İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gölköy Hurdacı Hurda Fiyatları

Gölköy Hurdacı Hurda Fiyatları

Gölköy ilçesi yakınlarında hurda eşyalarınızın resimlerini ulaştırmak için arzu ettiğiniz vakit bize ulaşabilirsiniz. En iyi Gölköy hurda fiyatları ile hurdalarınızı alıyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz sayfadan ulaşabilirsiniz. En profesyonel Gölköy hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Hursan Geri Dönüşüm adıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yurdun arzu ettiğiniz köşesinde, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Ordu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Ordu Gölköy Hurdacısı

Gölköy hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Ordu Gölköy merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak için bizi tuşlamalısınız. Ordu şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Gölköy 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ordu Gölköy ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Gölköy hurdacı firması olarak Ordu genelinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için orada hazır bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı gönderiyoruz. Gölköy genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız.

Ordu Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçiyor.

Doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazı madenler yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaktadır. Atık metallerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere saklayabiliriz.

Ordu Gölköy Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlıyor. Metallerin madenden kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Gölköy Hurdacı Numarası

Ordu Gölköy hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Ordu Gölköy hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda atık fiyatı talep etmek nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Gölköy Hurda Alanlar

Gölköy yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin kıymetinin inmesine sebep olur. Gölköy geri dönüşüm firması Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık her çeşit hurda alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Gölköy hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz. Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurda kağıt alımı için adresinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Gölköy Krom Hurdası Alımı

Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Gölköy hurda krom kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı sayfamıza göz atmalısınız.

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

Gölköy Çinko Hurda Alan Yerler

Sayfamızdaki Gölköy çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar yazımıza göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için firmamızla irtibata geçin. Gölköy ilçesinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Gölköy Hurda Sarı Alan Firmalar

Hursan Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında öncü firmadır. Sayfamızdaki Gölköy sarı pirinç hurdası fiyat listesini whatsapp gurubumuza üye olan kullanıcılara her gün gönderilmektedir. Sarı hurdası alanlar başlığıyla yazılmış metini inceleyin. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Bu sebeple Gölköy hurda sarı alanlar içindeyiz. Gölköy hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Gölköy ilçesinin her yerinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Gerçekte hurda sarı isminde bir hurda yoktur.

Gölköy Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan Gölköy hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi var. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Gölköy soyma bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Ordu Gölköy hurda bakır alan yerler arasındayız. Gölköy genelinde hurda bakır alıyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Gölköy bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz.

Gölköy Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımına göz atmalısınız. Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Gölköy demir hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için hemen arayın. Hurda demir alanlar bölümümüzü mükemmel olur. Hurdacı firmamız Gölköy bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Gölköy ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her türlü demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz.

Gölköy Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablo alan yerler konulu makaleye göz atın. Gölköy ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken anlık fiyatı teklif ediyoruz.

İçerisindeki tellerin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Gölköy hurda kablo fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Gölköy hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder. Çünkü Hursan Geri Dönüşüm ismiyle sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Ordu Gölköy etrafında sıklıkla ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

Ordu Gölköy hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm her çeşit hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı yapmaktayız. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Gölköy bölgesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satanlar iletişim kurabilirsiniz. Konumdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Gölköy Hurda Kurşun Alanlar

Gölköy Ordu kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Ordu Gölköy kurşun hurda fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda satışı yapmak için hurdacı firmamızı arayın. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renkli şekliyle biliniyor. Kurşun hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu linke tıklamalısınız.

Gölköy Sac Hurdası Alan Firmalar

Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Sac hurdası alıyoruz. Gölköy çevresinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle. Firmamızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

Gölköy Alüminyum Hurdası Alımı

Gölköy ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Gölköy alüminyum hurdası kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Güncel hurda alüminyum alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek Gölköy hurdacı firmaları arasındayız. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Ordu Gölköy alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz.

Gölköy Güncel Hurda Fiyatları

Tekraren söylemekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticareti yaparken piyasasından fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz. Gölköy hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişiyor. Güncel ton fiyatlarına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gölköy 2.el jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken iyi fiyatı biz sunuyoruz. Her türde sıfır gibi 2. el jeneratör alınır.

