İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güdül Hurdacı Telefonu

Güdül Hurdacı Telefonu

Güdül meydanında olduğu gibi hurda alımı amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Şu an Güdül hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Fakat Güdül merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Güdül merkezi etrafında hurda malzeme ve kullanılmış eşya alımı yapmaktayız. Güdül hurdacı depoları arasında lider konumdayız. Her nevi hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Hursan Metal olarak Güdül merkez çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ankara Güdül ilçesinde hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Günlük Ankara Güdül hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Ankara hurdacı firmalar arasındaki Hursan Metal hizmetinizdedir. Ankara Güdül hurdacı firması olarak her cins hurda malzemeyi alıyoruz. Ankara Güdül merkez hurdacı firması olarak Güdül merkezinin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Ankara hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Ankara Güdül Hurdacı Firmalar

Güdül hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Güdül içerisinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü sarı hurdası satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Ankara merkezinin hızla büyüyen ilçesi Güdül 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sırf Ankara Güdül çevresinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Güdül hurdacı firması olarak Ankara ilçelerinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın alımı için uygun hurda nakliye çalışanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Güdül merkezindeki mahallelerde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız.

Türkiye’de yılda yüz bin ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde dördünü metal hurdası, %27’sini plastik hurdası, yüzde onikisini hurda cam türleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu paha biçilmez malzemelerin yüzde yetmiş beşi boşa gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye zararı 1.55 milyar TL’dir. Hurdacı firmalar çöpe atılan bu paranın elimizden gelen kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Güdül Hurdacı Numarası

Ankara Güdül adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Ankara Güdül hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boş yere süre harcamadan arayın güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Güdül Hurda Alan Firma

Ankara Güdül ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her tür hurda alıyor. Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda alan Güdül hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Güdül kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurda eşyalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metalin piyasa değeri düşebilir.

Hurda paslanmaz almak üzere yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, alüminyum hurda,inşaat demiri ve sarı hurdası aldığımızda Güdül hurdacısından daha yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Güdül hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Güdül Krom Hurdası Alanlar

Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Güdül hurda krom kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Güdül ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Ankara Güdül çinko hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alanlar gönderimize bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Güdül Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Ankara Güdül hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Bu sayfadaki Güdül hurda sarı fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderilmektedir. Hurda sarı konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Güdül genelinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Güdül hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Aslını demek lazımsa sarı hurdası adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri kıymetli hurdalar içinde sayılır. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Haliyle Güdül sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Güdül Hurda Bakır Alım Satımı

Güdül hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Güdül hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Güdül içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Güdül bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Ankara Güdül bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde detaylı bilgi var.

Demir Hurdası Alanlar

Hurda demir, dünyada en çok satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Ankara Güdül extra demir hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Güdül çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Güdül genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları sayfamıza bir göz atmak istersiniz.

Güdül Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Ankara Güdül hurdacı firması olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Güdül hurdacı firmayız. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yaparken anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Hurda kablo içerikli metne bir göz atabilirsiniz.

Ankara Güdül hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Ankara Güdül hurda kablo alan yerler arasındayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Ankara Güdül fare yemez kablo ton fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Müşterilerde hızlıca toplanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı kablo hurdası alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Güdül Ankara hurda kurşun için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Ankara Güdül çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını talep edenlere günlük gönderiyoruz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami kubbe kurşunu için özel fiyatlar veriyoruz. Doğada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle bilinir. Hurda kurşun fiyatı paylaşımını ziyaret ederseniz muhteşem olur. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir.

Hurda Sac Alım Satımı

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Güdül çevresinin tamamında sac levha, hurda sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek sebebi ile. Firmamızda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac vardır.

Güdül Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Sitemizde yayınlanan Ankara Güdül alüminyum hurdası fiyatları günceldir. Hurda alüminyum içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac almaktayız.

Ankara Güdül alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Güdül ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu alıyoruz.

Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Sizin yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz.

Güdül Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli metine göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımında borsasından fazla ton fiyatları ödüyoruz. Doğru fiyat listesine erişmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Güdül hurdacı hurda alım satımında kullanılan ton fiyatları Güdül pazarında her dakika değişiklik gösteriyor.

