İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Firma

Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Firma

Hursan Metal firmamızla İstanbul Avrupa Silivri ilçesinde hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal hizmet sunmaya devam ediyor. Gümüşyaka mahallesinin tümünde az kullanılmış eşyalar ve hurda alımı için nakit ödeme yapmaktayız Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Şu anda Silivri firmasıyız. Fakat Silivri Gümüşyaka mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Anlık Silivri Gümüşyaka hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz.

Gümüşyaka hurdacı olarak hurda malzemeler alıyoruz Gümüşyaka mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı firması olarak Gümüşyaka mahallesinin her sokağında her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Silivri Gümüşyaka hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. İstanbul Avrupa yakası Silivri ilçesinin her yerinde her zaman yaptığımız gibi hurda alımı için yerinize kadar geliyoruz

Silivri Gümüşyaka Mahallesi Hurdacısı

Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için telefon numaralarımızı aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Silivri merkezine bağlı, Gümüşyaka mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İstanbul, Avrupa Yakası Gümüşyaka mahallesi çevresinde bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Silivri bölgesinde hurda alımı hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmaktayız.

Yurdumuzda yıllık 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı çöplere gidiyor. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde dördünü hurda maden, %27’sini plastikler, %12’sini cam, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar oluşturuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilmez atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Boşa giden atıklar ülkemize zararı 1 milyar 6 yüz milyon ₺ tutmaktadır. Hursan Metal gibi firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Gümüşyaka Hurdacı Telefon Numarası

Silivri Gümüşyaka yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. İstanbul Silivri Gümüşyaka hurdacı firma telefonlarını unutmayınız Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Gümüşyaka Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, Antikron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgi var. Gümüşyaka bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. Gümüşyaka genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Silivri Gümüşyaka mahallesinde hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Silivri Gümüşyaka mahallesinde bakır hurda alan yerler arasındayız.

Gümüşyaka Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Gümüşyaka mahallesinde hurda krom alan yerler için sitemize girdi iseniz arayabilirsiniz Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Gümüşyaka Sarı Hurdası Alım Satımı

Hursan Metal hurdacılık bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Gümüşyaka mahallesi genelinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Haliyle Silivri Gümüşyaka mahallesi sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız. Daha doğru sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Aslına bakarsanız sarı hurda adında bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Gümüşyaka Alüminyum Hurdası Alımı

Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan firmayız.

Daha güncel hurda alüminyum alan hurdacı konuya göz gezdirebilirsiniz. Her türden alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Silivri bölgesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. İstanbul Silivri Gümüşyaka hurda alüminyum alanlar arasındayız.

Gümüşyaka Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık hurda demir ton fiyatı edinmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Firmamız Gümüşyaka mahallesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Gümüşyaka etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Silivri Hurda demir alanlar bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Hurda demir, dünya genelinde çokça çıkarılan metaller arasındadır.

Gümüşyaka Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda alüminyum almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz.

Gümüşyaka mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Gümüşyaka Çinko Hurda Alanlar

Gümüşyaka bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan hurdacı yazısına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Gümüşyaka Mahallesinde Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle öne çıkıyor. İstanbul Silivri Gümüşyaka kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz.

Gümüşyaka Mahallesi Hurda Kablo Alan Firma

Silivri Gümüşyaka mahallesi bölgesinin her yerinden TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Bunların yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Müşterilerde kolayca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki kablo hurda alanlar makaleye bir göz atın. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsası fazla fiyatlar veriyoruz. Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacı firması olarak her nevi antikron kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı için buradayız.

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Silivri Gümüşyaka hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. . Bulunduğu yerden antikron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alıyoruz. İstanbul Silivri Gümüşyaka mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız.

Gümüşyaka Sac Hurdası Alımı

Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Gümüşyaka mahallesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, oluklu sac hurdası hurda galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satışı yapmak amacıyla arayın. Kış bahçesi çatısı kaplamak için kullanılabilir.

