İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Germencik Hurdacı Telefonu

Germencik Hurdacı Telefonu

Germencik çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Günlük Germencik hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız. Aydın Germencik merkezi çevresinde hurda malzemeler ve ikinci el eşya alımında eşyanın bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz.

Germencik hurdacı şirketleri arasında öncü işletmesiyiz. Hurdacı firması olarak her türde hurda malzemenizi alıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Aydın Germencik merkez hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Aydın hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Germencik ilçesinde hurdacısıyız. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Aydın hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Şu an Germencik hurdacı şirketleri içindeyiz. Elbette ki Germencik merkezinde de hizmet veriyoruz. Hursan Hurda Sanayi firmamızla Germencik hizmetimizi sürdürüyoruz.

Aydın Germencik Hurdacıları

Germencik merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğrayan metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Germencik hurdacı olarak Aydın ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız için en yakınınızdaki hurda nakliye elemanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Germencik hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Aydın Germencik çevresinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Aydın merkezinin en yaşanılası ilçesi Germencik ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Aydın Germencik çevresinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda senelik 100 bin ton hastane atığı, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Çöpe giden atık malzemelerin yüzde 12’sini cam hurdaları, %4 civarını metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıtlar, %27’sini plastik hurdası oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar her yıl Türkiye’yi 1.57 milyar TL zarara uğratıyor. Hursan Hurda Sanayi benzeri firmalar boşa atılan bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Germencik Hurdacı Telefonu

Germencik hurda alım satımı hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Germencik hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boşa zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz.

Germencik Kablo Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler içeriği okuyun. Aydın Germencik ilçesinin tümünde hurda kablo alıyoruz. Fakat enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımında değerinin üzerinde fiyatları vermekteyiz.

İçerisindeki iletkenin türüne göre ve birde kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Germencik hurda kablo fiyat listesi güncellendi. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Germencik hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılar için çok kıymetlidir. Çünkü Hursan Hurda Sanayi adıyla sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Germencik hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı için buradayız. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz.

Germencik bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo elinde olanlar hemen arayın. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

Germencik Bakır Hurda Alan Yerler

Bakır alan Germencik hurdacı telefonunu acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Germencik içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Germencik hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alan hurdacıyız. Burada yayınlanan Germencik bakır ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir. Aydın Germencik bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Germencik Alüminyum Hurda Alanlar

Buradaki Germencik alüminyum hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Sitemizde bulunanalüminyum alan hurdacı metne göz atabilirsiniz. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan büyüyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Germencik bölgesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz. Aydın Germencik hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz.

Germencik Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Germencik kurşun hurda aldığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Germencik kurşun hurda fiyat listesini arzu edene günlük yollamaktayız. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alanlar bölümümüzü okumalısınız. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz.

Sac Hurdası Alanlar

Depomuzda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası vardır. Germencik ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alan firmalar arasındayız. Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir.

Germencik Çinko Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Aydın Germencik çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır. Çinko hurdası alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Germencik bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Germencik Hurda Demir Alanlar

Germencik ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı için Germencik hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderisine bir göz atmalısınız.

Firmamız Germencik genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümünü okumak konusunda bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız. Demir, dünyada en çok kullanılan metaller içindedir. Buradaki Germencik ekstra demir hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Germencik Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Germencik adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin fiyatı düşüyor. Aydın Germencik ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Hurda Sanayi her çeşit hurda çelik alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, hurda bakır, hurda kurşun,hurda çinko, sarı hurda ve toplama demir alırken fiyat listesi uygulamaktayız. Germencik hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Germencik Krom Hurdası Alımı

Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom fiyatları bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Aydın Germencik hurda krom tank fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Germencik Hurda Sarı Alanlar

Germencik ilçenin tümünde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Germencik hurda sarı kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç makaleyi okuyabilirsiniz. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir.

Aslında hurda sarı olarak geçen bir hurda yoktur. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Germencik hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Haliyle Germencik sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Hursan Hurda Sanayi hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor.

7/24 Hizmet Veren Germencik Hurdacı

Yaklaşık 19 yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 Germencik hurdacı firması olarak 7/24 kapınıza kadar geliriz. Geçen senelerin bahşettiği kurumsallaşmalar sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Jeneratör Hurda Alan Firmalar

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın firmayız.

