İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Molla Gürani Mahallesi Hurdacı Firma

Molla Gürani Mahallesi Hurdacı Firma

Molla Gürani mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı en yüksek fiyatlarla almaktayız İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal avantajlı devam ediyor. İstanbul Fatih Molla Gürani mahallesi bölgesinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda için malzemenin tutarını piyasasından daha yüksek fiyat ile ödüyoruz İstanbul Fatih Molla Gürani mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz. Hali hazırda Fatih firmasıyız. Elbette ki Molla Gürani mahallesinde de hizmet veriyoruz.

İçerik Göster

Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz. Fatih Molla Gürani mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Hursan Metal ismiyle Fatih mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel İstanbul Fatih Molla Gürani hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Fatih çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Molla Gürani mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Molla Gürani Hurdacıları

Yurdumuzda yıllık 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 26 milyon ton evsel atık çöplere gidiyor. Çöpe atılan atıl malzemenin yüzde dördünü metal malzemeler, %43’ünü hurda kağıtlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde onikisini hurda cam türleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu değerli malzemelerin %80’i dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler ülkemizin bir yılda 1 milyar beş yüz yetmiş milyon TL zararına yol açıyor. Bizim gibi firmalar ülkemizi zarara uğratan bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Molla Gürani bölgesinde hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Fatih merkezinde ve Molla Gürani mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizlerde her nevi kablo hurdası satışı nedeniyle numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sürekli büyüyoruz. Molla Gürani hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Molla Gürani bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin gelişen mahallesi Molla Gürani daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Fatih Molla Gürani mahalle merkezinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Molla Gürani Hurdacı Telefonu

Molla Gürani hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Hemen arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. İstanbul Fatih Molla Gürani mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır.

Molla Gürani Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Fatih Molla Gürani çatı söküm çinkosu ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar hurda çinko konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Molla Gürani bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda alan yerler gönderimizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır.

Molla Gürani Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Yerler

Molla Gürani içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Molla Gürani bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. İstanbul Fatih Molla Gürani bakır hurda alan yerler arasındayız. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır.

Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Molla Gürani hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Molla Gürani Mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın.

Molla Gürani Hurda Alan Yerler

İstanbul Fatih Molla Gürani mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Hursan Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hurda çelik almak üzere yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Molla Gürani Mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple malzemenin kıymetini düşürmektedir. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı sarı ve demir hurda, hurda bakır, kurşun hurda, kablo, hurda çinko, hurda alüminyum aldığımızda yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Molla Gürani hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Etrafta sıklıkla ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kapıdan hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde veriyoruz.

Kullanıldığı biçimlere göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Bundan başka hurda çok damarlı kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. İstanbul Fatih Molla Gürani hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo ticareti yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Molla Gürani mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içinde en iyi kilo fiyatını biz veriyoruz. Molla Gürani mahallesinde bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Molla Gürani mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Buradaki Molla Gürani bakır kablo kilo fiyatı güncellenmiştir. Sitemizde bulunan hurda kablo alanlar metine bir göz atın.

Molla Gürani Mahallesi Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bölümüne bir göz atabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki İstanbul Fatih Molla Gürani ekstra demir hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Molla Gürani genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Molla Gürani çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Molla Gürani Mahallesi Kurşun Hurda Alan En Yakın Firmalar

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renklidir. Molla Gürani kurşun hurdası alımı için en iyi fiyat listesini uyguladığımız yerlerdendir. Sitemizde bulunan İstanbul Fatih Molla Gürani hurda Cami kurşunu fiyatları güncellenmiştir. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda sökümü yapıyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Hurda Sarı Alımı

İstanbul Fatih Molla Gürani hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yapıyor. Dolayısıyla Molla Gürani mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor.

Aslında hurda sarı adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Hurda sarı pirinç alan hurdacı konulu konuya bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Molla Gürani mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı yazısını incelerseniz harika olacaktır. Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşur. Krom hurdası kilo fiyatı hurda krom konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

Molla Gürani Sac Hurda Alanlar

Hurda sac alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Molla Gürani çevresinin tümünde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek için. Şu anda her boyutta ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Molla Gürani Alüminyum Hurdası Alanlar

Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Fatih Molla Gürani alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant Molla Gürani hurdacısıyız. Molla Gürani mahallesinin tümünde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alırken tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde durmadan gelişiyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Daha güncel sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar içeriğe bir göz atın.

