İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gelibolu Hurdacı

Gelibolu Hurdacı

Gelibolu ilçesinde hurdalarınızın fotoğrafını göndermek amacı ile çağrı merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Gelibolu hurdacı firması olarak yerinize gelmekteyiz. Yurdun talep ettiğiniz köşesinden, her türlü hurda satışı nedeniyle arayabilirsiniz.

En doğru Gelibolu hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizi bulunduğunuz gönderimizden takip edebilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda alışverişinde yüksek fiyat sunuyoruz. Çanakkale hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz.

Çanakkale Gelibolu Hurdacı Firmalar

Gelibolu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Gelibolu çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her nevi bakır hurdası satmak sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. Çanakkale ilinin gözde ilçesi Gelibolu gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Çanakkale Gelibolu çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Gelibolu mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz. Gelibolu hurdacı firması olarak Çanakkale genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzeme için müsait araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz.

Gelibolu Hurdacı Telefon Numarası

Gelibolu adresten her türde hurda alımı her tür hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alır. Şimdi arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı aramalısınız. Gelibolu hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir.

Gelibolu Hurda Demir Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her tür demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alırız. Gelibolu etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Demir, dünya genelinde bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Gelibolu demir hurdası kg fiyatı güncellendi. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler linkine tıklayınız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek amacı ile Gelibolu hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderisini geziniz. Hurdacı firmamız Gelibolu ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Gelibolu Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemizi incelemelisiniz. Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda yayınlanan Gelibolu krom tank hurdası fiyat listesi günceldir.

Gelibolu Bakır Hurdası Alım Satımı

Gelibolu bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Gelibolu hurda bakır ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çanakkale Gelibolu hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Gelibolu bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapılır. Hurda bakır alan Gelibolu hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alanlar makalemizde daha detaylı bilgi var.

Gelibolu Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı paylaşımımızı gezmek iyi gelir.

Gelibolu kurşun hurdası alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Çanakkale Gelibolu kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimize saat başı göndermekteyiz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami kurşunu alım satımı yaparız.

Gelibolu Hurda Çinko Alımı

Gelibolu ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Gelibolu çinko hurdası fiyatlarını telegram grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatı makalesine kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için bizimle irtibat kurun.

Gelibolu Hurda Alan Yerler

Gelibolu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri gecikmeden satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenizin piyasa değeri düşmektedir. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Gelibolu hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz.

Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda kurşun alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

Çanakkale Gelibolu hurdacı firma olan Hursan Metal her türlü hurda alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Gelibolu Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Gelibolu sarı pirinç hurdası fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı içeriği inceleyin. Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir.

Gelibolu hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Bu nedenle Gelibolu sarı pirinç hurdası ticareti alan hurdacıyız. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Gelibolu bölgesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri sıkça bulunur. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır. Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir.

Gelibolu Kablo Hurda Alım Satımı

Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Lakin hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında ederinin üzerinde veriyoruz. Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gelibolu hurdacı arayanlar için buradayız. Çanakkale Gelibolu hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Çanakkale Gelibolu hurdacısı olarak genellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız. Çanakkale Gelibolu çevresinde çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Gelibolu ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu hurda bakır kablo kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderilmektedir.

Kablolar iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablo için arayabilirsiniz. Sayfamızda bulunan hurda kablo alanlar metine bir göz atın.

Gelibolu Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Çanakkale Gelibolu hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Gelibolu alüminyum kilo fiyatı günceldir. Daha doğru sitemizde bulunan alüminyum alan hurdacı makaleye göz gezdirebilirsiniz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Gelibolu ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Gelibolu Hurda Sac Alımı

Hali hazırda tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Gelibolu çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Gelibolu Plastik Hurdası Alım Satımı

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Gelibolu plastik hurdası alan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki Gelibolu plastik kg fiyatını abonelerimize her gün ulaştırıyoruz Çanakkale il Gelibolu ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Gelibolu 2. El Jeneratör Alan Hurdacı

Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. Bozuk hurda jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız için yüksek fiyatı sunmaktayız. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Gelibolu 2.el Raf Hurdası

Genellikle yenilen butikler tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raflar, orta reyonlar, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Gelibolu 2.el raf ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Gelibolu 2.el raf hurdası satmak nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Hurda Akü Alan Firmalar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denilmektedir. Taşıtlarda elektrik kaynağı bulunmaktadır. Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan depolardır. Hurda aküler içindeki kurşun içeren suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Hurda akü alanlar konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir.

