İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Gediz Hurdacı Telefon Numarası

Gediz Hurdacı Telefon Numarası

Gediz yakınlarında hurdalarınızın resimlerini göndermek nedeni ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Türkiyemiz’in dört bir noktasında, hurda alımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda malzeme alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Kütahya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Hursan Metal firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En doğru Kütahya Gediz hurda fiyat listeleri ile hurda malzemenizi yerinden almaktayız. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizi bu makaleden daha detaylı inceleyebilirsiniz. En hızlı Gediz hurdacı firmasıyız.

Gediz Hurdacısı

Gediz hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Gediz merkezinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı tuşlamalısınız. Kütahya şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Gediz ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Gediz ilçesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Gediz mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış olan plastikleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Gediz hurdacı olarak Kütahya ilçelerinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda malzemeniz için en yakın hurda alım ekiplerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz.

Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin madenden çıkartılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi uzun ve bir işlemdir. İşlenecek ham maddeleri sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazı madenler yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaya devam etmektedir. Atık metallerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri korumamıza yardımcı olur. Böylelikle madenleri gelecek nesillerede saklıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşümdeki harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun doğaya ve iklime vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Gediz Hurdacı Telefon Numarası

Gediz hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Kütahya Gediz adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak üzere numaralarımızı aramalısınız. Şimdi arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Gediz Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Demir, yeryüzünde bol miktarda satılan madenler içindedir. Buradaki Kütahya Gediz extra demir hurda fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Gediz çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Sizinde bildiği gibi her tür demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı paylaşımını okuyunuz. Hurdacı firmamız Gediz ilçesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı linkine tıklamalısınız.

Gediz Krom Hurdası Alımı

430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı bölümümüze göz gezdirmeniz harika olur. Gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Gediz hurda krom tank fiyat listesini arzu edene saat başı yolluyoruz.

Gediz Bakır Hurdası Alanlar

Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Gediz hurdacı numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Kütahya Gediz hurda bakır kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kütahya Gediz bakır hurdası alan yerler arasındayız. Gediz içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Gediz bakır hurdası fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız. antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Gediz Kurşun Hurdası Alım Satımı

Gediz hurda kurşun alımı için depoladığınız yere geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Kütahya Gediz kurşun hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun cevherleri mavimsi renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan yerler hurda kurşun hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın.

Gediz Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Gediz çinko hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacı gönderisini inceleyiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Gediz ilçesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz.

Gediz Hurda Alım Satımı

Gediz yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı gecikmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetinin düşmesine sebep olur. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Kütahya Gediz hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurdası ve demir, hurda bakır, hurda kurşun, hurda kablo, çinko hurdası, hurda alüminyum satanlara özel yükseltilmiş fiyat teklifleri sunmaktayız. Gediz hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz.

Gediz Sarı Pirinç Hurda Alımı

Gediz ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu sebep ile Gediz sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda cinsi varolmamıştır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri vardır. Kütahya Gediz hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Sitemizdeki Gediz hurda sarı pirinç kilo fiyatını dileyene saat başı gönderiyoruz. Bloğumuzda bir kaç gün önceden yazılan hurda sarı metini inceleyebilirsiniz. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında en iyi fiyatı veriyor.

Gediz Kablo Hurda Alanlar

Gediz ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. Çünkü sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Kablo alan hurdacılar başlıklı metni inceleyebilirsiniz.

Bundan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kütahya Gediz hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızda yer alan Gediz elektrik kablosu fiyatlarını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gediz hurdacı firmayız.

Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini veriyoruz.

Satıcılarda çoğunlukla bulunan 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Gediz hurdacısı Hursan Metal her nevi antigron kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

Gediz Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Kütahya Gediz hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Gediz bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Bu sayfadaki Gediz hurda alüminyum ton fiyatlarını arzu edene günlük yollanmaktadır. Daha detaylı alüminyum alan hurdacılar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası Gediz hurdacısıyız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Gediz Sac Hurda Alım Satımı

Gediz Kütahya ilçesinin tümünde sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır.

Gediz Plastik Hurda Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Gediz hurda plastik alımı yapan firmalar arasında bulunan firmayız. Bu sayfadaki Gediz hurda naylon kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Kütahya şehri Gediz ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

Gediz İkinci El Jeneratör Alanlar

Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alırken nakit ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alınır.

