İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Karayolları Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Karayolları Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Karayolları mahallesi hurdacı firmalar içinde lideriz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde hurdacı firmalar içindeyiz. Karayolları hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz

Hursan Metal ismiyle Avrupa yakasının çevresinde hurda alıyoruz. Şu anda Gaziosmanpaşa firmasıyız. Elbette ki Karayolları mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Karayolları mahallesinin tümünde hurda ve kullanılmış ev eşyası alımı yapmaktayız

Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurdacı firması olarak Karayolları mahallesinin çevresinde hizmet ediyoruz. Anlık İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile ekip göndermekteyiz

Her türlü hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor.

Gaziosmanpaşa Karayolları Hurdacıları

Gaziosmanpaşa mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı sebebi ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her tür hurda alımı yapmaktayız. Gaziosmanpaşa Karayolları hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. İstanbul merkezinin gözde ilçesi Gaziosmanpaşa merkezine bağlı, Karayolları mahallesi öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Gaziosmanpaşa Karayolları mahalle genelinde bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiye’de senede yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Çöpe atılmış olan atıl malzemenin %43’ünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 12’sini cam türevleri, %4’ünü metal hurdalar oluşturmaktadır. Malesef, bu atıkların %82’si yok oluyor. Bu malzemeler Türkiye’nin bir yılda 1.6 milyar Türk Lirası zararına neden oluyor. Bizim gibi geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile çalışmaktadır.

Gaziosmanpaşa Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla insanların tüketimide her gün artmaktadır. Hurda metalleri geri dönüştürmek ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek dönemlere saklıyoruz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşümdeki harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlemektedir.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metallerin ocaktan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

Karayolları Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Avrupa yakasındaki Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurdacı firma telefonlarını unutmayın Hemen arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Karayolları Demir Hurda Alımı

Karayolları mahallesi ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık demir hurda ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz.

Hurda demir, yeryüzünde en çok çıkarılan madenler arasındadır. Firmamız Karayolları bölgesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Unutmayın ki her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar yazısına bir göz atmalısınız.

Karayolları Alüminyum Hurda Alımı

Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Her tür hurda alüminyum almaktayız. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Gaziosmanpaşa ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımları müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Firmamıza güven duyanların yardımıyla sürekli tecrübe elde ediyoruz.

Karayolları Mahallesi Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgi var. İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları hurda bakır alan yerler içindeyiz. Karayolları bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

TTR hurda bakır kırması, Hurda antikron granür bakır, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Karayolları genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesindeki hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz.

Karayolları Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Gaziosmanpaşa Krom hurda alım satımı makalesine bir göz atın. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Karayolları mahallesinde krom hurda satışı yapmak için arayabilirsiniz

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

Karayolları Mahallesinde Kablo Hurda Alım Satımı

Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablolar alım satımında en iyi fiyatları biz veriyoruz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Etrafta kolayca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Karayolları mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar içinde piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablo elinde olanlar bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Gaziosmanpaşa Karayolları hurdacı arayanlar için buradayız. İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurdacısı olarak genellikle antikron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir.

Konumdan antikron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Karayolları Mahallesinde Sac Hurda Alan Hurdacılar

Karayolları mahallesinde sac hurda levha, hurda sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı sebebiyle arayabilirsiniz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Karayolları Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Firma

İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Gerçeği demek gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Karayolları mahallesi genelinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Bu sebeple Gaziosmanpaşa Karayolları hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

Bloğumuzda bir süre önce yazılmış hurda sarı alanlar makaleyi ziyaret edin. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Karayolları hurdacı firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımında lider konumdadır.

Karayolları Hurda Alan Firma

Hurda bakır alımı için yerinize kadar geliyoruz. Karayolları mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Antimon zamak hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alan Karayolları mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi çevresinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacısı Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda Kumaş alanlar arasındayız. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesindeki hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Karayolları Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurdası için iyi fiyatlar veriyoruz. Karayolları hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir.

Karayolları Çinko Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Karayolları yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan hurdacılar makalemize kesinlikle göz atmalısınız.

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi Araç Hurdası Alan Firmalar

Çok yoğun olmadığımızda Karayolları mahallesi çevresindebölgesinde hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araç, hurda vagon, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor . Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Karayolları Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Karayolları mahallesinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Genellikle rengarenk otomobil camı, kola şişesi vs. cam hurda çeşitleri çok miktarda alınıp satılıyor.

7/24 Hurda Alan Karayolları Mahallesi Hurdacı

Tam iki bin dokuz senesinden bugüne kadar hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Karayolları mahallesinde hurdacı firması dükkânımız aracılığı ile günün her saatinde hurda alımı yapıyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Karayolları Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış 2. El derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak amacıyla çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece depomuzda sürekli bulunmaktadır. Ederinden makul fiyatlara az kullanılmış ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Temiz kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı yerinden almaktayız.

Karayolları Mahallesi Karton Hurdası Alımı

İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla sizlere çok daha fazla oranda kazanma imkanı veriyoruz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz.

Avantajlı fiyata bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapan yerler arasındayız. Hurda karton alımı için yerinize geliyoruz.

Karayolları Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi yakınlarında turbo nikel hurdası, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi hurda nikel alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkatle hareket etmeliyiz. Hurda nikel arsenik içermektedir.

Karayolları 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pecere, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılmış alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz

Karayolları 2.el jeneratör Alan Firmalar

2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız. Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan Karayolları hurdacıyız alırken iyi fiyatı biz sunuyoruz.

En Yakın Karayolları Mahallesi Hurdacı Firma

Karayolları hurdacı firma firmamız ile yerinden hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. Gaziosmanpaşa Karayolları en yakın hurdacı hizmetiyle her nevi hurda eşya alım satımı için adresinize geliyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinin yakınlarında servis ediyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Karayolları çevresinde hurda satımı işleri yapmaktayız.

Karayolları 2.el Raf Hurdası

Hurda raf Gaziosmanpaşa Karayolları alımı sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı hurda raf hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen elbisecilerden aldığımız hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Karayolları Klima Hurda Alan Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi yakınlarında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Karayolları mahallesi çevresinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır.

Karayolları Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından belirlenen alana taşınır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Karayolları Fabrika Sökümü

İstanbul, Karayolları fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökümünden önce sökülmesi istenen imalathanenin detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur.

Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Hurdacı firmaların anlattığı gibi kolay sayılmaz.

Güncel Anlık Karayolları Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alım satımı yaparken pazar fiyatlarından yüksek kilo fiyatı öneriyoruz. En güncel fiyatlara ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları an be an değişiyor.

Karayolları Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Karayolları mahallesi hurdacılar sitesi B blok içerisinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yarınlara her hali ile iyi bir Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın.

Karayolları Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm tedbirler Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek evlerin yenilenerek yapılması nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Karayolları Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Akü hurdaları içindeki kurşunlu suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir. Uzun süre sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denilmektedir. Gaziosmanpaşa Akü hurda alım satımı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor. Dolayısı ile Hursan Metal vb. şirket içerisinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar.

Karayolları Hurda Plastik Alımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

İstanbul ve Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde polipropilen moblen hurda, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Karayolları mahallesi plastik hurdası alan yerler arasında öncü firmayız. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17