İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gölova Hurdacı Hurda Alımı

Gölova Hurdacı Hurda Alımı

Gölova bölgesi etrafında hurda satmak nedeni ile ekiplerimizle iletişim kurabilirsiniz. Türkiye’nin bütün ilçelerinde, her çeşit hurda alıyoruz. Gölova hurdacı firma olarak kapınıza kadar geliriz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Sivas hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Güncel Gölova hurda fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı buradan öğrenebilirsiniz. Hursan Metal firmamızla hizmetimize devam ediyoruz.

Gölova Hurdacıları

Gölova genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her nevi hurda kurşun satışı için firmamızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Gölova hurdacı olarak Sivas ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için yakın çevredeki hurda nakliye personellerimizi yönlendiriyoruz. Gölova hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Gölova ilçesinde benzersiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sivas ilinin hızla değişen ilçesi Gölova sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Sivas Gölova ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Gölova Hurdacı Telefonu

Sivas Gölova her nevi hurda alım satımı hurdacılık hizmetleri sunduğumuz ilçeler içindedir. Gölova hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Gölova Sac Hurda Alım Satımı

Gölova çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, işletmemizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurda var. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Gölova Hurda Bakır Alım Satımı

Gölova bakır hurdası fiyat listesi için firmamızı arayınız. Bakır hurdası alan Gölova hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki Sivas Gölova hurda bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Sivas Gölova bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Gölova içerisinde bakır hurda alıyoruz.

Gölova Kurşun Hurda Alımı

Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar gönderimizi incelemelisiniz. Gölova hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Sitemizdeki Gölova çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Metal kurşunun kullanılan eski bir maden olduğu söyleniyor.

Gölova Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Gölova hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Gölova adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zararı önlemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdaların kıymetleri düşmektedir. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo, bakır, kurşun hurdası,çinko, hurda demir alımına özel yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Gölova hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Hurda bakır almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Gölova ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal hurdacılık her tür hurda atık alımı yapıyor.

Gölova Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Gölova çinko levha fiyat listesini abonelerimize ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alımı paylaşımını okuyabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Gölova, Sivas bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Gölova Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan yerler makalesine göz atmak istersiniz. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Gölova krom tank hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Gölova Sarı Hurda Alan Yerler

Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurda adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Sayfamızdaki Sivas Gölova hurda sarı fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı hakkındaki içeriği ziyaret edin. Dolayısıyla Gölova sarı pirinç hurda alan firmalar arasındayız. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Gölova ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı bronz araiş alımıyla iştigal ediyor.

Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri sıkça bulunur. Sivas Gölova hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Gölova Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Sivas Gölova alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Gölova ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu istiyoruz. Hurda satanların destekleriyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Bu sayfadaki Gölova alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Detaylı sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

Gölova Hurda Demir Alımı

Hurdacı firmamız Gölova genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Hurda demir, Gölova ilçe genelinde en çok alım satımı yapılan madenler arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Sivas Gölova demir kg fiyatı güncelliğini koruyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Unutmayın ki her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Gölova çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı istemek nedeniyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı makalesine göz atmalısınız.

Gölova Hurda Kablo Alan Firmalar

Gölova hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Sivas Gölova hurdacısı Hursan Metal genellikle iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo alımı yapmaktayız.

Sivas Gölova hurda kablo alımı yapıyoruz. Satıcılarda sıklıkla satılan 40% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Gölova hurda bakır kablo kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Gölova hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan pahalı fiyat veriyoruz.

Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımında en güzel fiyatları teklif ediyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için önem arzeder. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Sitemizde bir süre önce yazılan kablo hurdası alanlar yazıyı okuyun. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Gölova Plastik Hurda Alımı

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir. Gölova hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Gölova hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Gölova plastik ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri vardır. Sivas şehri Gölova ilçesinin tümünden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, jelatin satışı yapmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyata kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alımı ile ilgileniyoruz.

