İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Göçe Hurdacı Firması

Göçe Hurdacı Firması

Göçe mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Göçe mahallesi hurdacısıyız. Göçe hurdacı firması olarak her cins hurda malzemenizi yerinden almaktayız

Hursan Metal firmamız ile İstanbul Şile Göçe bölgesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Şu anda İstanbul Şile firmaları içerisindeyiz. Fakat Şile Göçe mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Şile Göçe mahallesinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda alım satımı için nakit ödemeler yapmaktayız

İstanbul Şile Göçe mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Günlük İstanbul Şile Göçe hurda fiyatlandırmayla alım satım yapıyoruz. İstanbul Şile mahallesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle araç gönderiyoruz

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda eşya alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı olarak Göçe bölgesinde hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacısı olan Hursan Metal takdirinizi kazanmaya devam ediyor.

Şile Göçe Hurdacı Firmalar

Yurdumuzda senelik olarak 100.000 ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 4’ünü maden hurdası, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde onikisini cam hurdası türevleri gibi malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu değerli malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu malzemeler yurdumuzun bir yılda 1 milyar beş yüz yetmiş milyon ₺ zararına neden oluyor. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Maden hurdaları geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

İstanbul Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Ham cevherin ocaktan çıkartılıp işlenmesi zahmetlidir. İşlenecek hammaddeleri sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan daha azdır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurda madenleri geri dönüştererek ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek döneme aktarıyoruz.

Göçe bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek milletimizin geleceğine yarar sağlıyoruz. Şile mahallesinde ve Göçe mahallesinde hurda alan firmalar içindeyiz. Sizlerde her nevi hurda alüminyum satmak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul Şile hurdacı firması olarak Anadolu yakasında hurda eşya alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizdedir! Göçe hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Göçe bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin nadide mahallesi Göçe 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Göçe için değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Göçe Hurdacı Telefonu

İstanbul Şile Göçe hurdacılık hurda malzeme alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Göçe hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Göçe Demir Hurdası Alanlar

Güncel demir hurdası kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hurda demir hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Göçe mahallesinin bütün sokaklarında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

Hurda demir, dünyada en fazla bulunabilen madenler içindedir. Sitemizdeki Göçe 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Göçe mahallesinin tamamında demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Şile Hurda demir alımı bölümünü gezmek bilgiye erişmenizi sağlayabilir.

Göçe Hurda Kurşun Alımı

Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpar. Şile Kurşun hurdası fiyatları bağlantısına tıklamalısınız.. Göçe Mahallesi kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizde bulunan Göçe hurda kurşun fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare söküm kurşunu alırız. Metal kurşun hala kullanılan madendir.

Göçe Hurda Sarı Alım Satımı

Gerçekte hurda sarı adında hurda türü yoktur. Göçe hurdacı firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor. Göçe hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapıyor.

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri vardır. Şile Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki makaleyi ziyaret edin.

Dolayısıyla Göçe sarı hurdası alanlar içindeyiz. Göçe mahallesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Göçe Hurda Sac Alan Firma

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Hali hazırda her ölçüde 2. el trapez sac hurda var. Sac hurda alıyoruz. İstanbul Anadolu Göçe Şile mahallesinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih etmelisiniz.

Göçe Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda kablo almak amacıyla adresinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Şile Göçe mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurdası, hurda çinko, hurda demir, kurşun hurda alırken fiyat listeleri sunmaktayız. Göçe hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Göçe mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın piyasa değerini düşürüyor.

Göçe Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Bu sayfadaki Göçe bakır hurdası fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. İstanbul Şile Göçe bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Şile Bakır hurda alanlar yazımızda daha geniş bilgi var. Göçe mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Göçe mahallesi hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Göçe içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Göçe Hurda Krom Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Şile Krom hurdası alan yerler gönderisini incelerseniz iyi olur. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma makalemize bir göz atmak istemelisiniz.

Göçe Hurda Kablo Alan Firma

Kapıdan antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları almaktayız. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Şile Göçe mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Şile Göçe ttr kablo hurdası ton fiyatları güncellenmiştir.

Göçe mahallesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında tecrübeliyiz. İstanbul Şile Göçe hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Göçe hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Lakin tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yaparken ederinin üzerinde sunuyoruz. Etrafta kolayca bulunan %40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz.

Kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış metini okuyun. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ek olarak alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez elinde olanlar bize ulaşın.

Göçe Çinko Hurda Alımı

Göçe mahellesinin bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Bu sayfadaki Göçe mahallesi çinko hurdası ton fiyatını dileyene ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alımı konusunun linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için bize ulaşın.