Gölköy Karton Hurdası Alımı

Piyasadan fazla ton fiyatlarıyla hurda karton bardak, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Ordu Gölköy kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz. Gölköy kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içinde yer alıyor. Buradaki Gölköy karton hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Bölgenin tümünde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alırken uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde satıcıya daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Gölköy Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları içinde arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir. Bu neden ile nikel hurdaları alınıp satılırken oldukça hassasiyetle hareket etmeliyiz. Ordu ve Gölköy nikel hurda alımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz.

Gölköy Hurdacılar Sitesi

Gölköy hurdacılar sitesi birinci blok içindeki dükkanımızın sayesinde hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olduğundan iyi bir Ordu ve daha çok yaşanır Gölköy oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu atıkların alım satımını yapıyor değiliz.

Gölköy Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tedbir önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri her cinste hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz.

Gölköy 2. El Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Endüstriyel tipte ikinci el mutfak aletleri alıyoruz. Kullanılmış krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz meze dolapları, restoran tipi set üstü meykap vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

Gölköy Kumaş Alımı

Spot atletlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımlarında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Buradaki Gölköy hurda kumaş fiyat listesini saat başı gönderiyoruz.

Gölköy kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Gölköy bölgesinde hurda kumaş alıyoruz.

Ordu Gölköy çevresinde hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımlarında yolladığınız yere gelmekteyiz. Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayın.

En Yakın Gölköy Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Gölköy hurdacı servisiyle her çeşit hurda eşya alım satımında bulunduğunuz yere deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Gölköy hurdacı firması arasındaki çalışanlarımızla yerinizden her türde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Gölköy genelinde servisler vermekten gurur duyuyoruz. Hursan Geri Dönüşüm firmamızla Gölköy çevresinde hurda malzeme alıyoruz.

Gölköy 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile ne yazık ki iflas eden nalburlardan edindiğimiz Yıkılan yurt vb binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2.el pencere, mutfak dolabı, demir kapı satan firmalar arasındayız. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç pompası 2.el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Gölköy Klima Hurdası Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Gölköy çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Gölköy ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Gölköy Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun nakliyesi güvenle yapılır. Gölköy hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Gölköy Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan araziye taşınıyor.

Gölköy Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İşe başlamadan önce yıkılacak taşınmazın detaylı şekilde incelenerek gerekli projenin ayarlanması uygun olur. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında öncü olduk. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Gölköy fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz.

Gölköy Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda akü alan yerler yazımıza bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alan fabrikalar arasındadır. Araçlarda elektrik ihtiyaçları nedeniyle bulunmaktadır. Kullanımdan sonra atıl duruma düşen akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir.

Gölköy Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir. Buradaki Gölköy hurda raf ton fiyatını abonelerimize saat başı gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacı bölümünü incelerseniz mükemmel olur. Hurda raf Gölköy satın almak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen mağazalardan elde ettiğimiz reyonlar, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satıyoruz.

7/24 Açık Gölköy Hurdacı

Bu sürenin verdiği kurumsallaşmayla makine parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Gölköy hurdacı firması depomuz vasıtasıyla 7/24 geri dönüşümde çalışmaktayız. Tam tamına 23 senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

Gölköy Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Ordu ve Gölköy bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

En güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alımı yapmaktayız. Gölköy plastik hurda alan yerler içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Gölköy hurda plastik kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

Gölköy Hurda Araç Alanlar

Elbette size hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Gölköy hizmet veriyoruz. İmkan oldukça Gölköy etrafında hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Gölköy Beyaz Eşya Hurdası

Az kullanılan 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacıyla numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Ederinden uygun fiyatlara kullanılmış, ikinci el koltuk satıyoruz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, personel masası, sekreter koltukları alıyoruz. Kısa süre kullandığınız 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını evinize gelerek değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinası hurdası fiyatları başlıklı paylaşıma ulaşın

Gölköy Cam Hurda Alanlar

Gölköy ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi su geçirmeyen amorf sert maddedir. Genellikle renkli ve şeffaf oto camları, meyve suyu şişesi türde cam hurdaları bulunuyor.

0 (535) 043 31 17