Gümüşyaka Klima Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Silivri Gümüşyaka mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Silivri Gümüşyaka çevresinde en fazla satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Gümüşyaka Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre molozların taşınması güvenle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozu Silivri Belediyesi’nce planlanan moloz dökme yerlerine nakil ediliyor. Gümüşyaka mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyanızın firmaya ait tesise yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Gümüşyaka 2.El İnşaat Malzemesi

Silivri Gümüşyaka yakınlarında yıkılmış öğrenci yurdu benzeri binalardan sökülen sıfır gibi 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Dolayısıyla batan fabrikalardan satın aldığımız

Gümüşyaka Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alanlar

Bozulmuş jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör satılır.

Gümüşyaka Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile hurda nikel alınıp, satılırken mümkün olduğunca özen ile hareket edilmelidir. İstanbul ve Silivri Gümüşyaka mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. İlçe genelinde anot nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda alımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

Gümüşyaka Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Gümüşyaka mahallesinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Son zamanlarda rengarenk içecek şişesi, otomobil camları şekillerinde cam hurdaları bulunmaktadır. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi suları koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir.

Gümüşyaka İkinci El Eşya

Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış büro ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası satıyoruz. Silivri Gümüşyaka içerisinde sıfır, 2.el kanepe satın alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek durumdaki oturma gruplarını yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz.

Gümüşyaka Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Silivri Gümüşyaka mahallesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
, hasarlı araç hurdası, motor hurdası .

Gümüşyaka Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Gümüşyaka bölgesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alım satımı yapıyoruz.

Gümüşyaka mahallesi plastik hurda alım satımı yapanlar içinde lider konumda olan Gümüşyaka mahallesi hurdacı firmasıyız. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Gümüşyaka Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Arabalarda elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Bu yüzden bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denilmektedir. Silivri Akü hurdası alımı linkine tıklayınız.

7/24 Gümüşyaka Hurdacı

7/24 Gümüşyaka mahallesinde hurdacı olan firmamızla 7/24 işimizin başındayız. Sektörün verdiği tecrübelerle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 2018’den buyana hurda eşyaların alımında hizmetimizi sunuyoruz.

Gümüşyaka Mahallesine En Yakın Hurdacı

Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacıları arasında arasındaki ekiplerimiz ile yerinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Silivri Gümüşyaka mahallesi çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Silivri Gümüşyaka etrafında hizmet ediyoruz. Silivri Gümüşyaka en yakın hurdacı firması adıyla hurda malzeme ticareti yapmak için deponuza gelmekteyiz.

Gümüşyaka Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrika söküm işleri yapıyoruz. Silivri Gümüşyaka mahallesi fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Sökümden önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca gezilmesi gerekiyor. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik.

Gümüşyaka Kağıt Hurda Alanlar

Silivri Gümüşyaka mahallesinde kağıt hurda alım satımı yaptığımız bölgeler içindedir. Daha fazla liste fiyatlarıyla hurda karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma avantajı veriyoruz. İstanbul Silivri Gümüşyaka hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız ile koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz.

Gümüşyaka Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Silivri Gümüşyaka mahallesi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken ev ve işyerlerinin istendiği şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz.

Gümüşyaka 2.el Hurda Raf

Özellikle ekipmanını yenileyen işyerleri tarafından satışa çıkarılan reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdası içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız. Silivri Gümüşyaka 2. el raf hurdası alımı sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Silivri Hurda raf alanlar içeriğinin linkine tıklayınız.

Gümüşyaka Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Gümüşyaka mahallesi hurdacılar sitesi içindeki hurdacı firmamızın yardımıyla hurdacılık işleri yapıyoruz. Daha fazla iyi bir İstanbul Silivri Gümüşyaka yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Güncel Anlık Gümüşyaka Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. Gümüşyaka hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi Gümüşyaka hurda pazarında saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz.

0 (535) 043 31 17