İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gemlik Hurdacı Firma

Gemlik Hurdacı Firma

Hursan Metal şirketimizle hizmetimizi sürdürüyoruz. Bursa, Gemlik hurdacı şirketiyiz. Her türlü hurda alımında lideriz. Güncel Bursa Gemlik hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Gemlik hurdacı firması olarak hurda alımı amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz. Bursa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Bursa Gemlik Hurdacı Firma

Gemlik bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Gemlik hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bursa ilinin gözde ilçesi Gemlik ilk hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Gemlik hurdacı olarak Bursa genelinde her tür hurda atık alım satımı yapıyoruz. Sizde her çeşit hurda atık satmak amacı ile numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Yurdumuzda her yıl 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan atık malzemenin %43’ünü kağıt türleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde on ikisini cam hurdaları, %4 kadarını madenler vb hurdalardan oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin %80’i yok olmakta. Bu atıklar Türkiye’ye zararı 1 milyar 6 yüz milyon ₺ tutmaktadır. Hursan Metal gibi firmalar çöpe giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Gemlik Hurdacı Numarası

Bursa Gemlik hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Gemlik hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyatları istemek amacı ile operatörlerimizi aramalısınız.

Gemlik Hurda Bakır Alımı

Gemlik içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bursa Gemlik bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda bakır alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Gemlik hurdacı telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Gemlik bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Gemlik Demir Hurdası Alanlar

Anlık demir hurdası kilo fiyatları için Gemlik hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayınız. Firmamız Gemlik şehrinin tümünde demir hurdası ticareti yapıyor. Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. Gemlik etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hurda demir konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Demir, dünya genelinde en fazla alınıp satılan metaller arasındadır.

Gemlik Hurda Kablo Alan Firma

Bursa Gemlik etrafında kolayca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Kapıdan antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımında piyasanın üstünde fiyatları teklif ediyoruz.

Genel olarak yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bundan başka fare yemez kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Gemlik hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alımı için adresinize geliyoruz.

Kablo hurdası telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Gemlik ilçesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız. Bursa Gemlik bölgesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımında uzmanız.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Gemlik hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmekteyiz. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Kablo hurdası alanlar hakkındaki konuya bir göz atın.

Gemlik Sac Hurdası Alım Satımı

Gemlik ilçesinin tamamında sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek sebebiyle. Şu anda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda vardır. Sac hurda alıyoruz. Kiler çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Gemlik Hurda Alanlar

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Gemlik hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda antimon zamak, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Gemlik hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Hurda alüminyum alımı için evinize gelmekteyiz. Gemlik adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir.

Gemlik Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko hurdası alan yerler makalemizi gezmek iyi gelir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Gemlik ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Gemlik Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımıza bir bakmak istemelisiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Bursa Gemlik krom ton fiyatını saat başı yollamaktayız. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Gemlik Hurda Kurşun Alım Satımı

Gemlik kurşun hurda için yerinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu biliniyor. Hurda kurşun alan hurdacı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavimsi renkli şekliyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alımı yazısına göz atmalısınız. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız.

Gemlik Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacıyız. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası ticareti için arayın. Sizlerin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. . Gemlik ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Bursa Gemlik alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Büyükorhan Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri kıymetlidir. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metne bir göz atın. Bursa Gemlik hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Bu neden ile Gemlik sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden ötürü hurda sarı deniliyor. Hursan Metal tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımında liderdir. Gemlik bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

Gemlik Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan yapıda bulunan su tutabilen inorganik amorf sert bir malzemedir. Günümüzde rengarenk sökülmüş oto camı, soda ve gazoz şişesi ve benzeri cam hurda çok fazla yeniden işleniyor. Gemlik çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Gemlik Hurda Klima Alan Yerler

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Gemlik ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Klima Gemlik çevresinde en çok alınan hurdalar içerisindedir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Gemlik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Gemlik Belediyesi’nce bildirilen alanlara boşaltılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun nakliye işleri itinayla yapılmaktadır.

Gemlik 2.el Raf Hurdası

Raf hurdası alan yerler paylaşımını incelemelisiniz. Gemlik 2. el hurda raf satın almak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen depolardan aldığımız çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el raf satan yerler içindeyiz. Demir raf hurdası alımı liderlik ettiğimiz işlerdendir.

Gemlik Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdalar depolanırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. Hurda nikel içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Özellikle %95 ile %99 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Gemlik nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Gemlik İkinci El Eşya

Piyasasından ucuz fiyata yeni gibi ve 2.el mobilyalar alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı peşin ücret ile alıyoruz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları satmak isteyenlere ücreti peşin ödemekteyiz. Az kullanılan 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak amacı ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Gemlik 2.el jeneratör Alan Yerler

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en doğru firmayız.

Gemlik Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Gemlik kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenecek apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vs. her cinste hurdayı satın alıyoruz.

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Gemlik İkinci El İnşaat Malzemesi

Gemlik ilçesinde yıkılmış ardiye binalarından çıkarılan yeni ayarında 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Gemlik Karton Hurda Alımı

Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız extra titizlik sayesinde size daha fazla kazanma avantajı takdim ediyoruz. Gemlik kağıt hurda aldığımız alanlar içerisindedir.

Gemlik hurda kağıt alanlar arasındaki şirketimiz sayesinde matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satışı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Yüksek fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda peçete alımı yapan depolar arasındayız.

Gemlik Plastik Hurda Alanlar

Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Gemlik hurda plastik alan yerler içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Bursa şehri Gemlik bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Gemlik Hurdacı

Neredeyse on beş senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin verdiği deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Gemlik hurdacı olarak günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

Gemlik Hurda Otomobil Alan Firma

Gemlik hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Gemlik etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda motor ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz.

Gemlik Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunur. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik deposudur. Akü hurdası alan yerler makalemizi muhteşem olacaktır. Bu yüzden bizim benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir.

Gemlik Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Doğru kilo fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gemlik hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak güncelleniyor.

Gemlik Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir iş değildir. Gemlik Bursa fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Fabrika sökümünden önce sökülecek taşınmazın incelikle incelenmesi gerekir. Sektöre başladığımızdan beri binlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık.

En Yakın Gemlik Hurdacı Telefonu

Gemlik hurdacı firması olan firmamızla kapınızdan her türde hurda atık alım satım hizmetimiz var. Hursan Metal firmamızla Gemlik etrafında her türde hurda alımı yapmaktayız. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yerler Gemlik etrafında hizmetler vermekten gurur duyarız. En yakın Gemlik hurdacı firma hizmetleri ile hurda eşya tartımı yapmak için ayağınıza geliyoruz.

Gemlik Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Milletimize olması gerektiği gibi güzel bir şehir oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Gemlik hurdacılar sitesi on birinci blok içerisindeki firmamızla hurda malzeme alımı ve satımı yapmaya başladık. Sadece bu türeki eşyaların alım satımını yapıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17