İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güce Hurdacı Hurda Fiyatları

Güce Hurdacı Hurda Fiyatları

Güce merkezi yakınlarında hurda satmak için çağrı merkezimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Anlık Güce hurda fiyatları ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Benzersiz profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz tüm hizmetleri buradan inceleyebilirsiniz. Güce hurdacı firması olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Güzel ülkemizin dört bir noktasından, hurda alıyoruz. Hursan Hurda Metal olarak hurda malzeme alıyoruz. Bol miktarda hurda malzeme alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Giresun hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Giresun Güce Hurdacı Firma

Güce bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğrayan plastik ve metalleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğini korumaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda demir satışı yapmak amacıyla numaramızı çaldırabilirsiniz. Güce hurdacı olarak Giresun bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için uygun hurda taşıma araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Güce hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Giresun Güce etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Giresun şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Güce öncelikli hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sadece Giresun Güce ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Güce Hurdacı Numarası

Giresun Güce hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda satışı yapmak üzere bizleri aramanız yeterlidir.

Giresun Güce hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Güce Hurda Alanlar

Hurda zamak antimon, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Güce hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko hurda, hurda kurşun, bakır, kablo, alüminyum hurda,ekstra demir alımına özel yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Güce hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Güce yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdaları geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Hurda alüminyum almak için evinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Giresun Güce ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Hurda Metal her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Güce Hurda Krom Alan Firmalar

Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar konusunda bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayın. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Güce krom hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Güce Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alıyoruz. Güce hurda bakır kilo fiyatı için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Giresun Güce bakır ton fiyatlarını isteyene ücretsiz göndermekteyiz. Giresun Güce hurda bakır alan yerler içindeyiz. Güce genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Güce hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Güce Hurda Sarı Alımı

Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan hurda sarı olarak anılmaktadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Hursan Hurda Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Aslını söylemek gerekirse sarı hurda isminde bir hurda yoktur.

Bu sayfadaki Güce sarı pirinç kg fiyatını dileyene saat başı gönderilmektedir. Hurda sarı pirinç alanlar başlığıyla paylaşılmış konuya göz atabilirsiniz. Güce hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Güce ilçenin tümünde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Bu nedenle Güce sarı pirinç hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Güce Hurda Demir Alanlar

Hursan Hurda Metal Giresun Güce ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları hurda demir konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alımı yapılır.

Anlık demir hurda fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar makalemizi ziyaret ederseniz iyi bir iş yaparsınız. Güce ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Demir, dünyada en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu sayfada yayınlanmış olan Giresun Güce inşaat demiri fiyatları güncellenmiştir.

Güce Hurda Alüminyum Alanlar

Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Giresun Güce alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör almaktayız. Sizlerin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Güce ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizdeki Güce alüminyum hurda fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar konulu metine göz atabilirsiniz Şirketimize güvendiğiniz için saygılar sunarız.

Güce Hurda Kumaş Alım Satımı

Spot dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alıp satmaktayız. Güce çevresinin tümünde hurda kumaş almaktayız. Defolu hurda ceketlik, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen aramalısınız. Giresun Güce bölgesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında yerinize ekip gönderiyoruz. Güce kilosu ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Buradaki Güce kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz yolluyoruz.

Güce 2.el Lokanta Malzemesi Alanlar

Endüstriyel tipte 2. El restoran aletleri almaktayız. Titiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, meze reyonları, endüstriyel set üstü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

Güce Kurşun Hurda Alım Satımı

Güce kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Güce kurşun hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alımı gönderimizi gezmelisiniz. Metal kurşun kullanılan eski madendir.

Güce Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Güce bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, alımı için arayabilirsiniz. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güce Kablo Hurdası Alımı

Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen arayın. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Üstelik alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Geniş bilgi öğrenmek amacıyla hurda kablo alan yerler içeriğe göz gezdirebilirsiniz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Güce hurda kablo kilo fiyatı günceldir.

Giresun Güce hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında tecrübeliyiz. Piyasada kolayca ele geçen %50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı vermekteyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Giresun Güce ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız.

Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasası yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Güce hurdacı firmayız. Giresun Güce hurdacı firması olarak her çeşit antigron kablolar, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo almaktayız. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Güce Çinko Hurdası Alanlar

Giresun, Güce ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Giresun Güce hurda çinko levha ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alan yerler paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Güce İkinci El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel yeni ürün gibi 2. el jeneratör satıyoruz.

Güce Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Güce kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak iş yerlerinin uygun bir biçimde yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vb. her türden hurda malzemeyi almaktayız. Yıkım esnasında önem verilen güvenlik önlemleri Yukarıdaki fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

En Yakın Güce Hurdacı Numarası

Güce hurdacıları arasında istihdamındaki ekiplerimizle konumdan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Güce ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Hursan Hurda Metal olarak Güce ilçesinin her yerinde hurda almaktayız. Güce en yakın hurdacı deposu servisi ile her tür hurda eşya ticareti nedeni ile deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz.

Güce Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdası alındığında oldukça özen ile davranılmalıdır. İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası – %95 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. Giresun ile Güce nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Güce Kağıt Hurdası Alan Yerler

Bölgenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere daha çok kazanç etme avantajı veriyoruz. Hurda kağıt alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizde yayınlanan Güce hurda kağıt ve karton fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alan yerler içerisinde en yüksek fiyat listesini firmamız sunmakta. Güce hurda kağıt alanlar içerisindeki şirketimiz sayesinde koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Güce İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapanan esnaflardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış depo binalarından alınan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

Güce Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle kullanılmaktadır. Akü hurdası alımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Bu yüzden firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir.

Güce Hurda Plastik Alan Firma

Güce plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında bulunan Güce hurdacısıyız. Sitemizdeki Güce plastik kg fiyatı güncelliğini koruyor Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

Giresun ve Güce ilçesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Güce İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Güce ikindi el raf hurdası ton fiyatları anlık güncelleniyor. Raf hurda alanlar gönderisine bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Raf hurdası Güce fiyatı talep etmek sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Güce 2.el Ev Eşyası

Güce Giresun temiz şekilde kullanılan, ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. İyi durumda 2. El buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak için bizlere ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu alınır. Titiz kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip yemek takımlarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alanlar konulu yazıyı ziyaret ediniz

Güce Cam Hurda Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli çıkma otomobil camı, gazoz ve soda şişesi türlerde cam hurdaları bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam genelde sert yapıdaki sıvı madde muhafaza eden amorf katı maddedir. Güce etrafında cam hurda alan yerler içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Güce Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere hurdacılık ile hizmetimizi sunuyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle alet parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Güce hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile 7/24 işimizin başındayız.

Güce Hurdacılar Sitesi

Güce hurdacılar sitesi içindeki tesisimiziz aracılığı ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Giresun ve olduğundan yaşanılır Güce için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alım satımını yapmıyoruz.

Güce Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Giresun Güce fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana onlarca fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Evvela sökülecek taşınmazın detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın ayarlanması uygundur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Güncel Güce Hurda Fiyatları

Güce hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar Güce hurda piyasasında hızlı bir şekilde değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında oldukça yüksek teklifler uyguluyoruz. Daha kesin hurda fiyatları makaleye bir göz atın Kesin fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Güce Klima Hurdası Alanlar

Güce çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Güce bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Güce Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Güce Belediyesi’nce bildirilen alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması itina ile yapılmaktadır. Güce hurdacı Hursan Hurda Metal tarafından alınan tüm hurdaların firmaya ait depoya taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Güce Araba Hurdası Alan Yerler

Güce hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Güce bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda yük vagonu, çekme belgeli hurda otomobil, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17