İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Taya Hatun Hurdacı

Taya Hatun Hurdacı

İstanbul bölgesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz Normalde İstanbul Fatih depoları arasındayız. Bununla birlikte Fatih Taya Hatun mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Metal hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Güncel Fatih Taya Hatun hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda alıyoruz.

Fatih Taya Hatun mahallesi hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Fatih Taya Hatun mahallesi hurdacı firmaları içinde lider konumdayız.

Avrupa yakası Taya Hatun mahallesi çevresinde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar için hurdanızın ederini piyasadan daha yüksek fiyatlar ile ödemekteyiz Yüksek tonajlı hurda malzeme alımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Taya Hatun hurdacı firması olarak her türden hurda eşyayı alıyoruz Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Fatih mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Taya Hatun Hurdacı Firmalar

Taya Hatun mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Fatih merkezinde ve Taya Hatun mahallesinde her türlü hurda eşya alan yerler içindeyiz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebiyle telefonlarımızı arayabilirsiniz. İstanbul Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizde! Taya Hatun hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Fatih Taya Hatun içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi Taya Hatun daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Fatih Taya Hatun etrafında değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Taya Hatun Hurdacı Telefonu

İstanbul Fatih Taya Hatun hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Taya Hatun Kablo Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar için anlık fiyatı veriyoruz. Yerinden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. İstanbul Fatih Taya Hatun hurdacısı Hursan Metal her türlü hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız.

Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı teklifler veriyoruz.

Taya Hatun mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası ticaretinde deneyime sahibiz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Piyasada kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki konuya göz atın.

İstanbul Fatih Taya Hatun Mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda kablo alan alan Taya Hatun hurdacı arayanlar için buradayız. İçinde bulunan telin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Taya Hatun ttr kablo hurdası ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Taya Hatun Krom Hurda Alımı

Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma hurda krom konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom fiyatı yazımıza göz atmalısınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz.

Taya Hatun Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun metalinin en eski bir maden olduğu biliniyor. İstanbul Fatih Taya Hatun Mahallesinde hurda kurşun alım satımı yaptığımız mahallelerden biridir. Sayfamızda yayınlanan Taya Hatun hurda kurşun fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası
, Cami kubbe kurşunu için özel fiyatlar veriyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir.

Taya Hatun Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Burada yayımlanmış olan İstanbul Avrupa Yakası Fatih Taya Hatun çinko levha fiyatlarını dileyene günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Taya Hatun mahellesinin çevresinde hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alan yerler yazımızı okusanız güzel olacaktır.

Taya Hatun Mahallesinde Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Hursan Metal tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda deniliyor.

Haliyle Taya Hatun sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Taya Hatun mahallenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır.

Sitemizdeki hurda sarı pirinç makaleyi ziyaret edin. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur. İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesinde hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Taya Hatun Hurda Sac Alan En Yakın Yerler

İstanbul Avrupa Taya Hatun Fatih ve çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, alım satımı sebebi ile arayınız. Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası var. Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Taya Hatun Demir Hurda Alan Yerler

Anlık güncel demir hurda fiyatı talep etmek sebebiyle Taya Hatun hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Taya Hatun çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Demir hurdası, yeryüzünde en çok alınıp satılan metaller içindedir. Burada yayımlanan Taya Hatun demir hurda kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Taya Hatun mahallesinin tamamında hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için peşin para ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Taya Hatun Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Hurda bakır almak amacıyla evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Taya Hatun adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğruyor. Bu neden ile malzemenin fiyatı düşüyor. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı pirinç hurdası aldığımızda İstanbul Fatih Taya Hatun piyasasından yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Taya Hatun hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Taya Hatun Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgilendirme mevcut. Taya Hatun mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayın.

Hurda bakır alan Taya Hatun Mahallesinde hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Taya Hatun içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alan firmayız. Burada paylaşılan İstanbul Fatih Taya Hatun yanık bakır hurdası ton fiyatları bugün güncellendi. İstanbul Fatih Taya Hatun hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Taya Hatun Hurda Alüminyum Alım Satımı

Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz.

Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant alan hurdacı firmasıyız. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapmaktayız. Fatih Taya Hatun alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Taya Hatun bölgesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde yapıyoruz.

Taya Hatun Mahallesi Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin seçilmesi çok daha doğrudur. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika söküm ihaleleri başarılı şekilde gerçekleştirdik. İstanbul Avrupa Fatih Taya Hatun mahallesinde fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Böylece İstanbul Fatih fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde nam saldık. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Taya Hatun Cam Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Fatih Taya Hatun yakınlarında cam hurdası alanlar arasındayız. Çağımızda renkli ve şeffaf kırılmış araç camı, meyve suyu şişesi şeklinde cam hurdalar bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir.