Güdül Hurda Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alım satımında en iyi fiyatlarla ödeme yapıyoruz.

Güdül Hurda Kağıt Alanlar

Ankara Güdül kağıt hurdası alan yerler arasındaki şirketimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Güdül karton hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Sitemizdeki Ankara Güdül hurda kağıt ve karton kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Daha fazla fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alan yerler içerisinde en hızlı fiyatları vermekteyiz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet sayesinde müşterilerimize daha fazla kazanç etme imkanı sunuyoruz.

Güdül Hurda Nikel Alan Hurdacı

İlçe genelinde %95 ve 99 nikel şablon, anot nikel, turbo nikel hurdası alıyoruz. Bu sebeple nikel hurdaları alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkat ile çalışılmalıdır. Ankara Güdül hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir.

Güdül Hurdacılar Sitesi

Güdül sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Güdül hurdacılar sitesi 9. blok içinde bulunan depomuzla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Çevreci dostlara her haliyle yaşanılır bir şehir bırakmak için çok çaba sarfediyoruz.

Güdül Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek binaların istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Yıkımda lüzum görülen tedbir önlemleri Bina yıkım hurdaları bina yıkım işi yapıyoruz.

Güdül 2.el Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi 2.el restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, salata ve meze dolapları, krom küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap alım satımı yapıyoruz.

Güdül Hurda Kumaş Alım Satımı

Ankara Güdül bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımlarında istediğiniz konuma araçlarımızı gönderiyoruz. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Toptan iç çamaşırı kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıp satmaktayız.

Kiloyla hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız. Güdül kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar arasındayız. Burada yayımlanan Güdül kumaş hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız.

En Yakın Güdül Hurdacı Telefonu

En yakın Güdül hurdacı firması hizmetlerimizle her cinsten hurda eşya alırken ayağınıza uzman ekip yolluyoruz. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Güdül bölgesinde servisler veriyoruz. Güdül hurdacı olan firmamız ile konumuzdan her cins hurda alım satım hizmetimiz var. Hursan Metal olarak Güdül ilçesinde her çeşit hurda alıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından bir kaç projede kullanılmış boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan depo vs. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, kapı, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız. Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan satın almış olduğumuz

Güdül Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Güdül çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Güdül bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Güdül Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Güdül Belediyesi’nce planlanan yere nakledilir. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya göre molozların taşıma işleri itina ile firmamızca yapılıyor.

Güdül Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde incelenerek uygun araç ve gereçlerin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Güdül fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde başarılı konumdayız. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini tamamladık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Bir müddet sonra kullanılmaz haline düşen akülere hurda akü denmektedir. Otomobillerde enerji ihtiyaçları amacı ile bulunmaktadır. Akü hurdası alım satımı gönderisine göz gezdirirseniz iyi olacaktır. Dolayısı ile bizim gibi işletme içerisinde geri dönüştürme kazanları olan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapar. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

Güdül 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla kapanan dükkânlardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, reyonlar, market rafları, hurda mağaza rafları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Güdül hurda raf kg fiyatı her an güncellenmektedir. Raf hurdası alan yerler bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi bir şey yaparsınız. Raf hurdası Güdül satışı yapmak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Güdül Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Güdül hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü işimizin başındayız. Bin dokuz yüz doksan bir senelerinden bu zamana dek hurdacılık faaliyetleri ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin sağladığı tecrübelerle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara ve Güdül bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Güdül plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan Güdül hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Ankara Güdül plastik ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yolluyoruz.

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İyi fiyatla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası almaktayız.

Güdül Hurda Araba Alanlar

Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Güdül hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Güdül çevresinde hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araba hurdası, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hurda motor . Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Güdül 2.el Ev Eşyası

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, sekreter masaları satmak isteyenlere yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Değerinden makul fiyatlarla sıfır ve 2. el oturma grupları alabilirsiniz. Sıfırdan farkı olmayan 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları yerinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat uygulanmaktadır. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinası hurdası alım satımı başlıklı paylaşımımıza bakınız

Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert bir yapıda olan suları koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Özellikle şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış araba camları benzeri cam hurda çok fazla alınıp satılıyor. Güdül yakınlarında hurda cam alan yerler içinde bulunmaktayız.

0 (535) 043 31 17