İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Fatih, Tahtakale Hurdacı

Fatih, Tahtakale Hurdacı

Fatih Tahtakale mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider firmayız. Tahtakale mahallesinde hurdacısı olarak hurda eşyanızı almaktayız Fatih Tahtakale hurdacı firma olarak Tahtakale mahallesinin etrafında her türden hurda eşya alım satım hizmeti vermekteyiz.

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Tahtakale mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Hursan Metal şirketimizle Avrupa yakasının tüm sokaklarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul Fatih Tahtakale hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul Avrupa yakası Fatih ilçesi etrafında olduğu gibi hurda alım satımı için ekiplerimizi göndermekteyiz Normalde Fatih firmaları arasındayız. Fakat Tahtakale mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satanlara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Fatih Tahtakale mahallesinde hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ev eşyası alıyoruz

Tahtakale Hurdacı Firma

Yurdumuzda her sene yüz bin ton tıpsal atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Bu atık malzemenin yüzde on ikisini camlar, yüzde dördünü hurda metaller, %43’ünü kağıt türevleri, yüzde yirmi yedisini plastikler benzeri atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu atıkların yüzde seksen ikisi çöplere gitmektedir. Boşa giden malzemeler yurdumuza 1 milyar beş yüz yetmiş milyon ₺ zarar veriyor. Hurdacı firmalar çöpe giden bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

İstanbul Fatih Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan çıkartılarak işlenmesi uzun süren bir iştir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Fatih Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önlemektedir. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gözükse de artan nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam ediyor. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları gelecek nesillere aktarmayı başarabiliriz.

Tahtakale genelinde faaliyet veriyoruz. Hurda metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Tahtakale mahallesi çevresinde her türde hurda eşya alan yerler arasındayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile telefonumuzu aramalısınız. Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizde! Tahtakale hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Fatih Tahtakale bölgesinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin gözde mahallesi Tahtakale daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Fatih Tahtakale mahalle merkezinde değil, her mahallede hizmet veriyoruz.

Tahtakale Hurdacı Numarası

Tahtakale mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler içerisindedir. İstanbul Fatih Tahtakale hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Dolayısıyla hurda atık satmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Tahtakale Mahallesinde Demir Hurda Alımı

Tahtakale ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı istemek nedeniyle fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler yazısını incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır.

Demir, Tahtakale mahallesi genelinde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Tahtakale toplama demir hurdası fiyat listesini arzu edenlere bedelsiz yolluyoruz. Bildiğiniz üzere her türden demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar paylaşımımızı mükemmel bir şey yapacaksınız. Hursan Metal Tahtakale genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

Tahtakale Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

İstanbul, Fatih Tahtakale mahallesi bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı sayfamızı dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Sayfamızdaki Tahtakale çatı söküm çinkosu ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alanlar gönderimize bakınmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için bize iletişim kurabilirsiniz.

Tahtakale Hurda Alüminyum Alanlar

Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Tahtakale bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımında hurda tartımını müşterinin yanında yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Fatih Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Fatih Tahtakale alüminyum hurda alan firmalar içinde lideriz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın.

Tahtakale Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Kurşun en eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar paylaşımına göz atmalısınız.. İstanbul Fatih Tahtakale kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Burada yayımlanan Tahtakale çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz.

Tahtakale Hurda Krom Alım Satımı

304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alan yerler makalesine göz atmalısınız. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Tahtakale Hurda Alan Firma

Tonajlı hurda alüminyum, hurda bakır, inşaat demiri, hurda kablo, çinko,sarı hurdası, ve kurşun hurdası alırken yükseltilmiş fiyat listeleri veriyoruz. Tahtakale hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Tahtakale Mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Topladığınız hurdayı geç kalmadan elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu neden ile malzemenin pazar payındaki fiyatının inmesine sebep olmaktadır. İstanbul Fatih Tahtakale mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi inşaat demiri hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda karton alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tahtakale Hurda Kablo Alanlar

Güncel bilgi için bilgiye erişmek için hurda kablo alan yerler konuyu inceleyin. İstanbul Fatih Tahtakale hurdacısı Hursan Metal genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alımı için adresinize geliyoruz. Genelde alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo almaktayız. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacılar için önem taşır. Ayrıca tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en iyi fiyat listesini veriyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Burada yayınlanmış olan Tahtakale ttr kablo hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır.

Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Tahtakale mahallesinin tümünde hurda kablo almaktayız. İstanbul Fatih Tahtakale bölgesinde kolayca ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini anında ödüyoruz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tahtakale hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Tahtakale mahallesinin her yerinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor.

Tahtakale Bakır Hurda Alan Firmalar

Tahtakale içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Tahtakale yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Fatih Tahtakale hurda bakır alan yerler arasındayız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır.

Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır alan Tahtakale hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz. Tahtakale bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Tahtakale Sac Hurda Alan Firmalar

Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Tahtakale ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz. Elimizde yeni gibi 2.el trapez sac hurda var. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tahtakale Hurda Sarı Alan Hurdacı

Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda türü varolmamıştır. Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı konuyu ziyaret edin.