Gelibolu Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması doğru olur. Çanakkale Gelibolu fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalesi aldık. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay bir iş sayılmaz.

Anlık Güncel Gelibolu Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından daha fazla teklifler ödüyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Gelibolu hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı Gelibolu hurdacılar sitesinde saat başı değişiyor.

Gelibolu İkinci El Mutfak Malzemesi Alanlar

İkinci el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici, restorant tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi restaurant mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılabilir durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

Gelibolu Kumaş Hurdası Alım Satımı

Spot hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş alımı için aşağıdaki telefon numarasını çok geçmeden arayınız. Çanakkale Gelibolu kilosu ile hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu hurda kumaş ton fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Çanakkale Gelibolu çevresinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında yolladığınız yere gelmekteyiz.

Kiloyla penye hurdası, parça nevresim hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımında nakit ödeme yapıyoruz. Çanakkale Gelibolu ilçesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapılır.

Gelibolu Karton Hurdası Alanlar

Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Gelibolu hurda karton kağıt ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla hurda satıcılarına çok daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz. Gelibolu hurda kağıt alanlar içindeki firmamız Hursan Metal ile hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

En Yakın Gelibolu Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Gelibolu etrafında her türde hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Gelibolu en yakın hurdacı deposu servisi ile hurda metal alırken ayağınıza gelmekteyiz. Gelibolu hurdacı şirketi içinde çalışan personelimiz ile kapınızdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerle hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Gelibolu etrafında servisler ediyoruz.

Gelibolu Nikel Hurda Alım Satımı

Bu ilçede %95 hurda nikel şablon ve %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Gelibolu hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdası alımında çok dikkatle çalışmalıyız.

Gelibolu Bina Yıkımı

Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Gelibolu kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinste hurda malzemeleri satın almaktayız.

Bina yıkımında önem verilen tüm tedbirler Hurdalar bina yıkımları yapmaktayız.

Gelibolu Otomobil Hurdası Alanlar

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Gelibolu çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda araç vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda otomobil, hurda vagon, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor .

Gelibolu Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu hurdaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Daha fazla yaşanabilir bir Çanakkale ve şimdikinden daha yaşanabilir Gelibolu yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Gelibolu hurdacılar sitesi beşinci blokta bulunan hurdacı dükkanımızla atık hurda malzeme alım yapmaya devam ediyoruz.

7/24 Hizmet Veren Gelibolu Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Gelibolu hurdacı iş yerimiz vasıtası ile zamana takılmadan hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Sektörün verdiği profesyonellik aracılığıyla araç parkurumuzu arttırarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık 15 seneden bu yana hurda alım hizmetleri sunmaktayız.

Gelibolu 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Gelibolu yakınlarında yıkılan market binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Bununla birlikte kapatılan esnaflardan satın almış olduğumuz

Gelibolu 2.El Eşya

Sahibinden sekreter koltukları, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler çok miktarlı bulunur. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı yazımızı gezebilirsiniz Çok ucuz fiyata temiz bir şekilde kullanılan ve 2.el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeniyle biziarayabilirsiniz.

Gelibolu Klima Hurdası Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Gelibolu ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Klima hurdası Gelibolu bölgesinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Gelibolu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Gelibolu hurdacı tarafından alınacak her türlü hurda malzemelerin depomuza nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkımda anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Gelibolu Belediyesi Fen işleri tarafından önceden bildirilen arazilere dökülüyor.

Gelibolu Hurda Cam Alımı

Genelde rengarenk meyve suyu şişesi, oto camı türlerde hurda camlar yüksek miktarda alınıyor. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki suları tutabilen organik olmayan sert malzemenin isimdir. Gelibolu çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

0 (535) 043 31 17