İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Göksun Hurdacı

Göksun Hurdacı

Hursan Metal şirketimiz ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin bütün mahallelerinden, her nevi hurda satmak nedeniyle iletişime geçin. Tam zamanlı Kahramanmaraş Göksun hurda fiyatları ile hizmetimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi okuduğunuz siteden takip edebilirsiniz. Kahramanmaraş Göksun hurdacı firma olarak liderlik etmeye devam etmekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alımlarına özel yüksek fiyat sunuyoruz. Kahramanmaraş hurdacısı firmalar içindeyiz. Kahramanmaraş Göksun etrafında hurda fiyatları öğrenmek amacı ile firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Kahramanmaraş Göksun Hurdacısı

Göksun hurdacı firması olarak Kahramanmaraş ilçelerinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın taşınması için size en yakın bölgede bulunan hurda taşıma elemanlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı sebebi ile mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

Göksun bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atık malzemeleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın faydası için çalışıyoruz. Göksun hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Kahramanmaraş Göksun içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Kahramanmaraş ilinin gelişen ilçesi Göksun sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Göksun ilçesinde değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz.

Doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artmaktadır. Atık madenleri geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede doğal kaynakları çocuklarımıza aktarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşüme tüketilen düşük enerji miktarı emisyonun çevreye zarar vermesini önlemektedir.

Göksun Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin madenlerden çıkartılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanır. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

Ülkemizde yıllık olarak yüz bin ton tıbbi atık, 26 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde 4’ünü metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kağıt türevleri, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, %12’sini cam hurdaları oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Boşa giden atıklar ülkemize zararı 1 milyar beş yüz milyon ₺’dir. Hursan Metal benzeri Kahramanmaraş Göksun hurdacıları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Göksun Hurdacı Telefonu

Göksun hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Kahramanmaraş Göksun hurdacı numarası sitemizin içinde kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi talep etmek amacıyla telefon numaramızı aramalısınız.

Göksun Hurda Krom Alım Satımı

Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda bulunan Göksun hurda krom tank ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Göksun Hurda Sarı Alımı

Kahramanmaraş Göksun hurdacı firmamız bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Sayfamızdaki Kahramanmaraş Göksun sarı pirinç hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı alan hurdacı hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bu yüzden Göksun hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Göksun hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Göksun ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri kıymetlidir. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Göksun Hurda Kurşun Alımı

Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alımı linkine tıklayın. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alırız. Göksun kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Göksun hurda kurşun kg fiyatı güncellendi.

Göksun Hurda Kablo Alanlar

Ayrıca hurda alüminyum kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Göksun hurdacı firmayız. . Lakin tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı yaparken değerinin üstünde fiyatı vermekteyiz. Satıcılarda sıklıkla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

Kahramanmaraş Göksun hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden daha yüksek fiyat sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel yüzünden hurdacılar için önem arz eder. Bulunduğu yerden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Kahramanmaraş Göksun ilçesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Göksun elektrik kablosu ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Kablo alan hurdacılar konulu içeriği ziyaret edin.

Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Göksun kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Göksun Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Kahramanmaraş Göksun çinko levha ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatları sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Göksun bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

Göksun Bakır Hurda Alımı

Göksun hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır.

Hurda bakır alan Göksun hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Göksun içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Buradaki Göksun hurda bakır ton fiyatları güncellenmiştir. Kahramanmaraş Göksun bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göksun Demir Hurdası Alımı

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alımı konusunun linkine tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı gönderisini okursanız mükemmel olacaktır.

Demir hurdası, Göksun genelinde en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Kahramanmaraş Göksun demir hurda kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Unutmayın ki her cins demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için peşin ödeme yapıyoruz. Firmamız Göksun genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Göksun etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Göksun Hurda Sac Alımı

Göksun çevresinin her yerinden sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Göksun Hurda Alan Firma

Göksun geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Göksun kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurdalarınızı çok zaman harcamadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin değerini düşürmektedir. Yüksek tonajlı çinko, hurda kurşun, hurda bakır, kablo, alüminyum hurda,demir hurdası ve sarı hurda alımına özel Göksun hurda pazarının üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Göksun hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda krom almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Göksun Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Göksun alüminyum ton fiyatları güncellendi. Daha kesin hurda alüminyum alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant için peşin ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör ticareti için arayın. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Göksun ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı için tartımı müşterinin yanında yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Kahramanmaraş Göksun alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde durmadan gelişiyoruz.