Taya Hatun Hurda Kağıt Alanlar

İlçede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz. İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesi kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz hizmetleriyle kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Taya Hatun kağıt hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Fatih Taya Hatun Mahallesinde karton hurda fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alımı yapıyoruz.

En Yakın Taya Hatun Hurdacı Telefonu

Taya Hatun mahallesi en yakın hurdacı hizmetiyle her tür hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Bu yöntem ile size en yakın hurda alan yerler Taya Hatun genelinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal olarak Taya Hatun mahallesinin her yerinden hurda alımı yapıyoruz. Taya Hatun hurdacı olarak konumdan her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz.

Taya Hatun Araç Hurdası Alan Firma

Zaman zaman Taya Hatun yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Taya Hatun hizmetimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vergiden düşürülmüş araç hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda motor . Tabiki de size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Taya Hatun Mahallesinde Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Taya Hatun Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Dolayısıyla hurda nikeller depolanırken mümkün olduğunca dikkatle davranmalıyız. Özellikle %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Taya Hatun hurda nikel alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Taya Hatun Hurdacı Firması

Bahsettiğimiz gibi yedi yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hurda alan Taya Hatun mahallesi hurdacı firması depomuz aracılığı ile 7/24 çalışıyoruz. Sektörün sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Taya Hatun Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Taya Hatun çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. İkinci el klima Taya Hatun çevresinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer alır. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Taya Hatun Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınan her türlü hurda eşyaların tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Fatih Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden belirlenen yere dökülüyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenli bir biçimde tarafımızca yapılıyor.

Taya Hatun Hurdacı Sitesi

Her haliyle temiz bir İstanbul Fatih ve şimdiki halinden iyi Taya Hatun oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu tür hurdaları almıyoruz. Taya Hatun hurdacılar sitesi yedinci blok içerisinde bulunan tesisimiz iş birliği ile atık hurda ticareti işlerine başladık.

Taya Hatun Hurda Akü Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Fatih Hurda akü fiyatları paylaşımını inceleyiniz. Motosikletlerde enerji ihtiyacında bulunabiliyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda akü alım satımı yazısını ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Bu neden ile İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesinde hurdacı benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Taya Hatun Plastik Hurda Alımı

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Taya Hatun plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Taya Hatun hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İstanbul Fatih Taya Hatun plastik hurdası fiyat listesi günceldir Güncel fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. İstanbul şehri Taya Hatun mahallesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurda fiyatları sormak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taya Hatun Hurda Fiyatları

Taya Hatun mahallesinde hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında her saat değişmektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer firmalardan özel kilo fiyatı teklif ediyoruz. Güncel fiyata ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Bloğumuzda daha önce yazılmış yeni hurda fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz

Taya Hatun Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Fatih Hurda raf fiyatı bölümünü incelemek bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Özellikle batan aktarlardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, market rafları, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Taya Hatun ikindi el raf hurdası fiyat listesini arzu edenlere her gün yolluyoruz. Raf hurda alan hurdacılaryazısına göz atmalısınız. Raf hurdası Taya Hatun satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

Taya Hatun Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapanan satıcılardan almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, alçı makinesi, harç pompası 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood bulunur. Taya Hatun mahallesinde yıkılmış yurt ve benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler satıyoruz.

Taya Hatun Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Spot parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Parti malı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye, hurda dokuma kumaş için yüksek fiyattan ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Sayfamızdaki Taya Hatun mahallesinde hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Taya Hatun kilo ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Taya Hatun mahallesinin tümünde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımı için adresinize gelecek ekipleri oluşturduk.

Taya Hatun 2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz davlumbaz, krom evye, küvet, aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları, tezgahlar alıp satıyoruz. 2.el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satanlar buradaki telefon numarasını arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

Taya Hatun Beyaz Eşya Hurdası

Temiz ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu bulunur. En uygun fiyata titiz bir şekilde kullanılan, 2. el ev eşyası satın alabilirsiniz. İyi durumda 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek maksadıyla biziarayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi kapınızdan değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası fiyatları konulu sitemize ulaşabilirsiniz

Taya Hatun Mahallesinde Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş apartmanların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, sökülen penceler, çıkma parkeler vs. her cinste hurdaları ücretle almaktayız. Yıkımda istenilen tüm tedbirler

0 (535) 043 31 17