İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yenidoğan Mahallesi Hurdacı

Yenidoğan Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Gaziosmanpaşa mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız hizmet sunmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesinin tümünde ikinci el eşya ve hurda alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Normalde Gaziosmanpaşa şirketleri içindeyiz. Elbette ki Yenidoğan mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Anlık İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan hurda fiyatlandırmayla alım yapıyoruz.

Yenidoğan mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesi hurdacı firmalar arasında lider geri dönüşüm tesisiyiz. İstanbul Gaziosmanpaşa merkezinde Yenidoğan hurdacı firma olarak Yenidoğan mahallesi bölgesinde hizmet ediyoruz.

Yenidoğan mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikamız var. Miktarı yüksek hurda malzeme alımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Yenidoğan bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. İstanbul çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekip göndermekteyiz

Gaziosmanpaşa Yenidoğan Mahallesi Hurdacı Firmalar

Yenidoğan hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yenidoğan içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizdedir! Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda inşaat demiri satışı yapmak amacı ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul ilinin gözde mahallesi Yenidoğan ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Yenidoğan çevresinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yenidoğan genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda metal ve plastikleri eriterek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Gaziosmanpaşa mahalle merkezinde ve Yenidoğan mahallesi çevresinde hurda eşya alanlar içerisinde en güçlü işletmeyiz. Gaziosmanpaşa hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Yurdumuzda yıllık 100 bin ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton evsel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdası türevleri, %4 civarını maden hurdası vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin %82’si dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1 milyar beş yüz milyon TL’dir. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Yenidoğan Hurdacı Telefonu

Yenidoğan Mh yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan Mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz. Bu neden ile hurda satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Yenidoğan Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Yenidoğan mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Yenidoğan hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Yenidoğan içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz.

Kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alan firmayız. Buradaki İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan bakır hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Yenidoğan Hurda Demir Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Demir hurdası alan hurdacı paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısına bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Demir, dünyada çokça bulunabilen madenler arasındadır. Bu sayfadaki Yenidoğan toplama demir hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Yenidoğan mahalle genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Yenidoğan çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Yenidoğan Hurda Alüminyum Alanlar

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Hurda alüminyum alan yerler içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Yenidoğan bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte yapıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum jant alım satımı yapıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Gaziosmanpaşa Yenidoğan alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizlerin destekleriyle her geçen gün büyüyoruz.

Yenidoğan Mahallesi Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Doğada cevher halinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu dünüşünülmektedir. İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan Mahallesi hurda kurşun alıp satmak için kapınıza geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Yenidoğan Mahallesinde Sac Hurdası Alım Satımı

Ek bina tavanı kaplamak için kullanabilirsiniz. Yenidoğan etrafında hurda levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Hurda sac alan işyerleri içindeyiz. Depomuzda tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda var.

Yenidoğan Mahallesi Krom Hurdası Alan Firma

Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı bölümünü iyi olur. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Krom hurdası alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

Yenidoğan Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan Mahallesi hurda çinko ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı makalemizi incelemek iyi gelir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için arayın. Yenidoğan yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firma linkine tıklayın.

Yenidoğan Kablo Hurda Alanlar

Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebiyle hurdacılar için çok kıymetlidir. Piyasada sıklıkla edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesi mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik eşyalarda kullanılıyor. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası piyasası fazla fiyatlar veriyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Sitemizdeki kablo hurdası alanlar konuya göz atabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Yenidoğan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Yenidoğan hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alımı yaparken ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Yenidoğan mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Genelde çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Yenidoğan elektrik kablosu kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz.

Yenidoğan Hurda Sarı Pirinç Alımı

Yenidoğan hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir.

Dolayısıyla Yenidoğan hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Yenidoğan hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Aslında sarı hurdası adıyla hurda çeşidi yoktur. Sarı pirinç hurda alanlar içeriğiyle yazılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Yenidoğan mahallesinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

Yenidoğan Hurda Alan Hurdacı

Yenidoğan mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Yenidoğan Mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Hurda raf almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurdası, alüminyum hurda,toplama demir alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Yenidoğan hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Yenidoğan Fabrika Sökümü

Yenidoğan Mahallesi fabrika sökümü deneyime sahibiz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesi güvenle gerçekleştirdik. Güvenli bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Böylece fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekiyor.