Göksun 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla raflarını yenileyen iş yerleri tarafından satışa sunulan çelik raflar, teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el raf satan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Göksun çıkma raf fiyat listesini dileyene güncel olarak yollanmaktadır. Raf hurdası alımı makalemizi okursanız şahane bir iş yaparsınız. Göksun 2.el hurda raf almak sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Göksun Hurdacı Firma

Geçen yılların kazandırdığı güven vasıtasıyla gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse iki bin altıdan bu zamana kadar hurdacılık ile yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Göksun hurdacı dükkânımız vasıtası ile yirmi dört saat geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Göksun Akü Hurdası Alım Satımı

Hurda aküler içindeki kurşun içeren sıvı nedeniyle kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunmaktadır. Hurda akü alımı yazımızı dolaşmak iyi gelir. Bu yüzden bizim gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Uzun zaman sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Aküler başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır.

Göksun Kağıt Hurdası Alımı

Göksun kağıt hurdası ticareti yaptığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Göksun hurda kağıt ve karton kilo fiyatı güncellendi Göksun Kahramanmaraş kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetleriyle karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile hurda satıcılarına daha yüksek kazanma olanağı sunuyoruz. Avantajlı fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

Göksun Fabrika Bozumu

Göksun fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Daha önce sayısız fabrika bozumu ihaleleri güvenle yerine getirdik. Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay bir iş değildir. Böylece fabrika sökümü yapan yerler arasında lider bir yerdeyiz. Fabrika sökümünde önce sökülecek tesisin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Göksun Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Göksun bölgesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz. Göksun etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir.

Göksun Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Göksun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen moloz bırakma arazilerine boşaltılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlikle araçlarımızla yapılıyor. Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılır.

Göksun Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanır bir şehir oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Göksun hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimizle hurdacılık işleri yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

Göksun 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan elbiseci vs. binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte malesef işi bırakan satıcılardan edindiğimiz İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, plywood hurda alıyoruz.

Göksun Hurda Plastik Alımı

Göksun hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Göksun hurdacısıyız. Sayfamızdaki Kahramanmaraş Göksun plastik hurdası ton fiyatları anlık güncellenmektedir Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Kahramanmaraş ve Göksun ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla pet şişe, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Göksun Anlık Hurda Fiyatları

Göksun hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi Göksun hurda borsasında an be an değişiyor. Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında piyasadan daha fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Kesin hurda fiyatlarına erişmek için bize ulaşın.

Göksun Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken çok hassasiyetle davranmalıyız. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Göksun nikel hurdası alıyoruz. İlçe genelinde %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, hurda turbo nikel alıyoruz.

Göksun 2.el Ev Eşyası

2. El çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları almak amacı ile firmamıza ait çağrı merkezini telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı yerinden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat veriyoruz. Geniş bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan yerler başlıklı içeriğimizi inceleyin Göksun etrafında kullanılmış, 2.el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart almak maksadı ile firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz.

Göksun Hurda Araba Alan Yerler

Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda yük vagonu, vergiden düşmüş hurda araba, hurda motor alımı yapıyoruz. Fırsat buldukça Göksun yakınlarında araba hurdası alıyoruz.

En Yakın Göksun Hurdacı

Hursan Metal olarak Göksun genelinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Göksun en yakın hurdacı ismi ile hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Göksun etrafında servisler sunmaktan onur duyarız. Göksun hurdacı şirketi olarak yerinizden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Göksun Bina Yıkımı

Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım sırasında gerekli güvenlik önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurda eşyayı ücretle alıyoruz. Göksun kentsel dönüşüm alanında yıkılacak iş yerlerinin yeniden yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üst tarafta anlattığımız fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Göksun 2.el jeneratör Alan Hurdacı

Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Göksun Hurda Cam Alımı

Genelde şeffaf araç camları, içecek şişesi vb. cam hurda yüklü miktarda alınıp satılıyor. Göksun çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Genelde şeffaf araç camları, içecek şişesi vb. cam hurda yüklü miktarda alınıp satılıyor.

0 (535) 043 31 17