İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Fatih Mahallesi Hurdacı Firması

Fatih Mahallesi Hurdacı Firması

Esenyurt Fatih mahallesi hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacısı içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Esenyurt Fatih mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz. İstanbul Esenyurt Fatih mahallesi hurdacı firma olarak Fatih mahallesi bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Fatih mahallesinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alım satımında peşin ödeme yapmaktayız

Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt ilçesi etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alım satımı için Fatih mahallesindeki her caddeye kadar gelmekteyiz Güncel Esenyurt Fatih hurda fiyat listesiyle alım satım yapıyoruz.

Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Hursan Metal adıyla İstanbul Avrupa Esenyurt mahallesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Fatih mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemeler en yüksek fiyatlarla alıyoruz Şu an İstanbul Esenyurt firmasıyız. Bununla birlikte Fatih mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

Fatih Mahallesi Hurdacısı

Fatih hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Fatih etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Fatih ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca İstanbul Esenyurt Fatih mahallesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Fatih mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların faydası için çalışıyoruz. Fatih mahallesinde ve Esenyurt merkezinde her cins hurda alan firmalar arasındayız. Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Fatih Hurdacı Telefonu

Fatih hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. İstanbul Esenyurt Fatih adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere bizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Fatih Hurda Bakır Alan Firmalar

Fatih bakır hurda fiyat listesi için arayın. Buradaki Fatih bakır hurdası fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Esenyurt Fatih bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alımı yapıyoruz.

Fatih bölgesinde bakır hurdası almaktayız. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Fatih hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Fatih Hurda Krom Alan Firma

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Esenyurt Hurda krom fiyatı makalesine göz atmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı yazısını okumak isteyebilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Fatih Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Fatih bölgesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Bu nedenle Fatih hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Hursan Metal şirketimiz bu hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Fatih Mahallesinde hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapıyor.

Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Aslında sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. İstanbul Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı konuya göz atabilirsiniz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor.

Fatih Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Fatih mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımı için tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız.

. Esenyurt Fatih hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Sizlerin yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant alımı yapan hurdacıyız. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu satışı yapmak için arayın.

Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Fatih Demir Hurdası Alanlar

Sizinde bildiği gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı yazımıza bir göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Demir hurdası, Fatih genelinde en çok kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Fatih 1.sınıf hurda demir ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük yollamaktayız. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı yazısını okursanız iyi bir şey yaparsınız. Hursan Metal Fatih genelinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Fatih mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

Fatih Mahallesinde Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Fatih hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Hurda kağıt almak üzere adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. İstanbul Esenyurt Fatih geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Hursan Metal her nevi hurda atık alıyor. Fatih Mahallesi yerinden hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Hep birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Küçük hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. İmalathanelere ve fabrikalara hurda malzeme biriktirmek amacıyla konteyner vermekteyiz.

Fatih Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Fatih çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Bu sitede paylaşılan Fatih hurda çinko levha kilo fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Hurda çinko alan yerler paylaşımına bir bakınmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Fatih Kurşun Hurda Alanlar

Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Hurda kurşun alanlar bölümünü okusanız mükemmel olacaktır.. Kurşun metali eski madenlerdendir. Fatih mahallesinde kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Fatih çatı minare kurşunu fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Fatih Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

Bloğumuzda bulunan Esenyurt hurda kablo alanlar konuya göz atabilirsiniz. İstanbul Esenyurt Fatih mahallesinde kablo hurdası alan firmayız. Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz.

İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Buradaki İstanbul Esenyurt Fatih hurda bakır kablo ton fiyatlarını isteyenlere saat başı yollanmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Fatih hurdacı firmayız. . Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

İstanbul Esenyurt Fatih hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu ticareti yapıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor.

İstanbul Esenyurt Fatih mahallesinde hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımında uzmanız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi arayın. Her yerden hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla teklifler sunuyoruz.

