İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gülyalı Hurdacı

Gülyalı Hurdacı

Hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz. Gülyalı merkezinin tümünde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda malzemeler alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız. Gülyalı hurdacı firmalar arasında lideriz.

Ordu Gülyalı hurdacı firma olarak her tür hurda malzeme alım satım hizmetleri veriyoruz. Günlük Gülyalı hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaktayız.

Hali hazırda Gülyalı hurdacı firmasıyız. Ancak Ordu Gülyalı merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimizle Gülyalı hizmetimizi sürdürüyoruz. Ordu hurdacıları arasındaki firmamız Hursan Geri Dönüşüm hizmetlerine devam ediyor. Gülyalı merkezinin çevresinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Gülyalı bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Ordu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Ordu Gülyalı Hurdacıları

Gülyalı hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Ordu Gülyalı etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Sizde her nevi hurda atık satışı yapmak için firmamızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Ordu ilinin tatlı ilçesi Gülyalı daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gülyalı ilçe merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gülyalı hurdacı olarak Ordu bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzeme için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Gülyalı merkezde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek tüm halkımızın faydalanması için çalışıyoruz.

Türkiye’de bir senede 100 bin ton tıbbi atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde dört civarını metal hurdalar, yüzde oniki’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastik hurdası oluşturuyor. Ne yazıkki, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler yurdumuza 1 milyar beş yüz milyon TL zarar veriyor. Hursan Geri Dönüşüm benzeri firmalar çöpe giden bu paranın mümkün olduğu kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçiyor.

Gülyalı Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metal cevherlerinin ocaktan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zordur. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurda malzemelerin geri dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Dünyamızdaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazı madenler yüksek miktarda gözükse de artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyacıda her geçen gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede saklıyoruz.

Gülyalı Hurdacı Telefonu

Ordu Gülyalı hurdacılık hurda alım faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı talep etmek sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Ordu Gülyalı hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır.

Gülyalı Krom Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler linkine tıklayınız.

Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Gülyalı hurda krom ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Gülyalı Demir Hurdası Alımı

Gülyalı ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Hurda demir, Gülyalı ilçe genelinde bol miktarda çıkarılan metaller içerisindedir. Bu sayfada paylaşılan Gülyalı 1.sınıf hurda demir fiyat listesi güncelliğini koruyor. Bildiğiniz üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Hurdacı firmamız Gülyalı genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderisine göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımını okumalısınız.

Gülyalı Çinko Hurdası Alımı

Buradaki Gülyalı nikel hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı paylaşımımızı okursanız harika bir şey yapacaksınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Gülyalı bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Gülyalı Sarı Pirinç Hurda Alımı

Gülyalı ilçesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Ordu Gülyalı hurda sarı kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metne bir göz atın. Pirinç metal hurdası halk arasında renginden dolayı sarı hurda ismi verilmiştir.

Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri vardır. Ordu Gülyalı hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapıyor.

Bu yüzden Gülyalı hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır.

Gülyalı Kurşun Hurda Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami kubbe kurşunu sökümü yapıyoruz. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alım satımı paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu düşünülmektedir. Gülyalı hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki Ordu Gülyalı hurda Cami kurşunu kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz.

Gülyalı Sac Hurda Alanlar

Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Ordu Gülyalı ve çevresinde hurda levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapanlar içindeyiz. Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Gülyalı Kablo Hurda Alan Firma

Gülyalı hurda kablo almaktayız. Kesin bilgi öğrenmek için kablo hurdası alanlar makaleye bir göz atın. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları alıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Ordu Gülyalı hurdacısı olarak her çeşit antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler bize ulaşın. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Gülyalı hurdacı arayanlar için buradayız. Genel olarak hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında en doğru fiyat listesini biz veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Ordu Gülyalı kablo kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Ordu Gülyalı genelinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında deneyime sahibiz. Müşterilerde kolayca ele geçen 50% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Gülyalı Bakır Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Gülyalı yanık bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Ordu Gülyalı bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Gülyalı hurdacı şirketimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Gülyalı içinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Gülyalı hurda bakır fiyatları için arayın.

Gülyalı Alüminyum Hurda Alım Satımı

Ordu Gülyalı hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant için peşin ödeme yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda alınır. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün büyüyoruz. Buradaki Gülyalı alüminyum hurda ton fiyatını her gün yollamaktayız. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler metini inceleyin. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Gülyalı ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz.