Göçe Alüminyum Hurdası Alanlar

İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası alım satımı yapıyoruz. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Şile Göçe alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Göçe mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı için tartımları profesyonelce yapıyoruz. İstanbul Hurda alüminyum konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Göçe Mahallesi Hurda Akü Alanlar

Motosikletlerde enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için değerlidir. Zamanla ömrünü tamamlamış haline düşen bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Hurda akü alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurda alanlar paylaşımını okuyunuz. Dolayısıyla firmamız gibi kendi içinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

Göçe Mahallesi Hurda Araba Alanlar

Göçe mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Göçe etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araç trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araç, hurda vagon, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor .

Göçe Mahallesi Cam Hurdası Alımı

İstanbul Anadolu Yakası Şile Göçe mahallesinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Genellikle renkli çıkma araba camları, içecek şişesi cinslerde hurda camlar bulunmaktadır. Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı tutan inorganik yumuşak olmayan maddedir.

Göçe Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

Doğru fiyatlara ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Göçe mahallesinde hurdacısı olarak hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatları hızlı bir şekilde değişkenlik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında borsasından fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz.

Göçe Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenli bir biçimde fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Evvela yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle gezilmesi gerekir. İstanbul Şile Göçe fabrika sökümü yapıyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Böylelikle İstanbul Şile hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık.

Göçe Nikel Hurda Alan Firma

Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 – 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Göçe nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp, satılırken mümkün olduğunca hassasiyetle hareket etmeliyiz.

7/24 Hurda Alan Göçe Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan altıdan bu zamana dek hurdacılığa sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Göçe mahallesinde hurdacı dükkanımız vasıtası ile cumartesi-pazar dahil hurda alıyoruz. Akıp giden senelerin verdiği tecrübelerle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Göçe İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market vb. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alımı yapıyoruz. Birde iflas eden esnaflardan aldığımız Şantiyelerde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Göçe Hurda Plastik Alanlar

En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Göçe hurda plastik alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Göçe hurda deposuyuz. Sayfamızdaki İstanbul Şile Göçe plastik hurdası fiyatları dün güncellenmiştir Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Göçe mahallesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Göçe 2.el Hurda Raf Fiyatları

Özellikle raflarını yenileyen pastaneler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, reyonlar, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satan yerler arasındayız. Demir raf hurdası alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Raf hurdası alımı gönderisini okursanız iyi olacaktır. Bu sayfadaki Göçe Mahallesinde çıkma raf kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alım satımıpaylaşımımıza bir göz atmalısınız. Göçe 2. el raf hurdası almak amacıyla buradaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Göçe Kağıt Hurdası Alımı

Göçe kağıt hurda ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Göçe hurda kağıt, karton kilo fiyatını arzu edene saat başı yolluyoruz Göçe hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki Hursan Metal hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası kilo fiyatı sorabilirsiniz. Yüksek fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt alırken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik ile sizlere daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz.

Göçe 2.el Ev Eşyası

İkinci el sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası satıyoruz. Çok az kullanılan 2. El buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak sebebiyle bize ait cep numaraları ile irtibat kurarak sorular sorabilirsiniz. Göçe çevresinde yeni ve 2. el yemek odası takımları alabilirsiniz. Az kullandığınız ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki yemek takımlarını konumunuza gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi veren yazımıza erişebilirsiniz

Göçe Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Göçe mahallesi bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima Göçe mahallesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alanlar içindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Göçe Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınma işleri itina ile yapılır. Yıkım molozu Şile Belediyesi’nce daha önceden belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmaya ait tesise yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

En Yakın Göçe Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Göçe genelinde hurda alırız. Böylece size en yakın hurda alan yerler Göçe etrafında servis vermekten gurur duyarız. Göçe hurdacı şirketi olan firmamızla yerinden her türlü hurda eşya almaya başladık. En yakın Göçe hurdacı deposu hizmetleri ile hurda malzeme alırken yolladığınız konuma geliyoruz.

Göçe Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken dükkanların tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi her türlü hurdaları ücretle alıyoruz. Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken istenilen tüm tedbirler

Göçe Jeneratör Hurdası Satanlar

2.el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatı sunmaktayız. Her voltajda sıfırdan farksız ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Göçe İkinci El Mutfak Aletleri Alımı

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap alıp satıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz.

Göçe Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sayfamızdaki İstanbul Şile Göçemahallesi hurda kumaş kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için firmamızı hemen aramalısınız. İstanbul Şile Göçe etrafında gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz adrese geliyoruz. İstanbul Şile Göçe kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Göçe çevresinde hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız. Toptan parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

Göçe Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu türlü malzemeleri alıyor değiliz. Daha çok güzel bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Göçe mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımızın aracığıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17