Molla Gürani Hurda Kağıt Alanlar

Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İstanbul Fatih Molla Gürani hurda kağıt alan firmalar arasındaki şirketimiz hizmetleri ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile satıcılara daha çok oranda kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Hurda kağıt, karton alımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Molla Gürani Mahallesi hurda kağıt kg fiyatını dileyenlere saat başı yollamaktayız

Molla Gürani İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle ekipmanını yenileyen elbisecilerden satın aldığımız hurda çelik raflar, orta reyonlar, hurda market rafı, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satıyoruz. Bu sayfadaki Molla Gürani 2.el raf ton fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Raf hurda alımıpaylaşımımızı gezmelisiniz. Hurda raf Molla Gürani almak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurda alan hurdacı bağlantısına tıklayınız.

7/24 Açık Molla Gürani Mahallesinde Hurdacı

Sektörün bahşettiği tecrübelerle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık iki bin dokuz yıllarından bu günlere hurda alım satımında hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Molla Gürani hurdacı olarak zamana takılmadan hurda metal ticareti yapıyoruz.

En Yakın Molla Gürani Hurdacı Firma

Molla Gürani en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda malzeme alıp satmak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Molla Gürani hurdacı şirketi içindeki ekiplerimizle konumuzdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Haliyle sizlere en yakın hurdacı firma Molla Gürani mahallesinin etrafında servisler vermekten gurur duyuyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Molla Gürani mahallesinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Bina Yıkılır

Hurda bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri vb. her cins hurdaları piyasa fiyatına almaktayız. Molla Gürani kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yeniden inşa edilecek evlerin uygun bir şekilde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken bilinen iş güvenliği önlemleri

Molla Gürani Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatle hareket edilmelidir. Nikel hurdaları arsenik içerir. İstanbul Fatih ile Molla Gürani nikel hurdaları alıyoruz. Bu mahallede anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda alımında en doğru fiyatı veriyoruz.

Güncel Anlık Molla Gürani Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Yeni hurda akü fiyatları içerikli metni okuyabilirsiniz Güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için bizi arayın. Molla Gürani hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir biçimde güncelleniyor.

Molla Gürani Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik deposu kullanılır. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden kıymetlidir. Yoğun kullanımla atıl haline gelen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alanlar yazısını incelerseniz şahane olacaktır. Akü hurdası alım satımı bölümünün linkine tıklayın. Dolayısı ile şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm fabrikası olan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

Molla Gürani Mahallesinde 2.El Eşya

2.el büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası mevcuttur. Molla Gürani bölgesinin tümünde titizlikle kullanılmış olan, 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan salon takımlarınızı kapınıza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinası alan yerler başlıklı sayfamızı gezebilirsiniz Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait mobil telefonları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Molla Gürani Hurda Klima Alanlar

Molla Gürani mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Molla Gürani bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Molla Gürani Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan her türlü hurdanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Fatih Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen moloz döküm yerlerine taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Molla Gürani Mahallesinde Hurda Cam Kırığı Alanlar

Molla Gürani yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli süt şişesi, otomobil camları benzeri cam hurda bulunuyor. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları muhafaza eden amorf katı maddedir.

Molla Gürani Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Molla Gürani plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan firmayız. Bu sayfadaki Molla Gürani plastik fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı yollanmaktadır İstanbul şehri Molla Gürani mahallesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren, jelatin hurdası satmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Molla Gürani Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de size hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araç, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Molla Gürani etrafında hurda araba alım hizmetleri vermekteyiz.

Molla Gürani Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış iş yeri binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Birde batmış şirketlerden satın aldığımız Şantiyelerde yük asansörü, harç makinesi, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. İstanbul Avrupa Fatih Molla Gürani fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrika söküm işi gerçekleştiriyoruz. İşe başlamadan önce yıkımı arzu edilen imalathanenin titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olur. Daha önce sayısız fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir yerdeyiz.

Molla Gürani Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Vatandaşlarımıza her hali ile güzel bir Molla Gürani oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Molla Gürani hurdacılar sitesi içindeki hurda dükkânımızla atık hurda malzeme ticareti gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde Hurda Kumaş Alımı

Kiloyla hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş alımı yapıyoruz. Molla Gürani mahallesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Kiloyla pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayın. Molla Gürani bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize geliriz. Molla Gürani kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar arasındayız. Sitemizdeki Molla Gürani kumaş hurdası ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz.

Molla Gürani Mahallesinde İkinci El Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

2. El bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satıyoruz. İkinci el endüstriyel tip lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, dinlendirici, lokanta tipi yemek ocağı vb endüstriyel mutfak aletlerini yakından görmek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Molla Gürani 2.el jeneratör Alanlar

Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alımı için arayın. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17