Gediz Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Genellikle resterasyon yapan işyerleri tarafından satışa çıkarılan reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Kütahya Gediz hurda raf fiyatları güncellendi. Raf hurda alımı gönderimize bir bakmak isteyebilirsiniz. Gediz 2.el hurda raf satmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Gediz Hurda Akü Alan Hurdacılar

Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akü hurdası alım satımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Bu sebep ile firmamız vb. firma bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir.

Gediz Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İlk önce sökülecek imalathanenin detaylı biçimde gezilerek uygun projenin seçilmesi uygun olur. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesini aldık. Gediz fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Gediz Hurda Fiyatları

En güncel bilgiye ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Daha kesin sayfamızda daha önce paylaşılmış hurda krom fiyatları metne göz atın Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alımında pazar fiyatından daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Gediz hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında günlük değişiklik gösteriyor.

Gediz Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alım Satımı

İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilir. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, bakır davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Gediz Kumaş Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıyoruz. Buradaki Kütahya Gediz hurda kumaş fiyatları güncellenmiştir.

Gediz kilo ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır.

Kütahya Gediz çevresinin tümünde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yerinize personelimizi göndermekteyiz. Defolu pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi vakit geçirmeden aramalısınız.

Gediz Hurda Kağıt Alan En Yakın Firma

Ederinden fazla fiyatlarla karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda peçete alanlar içindeyiz. Gediz kağıt hurdası aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Kütahya Gediz hurda kağıt kg fiyatını dileyenlere her gün yollamaktayız Kütahya Gediz kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı fiyatları sorabilirsiniz. Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile hurda satmak isteyenlere piyasadan daha yüksek kâr etme şansı sunuyoruz.

En Yakın Gediz Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurda alım firması olarak Gediz genelinde her türlü hurda almaktayız. Böylelikle müşterilere en yakın hurda alan yerler Gediz çevresinde servisler ediyoruz. Gediz en yakın hurdacı deposu servisiyle hurda eşya ticareti amaçlı deponuza geliyoruz. Gediz hurdacı firma olan firmamız ile arzu ettiğiniz mekandan hurda alımına devam ediyoruz.

Gediz Nikel Hurdası Alım Satımı

Kütahya Gediz ilçesinde nikel turbo, %95 şablo nikel hurdası ve %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alıyoruz. Kütahya Gediz nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Dolayısı ile hurda nikeller alınırken mümkün olduğunca dikkatle davranılmalıdır.

Gediz Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işi yapmaktayız. Tıpkı fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Gediz kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek apartmanların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurdaları alıyoruz.

Gediz Araba Hurdası Alan Firmalar

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Gediz etrafında araba hurdası alıyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış hurda otomobil, römork, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

Gediz Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Daha çok yaşanır bir Kütahya ve daha yaşanır Gediz için durmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türlü eşyaları almıyoruz. Gediz hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimiz ile atıl hurda eşya geri dönüşüm işleriyle sektörel anlamda öncülük ediyoruz.

7/24 Hizmet Veren Gediz Hurdacı Firması

Yılların sağladığı özgüvenle tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. Tam tamına dokuz seneden bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Gediz hurdacı firması olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz.

Gediz 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapanan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan iş yeri vb binalardan ayrılan yeni ayarında ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler satan firmalar içindeyiz. Müteahhitler tarafından çok kısa süreliğine kullanılmış inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, ikinci el plywood bulunur.

Gediz Hurda Beyaz Eşya

Titiz 2.el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi içeren gönderisini inceleyin İkinci el büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu bulunur. Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Değerinden fiyata sıfır ve 2. el mobilya alabilirsiniz.

Gediz Hurda Klima Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Gediz etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Gediz çevresinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Gediz Moloz Döküm Yerleri

Gediz hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak her türlü hurdaların bize ait depoya taşınma işleri bedelsiz yapılır. Molozlar Gediz Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen arazilere taşınır. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınma işi titizlikle yapılır.

Gediz Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen inorganik amorf sert maddelerdir. Bu dönemde renkli oto camı, soda şişesi türde cam hurdalar yüksek miktarda satılıp alınıyor. Gediz çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız.

0 (535) 043 31 17