Tahtakale bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Hursan Metal hurdacılık firması tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Dolayısıyla Tahtakale mahallesinde sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Fatih Tahtakale Mahallesi hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Tahtakale Hurdacılar Sitesi

Tahtakale hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda tesisimiz aracığıyla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Çocuklara temiz bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Tahtakale Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Tahtakale geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araç hurdası, yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda motor vebenzeri hurdanıza fiyat almak için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Çok yoğun olmadığımızda Tahtakale bölgesinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.

Tahtakale 2.el jeneratör Alımı

2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır.

Tahtakale Fabrika Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun süredir on binlerce fabrika bozum ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Fabrika sökerken sökülecek binanın titizlikle gezilmesi gerekiyor. İstanbul Fatih Tahtakale fabrika sökümü yılların tecrübesine sahibiz. Yıkım yapanların dediği biçimde kolay sayılmaz. Böylelikle İstanbul Fatih hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık.

Tahtakale Mahallesi Klima Hurda Alan Yerler

Hurda klima Tahtakale bölgesinde en fazla alınan hurdalar içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Tahtakale çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Tahtakale Hurda ve Moloz Nakliyesi

Tahtakale hurdacı tarafından alınacak her cins hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Fatih Belediyesi’nce belirlenen araziye nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların nakliye işleri itinayla ekiplerimizle yapılıyor.

Güncel Tahtakale Hurda Fiyatları

Tahtakale hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan ton fiyatları hızlıca değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından yüksek ton fiyatları veriyoruz. Kesin hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

Tahtakale İkinci El Eşya

En ekonomik fiyata yeni gibi, ikinci el salon takımları satıyoruz. Temiz kullanılmış büro mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası almak amacıyla irtibat telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak için firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2. el olarak satılabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uygulamaktayız. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderiye ulaşın

Tahtakale Akü Hurdası Alımı

Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Fatih Akü hurdası alımı gönderimizi okursanız harika bir iş yapacaksınız. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Akü hurdası alımı yazısını okursanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacında kullanılır.

Tahtakale Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul ile Tahtakale mahallesinin her yerinden jelatin, plastik abs, polipropilen moblen, polistren alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Tahtakale hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Tahtakale naylon hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır. Güncel fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Tahtakale Kırık Cam Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Fatih Tahtakale etrafında hurda cam alanlar içindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert bir yapıda olan sıvıları muhafaza eden inorganik katı malzemeye verilen adıdır. Son zamanlarda şeffaf cam şişe, sökülmüş araba camı vb. hurda cam çeşitleri bulunabilmektedir.

Tahtakale Mahallesi Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Fatih Raf hurdası alan hurdacı firma sayfamıza bir bakmak istemelisiniz. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Tahtakale 2.el raf ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda alanlarpaylaşımımızı dolaşmak iyi gelecektir. Tahtakale 2.el hurda raf almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen mandıralardan elde ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

Tahtakale Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası alımında elimizden geldiğince özenli çalışmalıyız. Bu mahallede %95 ve %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. İstanbul Fatih Tahtakale mahallesi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Tahtakale Hurda Kağıt Alım Satımı

İstanbul Fatih Tahtakale mahallesi kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz ile iletişime geçerek toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Kağıt, karton hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Tahtakale mahallesi karton hurdası fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet ile size değerinden daha yüksek kazanç etme olanağı takdim ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Tahtakale Hurdacı Firma

Neredeyse bin dokuz yüz doksan yediden buyana hurdacılığa müşterilere hizmete devam ediyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmalar sayesinde araç gereç sayımızı geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Tahtakale hurdacı olarak haftasonu bile geri dönüşümde çalışmaktayız.

En Yakın Tahtakale Hurdacı Numarası

Tahtakale hurdacı arasındaki ekiplerimizle kapınızdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Tahtakale hurdacı firması servisi ile her nevi hurda metal alımında deponuza araç yolluyoruz. Hursan Metal olarak Tahtakale çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Tahtakale genelinde servisler ediyoruz.

Tahtakale Hurda Kumaş Alımı

Sitemizde yayınlanan Tahtakale kumaş hurdası fiyat listesini isteyene günlük ulaştırılmaktadır. Toptan hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayınız. İstanbul Fatih Tahtakale bölgesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize personelimizi gönderiyoruz. Tahtakale kilo ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Kumaş hurdası alıyoruz. Toptan kumaş topu, hurda nevresimlik kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz.

Tahtakale 2.el Endüstriyel Ekipmanı Alımı

2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici, sanayi tipi ocaklar vs lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını görmek amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz.

Tahtakale İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından çok kısa süreliğine kullanılmış boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalmış şirketlerden aldığımız

Tahtakale Mahallesinde Bina Yıkılır

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen gibi her cinsten hurda eşyayı ücretle almaktayız. Tıpkı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Fatih Tahtakale mahallesi kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılması gereken binaların en baştan inşa edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken belirtilen tedbir önlemleri

0 (535) 043 31 17