Gölova Karton Hurda Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyata bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapan firmalar içindeyiz. Gölova kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Hursan Metal ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı talep edebilirsiniz. Hurda karton alım satımı yapıyoruz. Buradaki Gölova hurda kağıt, karton fiyat listesini whatsapp grubumuza üye olanlar ile paylaşmaktayız Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik ile sizlere daha yüksek kâr elde etme şansı sunuyoruz.

Gölova Akü Hurdası Alım Satımı

Bir müddet sonra kullanılamayacak haline düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü hurdası fiyatı yazımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir iş yapacaksınız. Bu sebeple Sivas Gölova hurdacısı şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Elektrikli otomobillerde enerji deposu bulunuyor. Akü içinde bulunan kurşunlu suyu nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir.

Gölova Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika sökümünde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vb. her cinsten hurdaları alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Gölova kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Gölova Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sivas Gölova fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Yıllardır binlerce fabrika bozum ihaleleri başarılı şekilde yerine getirdik. Yıkımla ilgilenenlerin dile getirdiği gibi kolay olmamıştır. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Fabrika sökümünde önce yıkılacak binanın titizlikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması çok daha doğrudur. Profesyonelce tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz.

Gölova İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan nalburlardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

Gölova 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. İş görecek durumda çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak malzemesini görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz.

Gölova Hurda Kumaş Firesi Alımı

Gölova etrafında parça kumaş hurdası almaktayız. Sivas Gölova etrafında gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımı için yolladığınız yere geliriz. Spota düşmüş dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik satışı yapmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Sivas Gölova kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Sivas Gölova hurda kumaş kg fiyatı güncellendi.

Gölova Kırık Cam Hurda Alımı

Gölova yakınlarında cam hurda alan yerler içinde bulunmaktayız. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan yapıda bulunan suları tutabilen amorf katı maddelerdir. Günümüzde şeffaf ve renkli kola şişesi, otomobil camları şekillerinde hurda cam bulunmaktadır.

Gölova Nikel Hurda Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alınırken elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle %95 şablon nikel , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Sivas Gölova nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Gölova Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gölova hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım firmamızın iş birliğiyle geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Hemşehrilerimize her hali ile güzel bir Sivas ve şimdiki halinden yaşanılır Gölova bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki hurdaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Gölova İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Sivas Gölova 2.el raf kilo fiyatını abonelerimize her gün gönderiyoruz. Raf hurdası fiyatları makalemizi gezmelisiniz. Gölova 2. el raf hurdası satmak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen mağazalar tarafından satılan hurda mağaza rafları, reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır.

Gölova Hurda Klima Alan Firma

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Gölova ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Gölova çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içindedir. 2. El Kombi alanlar arasındayız.

Gölova Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınacak her nevi hurdanın tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri itina ile araçlarımızla yapılıyor. Molozlar Gölova Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan yere naklediliyor.

En Yakın Gölova Hurdacı Numarası

En yakın Gölova hurdacı firma ismi ile her çeşit hurda tartmak nedeni ile arzu ettiğiniz yere uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu yöntemle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Gölova ilçesinin her yerinde hizmet veriyoruz. Gölova hurdacı firması olan firmamız ile yerinden hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Gölova bölgesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Gölova Hurdacı

Bahsettiğimiz üzere otuz dört yıldır hurda alımı yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Gölova hurdacı olan firmamız ile haftanın yedi günü atık hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla alet parkurumuzu çoğaltarak artan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Gölova 2.el jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar arasında en yakın yerlerdeniz. Hurda jeneratör alanlar arasındayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

Gölova Hurda Beyaz Eşya

Gölova etrafında sıfır ve 2.el oturma grupları satabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları alımında ücreti yüksek fiyatlarla ödemekteyiz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat veriyoruz. Geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar konusunda bilgi paylaşılmış sitemizi okuyunuz Çok az kullanılan ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile firmamızıtuşlayabilirsiniz.

Gölova Anlık Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alımlarında piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Anlık hurda fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Gölova hurdacı hurdacılık işlerinde kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmekte. Anlık hurda ton fiyatına erişmek için irtibata geçebilirsiniz.

Gölova Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Gölova hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Lakin hurda araç trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, çekme belgeli hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz. Bazen Gölova çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz.

0 (535) 043 31 17