Hurda Plastik Alım Satımı

En ideal fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Aydın il Germencik ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda fiyatları sormak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Germencik hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan Germencik hurdacı firmasıyız. Buradaki Aydın Germencik plastik fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Germencik İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Genelde kapatılan fabrikalar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafları, reyonlar, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Buradaki Germencik 2.el raf kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda raf fiyatları paylaşımına göz bakmanız harika olur. Germencik ikinci el hurda raf satın almak sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Germencik Hurdacı Firma

Germencik en yakın hurdacı servisiyle her cinsten hurda metal tartımı yapmak için bulunduğunuz yere deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Hurda Sanayi şirketimizle Germencik etrafında her nevi hurda eşya alıyoruz. Germencik hurdacı firması firmamızla yerinden her tür hurda satım hizmeti veriyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alanlar Germencik ilçesinin etrafında hizmetler sunmaktan kıvanç duyarız.

Kumaş Alanlar

Parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Germencik ilçesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımında yerinize gelmekteyiz. Yüksek tonajlı mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz.

Defolu ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk alımı için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Germencik kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Aydın Germencik kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

Germencik İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alımı

Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar alımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz dinlendirici vs lokanta tipi mutfak alet edavatlarını görmek için sizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz.

Germencik Hurdacı Sitesi

Germencik hurdacılar sitesi on birinci blokta bulunan hurda alım dükkânımızla geri dönüşüm hizmetleri ediyoruz. Daha fazla yaşanır bir Aydın ve olduğundan temiz Germencik oluşturmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu cins malzemeleri almıyoruz. Germencik sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Germencik Beyaz Eşya Hurdası

Ekonomik fiyatlarla yeni, 2.el koltuklar alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile bizleri arayabilirsiniz. Sahibinden satılık personel koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler temin edilir. Titizlikle kullandığınız 2el olarak satılabilecek durumdaki mobilyalarınızı yerinden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatları konulu yazıyı ziyaret edin

Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %99 nikel şablon ile %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Bu sebeple nikel hurdaları alındığında mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. Germencik nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda Araç Alanlar

Elbette sizlere hurda araç alımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, motor hurdası . Ara sıra Germencik bölgesinde hurda otomobil alıyoruz.

Germencik Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Germencik fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Sektöre başladığımızdan beri on binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrika sökümü yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde lider yerdeyiz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir.

Germencik Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası gibi tüm hurdayı alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Germencik kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken evlerin istenildiği bir şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda istenen iş güvenliği önlemleri

Akü Hurda Alan Firma

Uzun zaman sonra atık haline gelen bataryalara akü hurdası diyoruz. Motosikletlerde enerji kaynağı kullanılabiliyor. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvı nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Akü diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası alım satımı makalesine mutlaka göz atın. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır.

Kağıt Hurdası Alımı

Germencik hurda karton aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu sayfadaki Germencik hurda kağıt ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır Germencik hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Hursan Hurda Sanayi sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı fiyatları öğrenebilirsiniz. Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra duyarlılıkla satıcılara çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. derinden çok hurda kağıt fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alımı yapan depolar arasındayız.

Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi suları tutan inorganik katı malzemelerin adıdır. Genelde şeffaf soda şişesi, kırılmış otomobil camları türlerde cam hurdaları yüksek miktarda alımında lideriz. Germencik ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Klima Hurdası Alan Firma

Klima hurdası Germencik bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Germencik etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

Germencik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Germencik hurdacı tarafından alınan her türlü hurda malzemenin tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozları Germencik Belediyesi tarafından planlanan arazilere nakil ediliyor.

2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılan yurt vb binalardan ayrılan yeni gibi ikinci el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Güncel Germencik Hurda Fiyatları

Germencik hurdacı firma hurdacılık esnasında uygulanılan ton fiyatı an be an değişkenlik göstermektedir. Hurda sarı fiyatları konulu yazıya bir göz atabilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatından özel ton fiyatı sunuyoruz. En güncel fiyata erişmek için iletişime geçebilirsiniz.

0 (535) 043 31 17