İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Süleymaniye Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Süleymaniye Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Fatih hurdacı firması olarak Süleymaniye mahallesinde her tür hurda alıyoruz. Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Süleymaniye mahallesi etrafında kullanılmış ev eşyası ve hurda alımında nakit ödemeler yapıyoruz Süleymaniye hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız

Avrupa yakası Fatih Süleymaniye mahallesi etrafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle Süleymaniye mahallesine araçlarımızı göndermekteyiz Hursan Metal firmamız ile Fatih Süleymaniye mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel İstanbul Fatih Süleymaniye hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız.

İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Süleymaniye mahallesi hurdacı firmasıyız. Şu anda İstanbul Fatih firmasıyız. Lakin Fatih Süleymaniye mahallesinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Fatih Süleymaniye Mahallesi Hurdacı Firmalar

Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her nevi krom hurdası satışı amacı ile telefon numaralarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin hızla büyüyen ilçesi Fatih merkezine bağlı, Süleymaniye mahallesi sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Süleymaniye mahalle genelinde firma olarak hizmet vermekteyiz. Fatih hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Fatih bölgesinde hurdacılık faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’de yılda yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık atılıyor. Bu malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde dört civarını madenler, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde 12’sini cam oluşturuyor. Aksi gibi, bu değerli atıkların dörtte 5’i dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar ülkemizin yılda 1 milyar altı yüz kırk milyon Türk Lirası zararına yol açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Maden hurdaları geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçiyor.

Fatih Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Metal cevherlerinin yeraltından yeryüzüne çıkartılıp işlenmesi zahmet gerektirir. Ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurda malzemenin geri dönüşümü üretilmesinde tüketilen enerji miktarından yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaçı yeterli gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide her gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Bu sayede yeraltı madenlerini geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

Süleymaniye Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Fatih Süleymaniye mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Avrupa yakası Fatih Süleymaniye hurdacı firma telefonlarını unutmayınız Bu sebeple hurda malzeme fiyatı sormak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz.

Süleymaniye Mahallesi Hurda Bakır Alım Satımı

İstanbul Fatih Süleymaniye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Süleymaniye bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır. Süleymaniye genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Fatih Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Süleymaniye Krom Hurda Alımı

430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Fatih Hurda krom kilo fiyatı sayfamızı inceleyiniz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Süleymaniye mahallesinde hurda krom satmak için hemen arayabilirsiniz Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

Süleymaniye Hurda Alanlar

Hurda kurşun alımı için evinize kadar geliyoruz. Süleymaniye mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. İstanbul Fatih Süleymaniye mahallesi etrafındaki hurdacı firmalar arasında olan aynı zamanda İstanbul hurdacıları içindeki Hursan Metal her tür kablo hurdası alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Fatih Süleymaniye mahallesinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz. Hurda zamak, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Süleymaniye Mahallesi Sac Hurda Alım Satımı

Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Fatih Süleymaniye çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda oluklu sac hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Süleymaniye Mahallesinde Çinko Hurda Alanlar

Fatih Süleymaniye yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler gönderisini gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Süleymaniye Mahallesi Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli haliyle bilinir. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Süleymaniye hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk için özel fiyat veriyoruz.

Süleymaniye Mahallesi Kablo Hurdası Alan Firma

İstanbul Kablo hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış metini okuyun. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Lakin tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bize ulaşın. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Süleymaniye mahallesi mahallesinin her yerinden %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız.

Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Fatih Süleymaniye hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Üstelik alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

Piyasada hızlıca bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Süleymaniye hurda kablo alan yerler arasındayız. İstanbul Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron hurda kablolar için buradayız.

Süleymaniye Alüminyum Hurdası Alan Firma

Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek Fatih Süleymaniye hurdacılık firmasıyız. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz.

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. İş yerimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

İstanbul Fatih Süleymaniye alüminyum hurdası alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. . Fatih ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımları profesyonelce yapmaktayız. Hurdacı firmamıza güven duyanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz.

Süleymaniye Sarı Pirinç Hurda Alımı

Süleymaniye mahallesinde sarı hurda almaktayız. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların yanı sıra hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde anlık fiyatları vermektedir. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Bu neden ile Fatih Süleymaniye mahallesi sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

İstanbul Fatih Süleymaniye hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurda diye hurda cinsi yoktur.

Süleymaniye Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla bulunabilen madenler içerisinde yer alır. Fatih Süleymaniye etrafında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları istemek amacı ile zaman kaybetmeden arayın.