Yenidoğan Plastik Hurdası Alanlar

Yenidoğan hurda plastik alımı yapan firmalar içinde lider konumda olan firmayız. Bu sayfadaki Yenidoğan naylon hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

İstanbul şehri Yenidoğan bölgesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı için bildirdiğiniz adrese gelebiliriz.

Yenidoğan Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

Yenidoğan etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Yenidoğan mahallesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Yenidoğan Moloz Dökümü

Molozlar Gaziosmanpaşa Belediyesi’nce bildirilen alana boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Yenidoğan hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Yenidoğan Mahallesinde Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 şablon nikel ve %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. İstanbul Gaziosmanpaşa ve Yenidoğan hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller taşınırken mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir.

Yenidoğan Akü Hurdası Alanlar

Bir zaman sonra şarj olmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alan yerler bölümümüze mutlaka göz atabilirsiniz. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvı nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan hurdacı sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile depomuz vb. firma bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Araçlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kullanılabiliyor.

Yenidoğan 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası 2.el iskele, plywood hurda satılıktır. Yenidoğan çevresinde yıkılmış ardiye vs. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan aldığımız

Yenidoğan Jeneratör Hurdası Satanlar

Her türde yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Kullanılamayan jeneratör, trafo alan firmayız alımında iyi fiyatı sunmaktayız.

Yenidoğan Güncel Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımında piyasadan fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Yenidoğan mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında hızlıca güncellenmektedir. Güncel yeni hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz

Yenidoğan Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2.el olarak satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi fiyatı konulu makalemizi okuyunuz Temiz kullanılmış ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası mevcuttur. Yenidoğan çevresinin tamamında kullanılmış ve 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile bize ait çağrı merkezi telefonları ile iletişime geçerek merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

Yenidoğan Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanabilir bir şehir için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yenidoğan hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım depomuzun aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sadece bu türden hurdanızın alımını yapmıyoruz.

En Yakın Yenidoğan Hurdacı Numarası

Yenidoğan hurdacı firma istihdamındaki ekiplerimizle yerinizden hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Yenidoğan en yakın hurdacı firma ismiyle her türden hurda metal ticareti yapmak nedeniyle gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Hursan Metal şirketimizle Yenidoğan bölgesinde hurda almaktayız. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Yenidoğan genelinde hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yenidoğan Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurdası fiyatları bağlantısına tıklayınız. Buradaki Yenidoğan mahallesinde ikinci el raf kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Hurda raf alanlarbağlantısına tıklayın. Yenidoğan 2.el raf hurdası satışı yapmak amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen iş yerleri tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Yenidoğan Karton Hurdası Alanlar

İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özenle size çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Hurda karton alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan hurda karton ve kağıt kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız

Yenidoğan Mahallesinde hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak alan yerler içindeyiz.

Yenidoğan Hurda Kumaş Alan Firmalar

Hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Yenidoğan mahallesi bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş satmak amacıyla firmamızı vakit kaybetmeden arayın. Sayfamızdaki İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırılmaktadır. İstanbul Gaziosmanpaşa Yenidoğan kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Yenidoğan Mahallesinde Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Temiz kullanılmış bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolapları alımı yapmaktayız. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, küvet, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü ocak vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Yenidoğan Otomobil Hurdası Alan Firmalar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Yenidoğan mahallesi bölgesinde hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, vergiden düşürülmüş hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda motor .

Yenidoğan Cam Hurda Alan En Yakın Firma

İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa Yenidoğan mahallesi çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf çıkma araba camları, gazoz ve soda şişesi benzeri cam hurdası çok miktarda alınıp satılıyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları geçirmeyen inorganik amorf sert bir malzemedir.

Yenidoğan Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Üst taraftaki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkımı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş apartmanların en baştan yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler ve benzeri her cins hurda malzemeleri satın alıyoruz.

7/24 Açık Yenidoğan Mahallesi Hurdacı Firma

7/24 açık Yenidoğan mahallesi hurdacı olarak 7/24 sektörde çalışıyoruz. Yaklaşık 38 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği güvenle araç gereç parkurumuzu çoğaltarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

0 (535) 043 31 17