Gülyalı Hurda Alım Satımı

Hurda sarı alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Gülyalı adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı hemen satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymetinin inmesine neden olur. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Gülyalı ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Tonajlı çatı minare kurşunu, demir, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo ve hurda sarı alırken yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Gülyalı hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Gülyalı Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Gülyalı çevresinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. Gülyalı çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir.

Gülyalı Moloz Dökümü

Molozlar Gülyalı Belediyesi’nce bildirilen yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Gülyalı hurdacı tarafından alınan her cins hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Gülyalı Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Özellikle anot nikel hurdası, turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ile %95 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken oldukça hassas davranmalıyız. Hurda nikel zehirlidir. Gülyalı hurda nikel alımı yapıyoruz.

Gülyalı Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tedbir önlemleri Çıkacak hurda bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız. Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Gülyalı kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Gülyalı Hurdacı Sitesi

Gülyalı OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Gülyalı hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle sektörde hizmet ediyoruz. Yalnızca bu eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Çevreci dostlara yaşanabilir bir şehir yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Gülyalı Hurda Cam Kırığı Alan En Yakın Hurdacılar

Genelde şeffaf oto camları, süt şişesi vb. hurda camlar baya fazla yeniden işleniyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı koruyan amorf sert malzemelerdir. Gülyalı etrafında cam hurda alan hurdacılar içinde faaliyet veriyoruz.

Otomobil Hurdası Alan Yerler

Gülyalı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Gülyalı etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araç hurdası, yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

2. El Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacılar

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi kuzine ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Kumaş Hurdası Alanlar

Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Gülyalı ilçesinin her mahallesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımında yerinize geliriz. Spot poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş alım satımı yapıyoruz.

Kilosuyla hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacı ile buradaki numarayı şimdi arayabilirsiniz. Gülyalı kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sitemizdeki Gülyalı kumaş hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Anlık Güncel Gülyalı Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsadan yüksek teklifler veriyoruz. Gülyalı hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri piyasada saat başı değişmekte. Kesin ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın.

Gülyalı Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla restorasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, ürün reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir 2.el market rafı satıyoruz. Sayfamızdaki Ordu Gülyalı 2.el market rafı fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurda alan yerler gönderisine göz gezdirmek istemelisiniz. Gülyalı ikinci el raf hurdası satışı yapmak sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Karton Hurdası Alım Satımı

Yüksek fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Gülyalı karton hurdası aldığımız yerler arasında yer almaktadır. Sayfamızda yer alan Gülyalı hurda kağıt ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz Bölgede beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde satıcılara değerinden daha yüksek miktarda kazanma imkanı iletiyoruz. Gülyalı kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki şirketimiz ile irtibat kurarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı ton fiyatı isteyebilirsiniz.

Gülyalı Hurda Plastik Alım Satımı

En avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda poşet, pimapen, hurda şeffaf naylon alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Gülyalı plastik hurda alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Ordu Gülyalı hurda naylon fiyat listesini günlük yollamaktayız. Ordu ile Gülyalı bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal satmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Hurda Beyaz Eşya

Piyasadan fiyatlara sıfır, 2.el mobilya satıyoruz. Kısa bir süre kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki mobilyaları konumunuza gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firma konulu sayfamızı gezebilirsiniz

Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait cep telefonlarıyla etkileşimde bulunarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları alınır.

7/24 Açık Gülyalı Hurdacı Firması

Okuduğunuz gibi bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bugüne geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerin sağladığı özgüvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Gülyalı hurdacı firması firmamız vasıtası ile gece gündüz açığız.

Akü Hurdası Alım Satımı

Kullanımdan sonra atık haline düşen bataryalara hurda akü denir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan enerji kaynağıdır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılır. Akü içindeki kurşun içeren sıvı nedeni ile geri dönüşüm için değerlidir.

En Yakın Gülyalı Hurdacı

Hursan Geri Dönüşüm firmamızla Gülyalı ilçesinin tümünde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Gülyalı hurdacı arasındaki personelimizle adresinizden her cins hurda malzeme almaya başladık. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alanlar Gülyalı etrafında servis ediyoruz. Gülyalı en yakın hurdacı firma hizmetiyle her cinsten hurda eşya alım satımında gönderdiğiniz konuma profesyonel personel yolluyoruz.

2.el jeneratör Alan Hurdacı Firma

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Gülyalı İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan ayrılan yeni gibi 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Birde malesef iflas eden esnaflardan satın aldığımız Müteahhitlerce bir kaç blok yapımında kullanılmış boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

Gülyalı Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı yerdeyiz. Hurdacıların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkılacak taşınmazın detaylı bir şekilde gezilerek gerekli araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihalelerini aldık. Gülyalı fabrika söküm işleri yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17