İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Foça Hurdacı

Foça Hurdacı

Hali hazırda İzmir Foça hurdacı depoları içerisindeyiz. Ancak İzmir Foça merkezinde de hizmet vermekteyiz. İzmir Foça merkezde Foça hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Foça hurdacı firmalar içerisinde lideriz. İzmir Foça merkezi çevresinde geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz. Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız.

Güncel İzmir Foça hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hursan Metal olarak İzmir merkezin çevresinde hurda alım satımı yapıyoruz. Foça etrafında olduğu gibi hurda alımı nedeniyle Foça merkezinin her caddesine geliyoruz.

İzmir geri dönüşüm firması olan Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Foça merkezi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar için eşyanızın tutarını piyasadan daha yüksek fiyatlar ile ödüyoruz. Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İzmir hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

İzmir Foça Hurdacıları

Foça merkezinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda madenleri işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda demir satışı nedeniyle numaralarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Foça hurdacı firması olarak İzmir genelinde her çeşit hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyalarınızın nakliyesi için müsait hurda nakliye araçlarımızı gönderiyoruz. Foça hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Foça etrafında yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. İzmir merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Foça gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Foça bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümünde harcanan düşük enerji karbon emisyonunun iklime verdiği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlıyor. İşlenmemiş cevherin ocaklardan çıkartılarak işlenmesi uzun sürer. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Yaşadığımız dünyadaki doğal kaynakların miktarı bellidir. Bazı madenler yeterli olsada nüfus ile beraber dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaya devam ediyor. Hurda metalin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmamızı sağlar. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere saklıyoruz.

Foça Hurdacı Numarası

İzmir Foça hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasında yer alıyor. İzmir Foça hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Bu sebeple hurda fiyatları istemek nedeni ile çağrı merkezimizi aramalısınız.

Foça Hurda Demir Alımı

Foça ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Foça ve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firma yazımızı incelerseniz şahane bir şey yapacaksınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderisine bir göz atmak istersiniz. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Foça toplama demir hurdası fiyatlarını kayıt olanlara günlük yollamaktayız.

Krom Hurda Alımı

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Foça krom tank hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımımızı güzel olacaktır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Foça Hurda Bakır Alımı

Bakır alan Foça hurdacı telefon numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Foça genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Foça bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz.

Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru alıyoruz. Bu yazıda paylaşılmış olan Foça bakır fiyatlarını isteyene güncel olarak yollamaktayız. İzmir Foça hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Kurşun cevherleri gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurdası fiyatları linkine tıklamalısınız. Foça kurşun hurda için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Bu yazıda bulunan İzmir Foça kurşun hurda ton fiyatları güncellendi. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir.

Hurda Çinko Alanlar

Foça bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Burada yayımlanmış olan Foça hurda çinko fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurda alan yerler gönderisini okuyabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Foça Hurda Alımı

Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alan Foça hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. İzmir Foça ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda bakır alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Foça adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece metallerin kıymetinin inmesine neden olur. Tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir hurdası, kablo hurda, çinko hurdası,sarı, ve kurşun hurdası alımında fiyatlar uyguluyoruz. Foça hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Foça Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Hursan Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor. Buradaki Foça sarı pirinç hurdası kilo fiyatı güncellendi. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Bu nedenle Foça sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. İzmir Foça hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Foça ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alıyoruz.

Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor. Herkesin bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Doğruyu demek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi yoktur.

Foça Hurda Kablo Alan Hurdacı

İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki İzmir Foça bakır kablo kg fiyatı daima güncelleniyor. İzmir Foça bölgesinin her yerinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Kablo hurda alanlar içerikli konuya bir göz atabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Foça hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Foça hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alıyoruz.

Çünkü sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Bunlarla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Müşterilerde bolca ele geçen 40% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Foça ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Bulunduğu yerden hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Foça Alüminyum Hurdası Alımı

Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Foça ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Buradaki Foça alüminyum hurdası fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. İzmir Foça hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası Foça hurdacısıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek ticareti amacıyla arayın.

Foça Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. İzmir Foça çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek amacıyla. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası vardır. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Plastik Hurdası Alımı

İzmir şehri Foça ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Foça plastik hurdası alan firmalar içerisinde olan firmayız. Sitemizdeki İzmir Foça plastik ton fiyatlarını her gün yollamaktayız.