Bildiğiniz gibi her çeşit demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Firmamız Süleymaniye mahallesi yakınlarında demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Süleymaniye Mahallesi Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Günümüzde şeffaf cam şişe, oto camları şekillerinde cam hurdalar bulunmaktadır. Süleymaniye mahallesinde cam hurda alan yerler içinde bulunuyoruz.

7/24 Alo Süleymaniye Mahallesi Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 açık Süleymaniye mahallesi hurdacı firması olarak 7/24 sektöre çalışmaktayız. Sizlerin bahşettiği deneyimlerler makine sayımızı çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Süleymaniye Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Sayfamızda bulunan hurda fiyatları makaleye bir göz atın Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdaların alımında piyasasından daha fazla teklifler sunuyoruz. En güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Süleymaniye mahallesinde hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyatlar hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor.

Süleymaniye Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firma

Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacısı içindeki ekiplerimiz ile kapınızdan her tür hurda eşya almaya devam ediyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alanlar Süleymaniye mahallesi mahallesi çevresinde servisler veriyoruz. En yakın Süleymaniye mahallesi hurdacı firma hizmeti ile her türlü hurda eşya ticareti için yerinize gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Fatih Süleymaniye mahallesi çevresinde hurda malzeme almaktayız.

Süleymaniye Mahallesi 2.el Ev Eşyası

Değerinden makul fiyatlara temiz şekilde kullanıldığı hızlıca anlaşılan ve 2.el mobilya satın alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadıyla bizleriarayabilirsiniz. Kısa bir zaman 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi dilediğiniz yerden almaktayız. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, patron masaları sürekli bulunur.

Süleymaniye Mahallesinde Hurda Karton Alanlar

Hurda kağıt alıyoruz. Fatih Süleymaniye hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız yardımıyla toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle size değerinden daha yüksek miktarda kazanım elde etme olanağı veriyoruz.

Süleymaniye Mahallesi İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle iflas eden butikler tarafından satışa sunulan reyonlar, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Süleymaniye mahallesinde 2.el hurda raf satışı yapmak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurda alan hurdacı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Süleymaniye Hurda Akü Alımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları amacı ile bulunuyor. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denir. İstanbul Akü hurdası alım satımı paylaşımını okuyunuz. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır.

Akü içindeki kurşunlu sıvı nedeni ile kıymetlidir. Bu sebeple Hursan Metal gibi kendine ait geri dönüşüm atölyesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir.

Süleymaniye Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Fatih Süleymaniye mahallesinde yıkılan iş yeri binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pencereler alım satımı yapıyoruz. Ayrıca batmış fabrikalardan edindiğimiz İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Süleymaniye 2. El Jeneratör Alan En Yakın Yerler

2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatı biz veriyoruz. Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır.

Fatih Süleymaniye Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda vagon, hasarlı hurda otomobil, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. İşlerden fırsat buldukça Süleymaniye yakınlarında hurda otomobil alıyoruz.

Süleymaniye Hurda Klima Alan Firma

Fatih Süleymaniye mahallesi etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Fatih Süleymaniye mahallesi çevresinde çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Süleymaniye Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her cins hurda metallerin tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Fatih Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden bildirilen yere nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması itina ile yapılmaktadır.

Süleymaniye Bina Yıkımı

Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm iş güvenliği önlemleri Süleymaniye mahallesi kentsel dönüşüm içinde yeniden inşa edilecek apartmanların yenilenerek yapılması nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi hurdalar karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurdanızı değerinde satın alıyoruz.

Süleymaniye Plastik Hurda Alan Firmalar

İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Süleymaniye mahallesinde hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Süleymaniye mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Süleymaniye bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurda alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Süleymaniye Mahallesinde Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirlidir. Süleymaniye bölgesinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Bu neden ile hurda nikeller taşınırken mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. Süleymaniye mahallesinde nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Süleymaniye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sökümden önce sökülecek mülkün detaylı şekilde incelenerek uygun ekipman ve projenin ayarlanması gerekiyor. Fatih Süleymaniye mahallesi fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Hurdacı firmaların bahsettiği gibi kolay olmamıştır. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Uzun zamandır onlarca fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik.

Süleymaniye Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu tür malzemeleri alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşın. Fatih Süleymaniye mahallesi hurdacılar sitesindeki depomuz vasıtası ile sektörde hizmet veriyoruz. Çocuklarımıza her hali ile temiz bir Fatih Süleymaniye yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17