda nikel taşınırken elimizden geldiğince hassas hareket etmeliyiz. Güngören nikel hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Güngören genelinde %95 ile %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Güngören Otomobil Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Güngören etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alımı yapıyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Güngören Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hurdacıların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek üretim yerinin titizlikle dolaşılarak gerekli araçların hazırlanması çok daha doğrudur.

Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Güngören fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Güngören Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılması gereken binaların yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Güngören Akü Hurdası Alımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Araçlarda elektrik deposu bulunur. Akü içerdiği kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alım satımı paylaşımımızı okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar.

Güngören Karton Hurdası Alım Satımı

Güngören kağıt hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Sayfamızda yayınlanan Güngören karton hurdası ton fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz Ederinden fazla liste fiyatı ile bristol hurda, kağıt bardak, hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alımı yaparız. Güngören İstanbul kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz verdiği hizmetlerle kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçenin tamamında renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında uyguladığımız ekstra titizlik ile müşterilerimize çok daha fazla kazanma şansı veriyoruz.

Güngören Cam Hurda Alımı

Bu dönemde renkli çıkma araba camı, meyve suyu şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri bulunuyor. Güngören etrafında cam hurda alanlar içindeyiz. Bu dönemde renkli çıkma araba camı, meyve suyu şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri bulunuyor.

Güngören Klima Hurda Alan Firmalar

Hurda klima Güngören ilçesinde en çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Güngören çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Güngören Moloz Nakliyesi

Güngören hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınması itina ile araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Güngören Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen alana dökülür.

Güngören 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış depo binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları satıyoruz. İnşatlarda inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan satıcılardan aldığımız

Güngören Anlık Hurda Fiyatları

Güngören hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları saatlik olarak değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken öteki hurdacılardan daha fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz. Kesin ton fiyatına erişmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17