Foça 2.el jeneratör Satanlar

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız alımında en yüksek fiyatları sunmaktayız.

2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanan İzmir Foça çıkma raf fiyat listesi her gün güncelleniyor. Hurda raf alanlar gönderisini okumak iyi gelir. Foça raf hurdası satın almak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen mağazalar tarafından satılan teşhir rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda market rafı içlerinden seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Foça Hurda Akü Alan Hurdacı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılır. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı nedeni ile oldukça kıymetlidir. Zamanla atıl hale düşen akülere akü hurdası diyoruz. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda alımı yazımıza göz bakınırsanız harika olur. Dolayısı ile bizim gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan tesisler içerisindedir.

Foça Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Foça İzmir fabrika sökümü deneyime sahibiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında öncü konumdayız. Fabrika sökerken sökülecek tesisin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın ayarlanması doğru olur. Yıllardır onlarca fabrika yıkım ihaleleri başarıyla yerine getirdik.

Anlık Güncel Foça Hurda Fiyatları

Foça hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar Foça piyasasında hızlıca değişmekte. Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında pazar fiyatından fazla kilo fiyatları sunuyoruz.

Foça İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan En Yakın Hurdacılar

Temiz kullanılmış tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan firmalar buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü mekap, aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak aletini görebilmeniz için alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el restoran aletleri alıyoruz.

Foça Hurda Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alıp satmaktayız. İzmir Foça ilçesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş, pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Foça etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz. İzmir Foça kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Foça kumaş hurdası fiyat listesini isteyene bedelsiz ulaştırmaktayız.

Foça Kağıt Hurda Alım Satımı

Yüksek liste fiyatıyla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak, gazete hurdası alanlar içerisindeyiz. İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasa değerinden yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Foça hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Foça hurda karton kağıt ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız Foça kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki Hursan Metal sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz.

En Yakın Foça Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Foça etrafında hurda alıyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yer Foça çevresinde hizmetler ediyoruz. Foça hurdacı firma içinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda alımına devam ediyoruz. Foça en yakın hurdacı firma adı ile her türlü hurda malzeme tartmak nedeniyle adresinize gelmekteyiz.

Foça Nikel Hurda Alım Satımı

İzmir Foça genelinde hurda turbo nikel, anot nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Foça nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında çok hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir.

Foça Bina Yıkımı

Foça kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken evlerin tekrar yapılması amacı ile yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi ortaya çıkacak hurda karşılığında bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. tüm hurda malzemeyi değerinde almaktayız. Yıkım sırasında lüzum görülen tedbir önlemleri

Hurda Otomobil Alan Firma

Elbette size otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Foça hurda alımında hizmet ediyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Bazen Foça çevresinde hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz.

Foça Hurdacı Sitesi

Foça hurdacılar sitesi birinci blok içindeki depomuzun aracılığı ile atık hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Foça oto sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türden malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Foça Hurdacı

7/24 açık Foça hurdacı firması olan firmamızla gece gündüz işimizin başındayız. Bu sürenin verdiği özgüven sayesinde teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin dokuzdan bugüne değin geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmet etmeye devam ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Foça yakınlarında yıkılan öğrenci yurdu binalarından alınan sıfır ayarında 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Birde kapatılan satıcılardan satın aldığımız Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alıyoruz.

2.el Ev Eşyası

Foça İzmir ilçesinin her yerinden sıfır gibi ve 2. el mobilyalar alabilirsiniz. Sahibinden personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası temin edilir. Az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat uyguluyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacı firma konulu sitemizi inceleyin Yeni gibi ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

Klima Hurdası Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Foça etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. İkinci el klima Foça ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Foça Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozun nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır. Foça hurdacı tarafından satın alınan her türlü hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Foça Belediyesi’nce alınan kararlar ile belirlenen yerlere nakledilir.

Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı madde tutan organik olmayan katı malzemelerin adıdır. Foça etrafında cam hurdası alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf çıkma oto camı, soda ve gazoz şişesi türde cam hurdalar bulunabilmekte.

0 (535) 043 31 17