Fatih Sac Hurda Alanlar

Şu anda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Fatih etrafında hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek sebebiyle. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Fatih Mahallesinde Klima Hurda Alımı

Hurda klima Fatih bölgesinde oldukça fazla alınan hurdalar içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Fatih mahallesi etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Fatih Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozu Esenyurt Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor. Fatih hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanızın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Fatih İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere alan yerler içerisindeyiz. Şantiyelerde alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Birde iflas eden fabrikalardan satın aldığımız

Fatih 2. El Jeneratör Alan En Yakın Yerler

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Her voltajda yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın işletmeyiz.

Fatih Mahallesinde Nikel Hurda Alanlar

Bu bölgede %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. İstanbul Esenyurt Fatih mahallesinde nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken gayet dikkatle davranmalıyız.

Fatih Cam Hurda Alanlar

Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı madde koruyan inorganik katı malzemeye verilen isimdir. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Fatih mahallesi çevresinde hurda cam alanlar içinde yer almaktayız. Son zamanlarda renkli ve şeffaf içecek şişesi, sökülmüş araba camları türlerde cam hurdalar bulunabilmekte.

Fatih İkinci El Eşya

Fatih çevresinin tümünde kullanılmış ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. İyi durumda ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeniyle çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız adresinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alan hurdacı konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, patron masası satmak isteyenlere ücreti nakit para ödemekteyiz.

Fatih Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de size hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Fatih hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Fatih çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı araba hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Ama otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Fatih Mahallesinde Plastik Hurdası Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Fatih plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Fatih hurdacısıyız. Bu sayfadaki Fatih plastik ton fiyatları günceldir En iyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, naylon poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. İstanbul ile Fatih mahallesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Fatih Akü Hurda Alan Hurdacılar

Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvı sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alımı gönderisine göz atarsanız iyi olur. Bu nedenle Hursan Metal gibi kendi içinde geri dönüşüm kazanları bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Arabalarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılabiliyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı harika bir iş yapacaksınız.

7/24 Açık Fatih Mahallesi Hurdacı Firma

7/24 açık Fatih hurdacı olan şirketimizle günün her saatinde hurdacılık sektöründe çalışmaktayız. Sizlerin bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına dokuz seneden bu yana hurdacılık yapmaktayız.

En Yakın Fatih Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Fatih mahallesi hurdacı firması adıyla hurda eşya alım satımı amacı ile adresinize geliyoruz. Fatih mahallesi hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumdan hurda malzeme satım hizmetleri vermeye başladık. Hursan Metal firmamızla Fatih mahallesinin her yerinden hurda satımı yapıyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alanlar Fatih mahallesinde hizmet ediyoruz.

Fatih Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Fatih Mahallesinde fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylece İstanbul Esenyurt fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü bir yerdeyiz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz.

Fatih Hurda Karton Alımı

Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet ile sizlere piyasa değerinden daha yüksek oranda kazanım etme olanağı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alanlar içindeyiz. Karton, kağıt hurdası almak için konumunuza geliyoruz. Buradaki Fatih kağıt hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Fatih mahallesi hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satışı yapabilirsiniz.

Fatih Mahallesinde Bina Yıkılır

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Fatih kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Fatih İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle batan elbisecilerden elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafları, teşhir reyonları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda alımı paylaşımına göz atın. Sitemizdeki Fatih ikinci el market rafı fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf fiyatları makalesini dolaşmak iyi gelecektir. Fatih 2.el raf hurdası satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Fatih Mahallesi Hurdacı Sitesi

Fatih hurdacılar sitesi onbirinci blok içindeki dükkânımız aracılığı ile hurda ticareti işine başladık. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Milletimize yaşanılır bir İstanbul Esenyurt Fatih bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Fatih Kumaş Alanlar

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Parti malı dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Fatih çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alımı için adresinize geliriz. Parti malı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak amacıyla buradaki numarayı zaman kaybetmeden arayın. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Fatihmahallesi hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Fatih kilosuyla hurda kumaş alan yerler arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Fatih Mahallesi İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Profesyonel restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Temiz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, endüstriyel ocak, dinlendirici, krom paslanmaz küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından incelemek için alıcıları depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Güncel Fatih Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında daha yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Fatih mahallesi hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak değişmektedir. Kesin hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17