İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Haseki Sultan Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Haseki Sultan Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lider işletmesiyiz. Fatih Haseki Sultan mahallesinde hurdacısıyız. Haseki Sultan hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız

Hursan Metal olarak Avrupa bölgesinde hizmet veriyoruz. Aslında İstanbul Fatih firmasıyız. Lakin Haseki Sultan mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Fatih Haseki Sultan mahallesi bölgesinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alım satımında malzemenin tutarını peşin ödüyoruz

Fatih Haseki Sultan hurdacı firma olarak Haseki Sultan mahallesinin etrafında hurda alım hizmetleri veriyoruz. Günlük Fatih Haseki Sultan hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası Fatih etrafında olduğu gibi hurda alımı sebebiyle konumunuza profesyonel ekip göndermekteyiz

Her nevi hurda alıyoruz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Hursan Metal vazgeçilmez devam ediyor.

Fatih Haseki Sultan Mahallesi Hurdacı Firma

Fatih bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak nedeniyle mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Fatih Haseki Sultan hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri zorluyoruz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Fatih merkezindeki, Haseki Sultan mahallesi ilk hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa Yakası Haseki Sultan mahalle genelinde deneyimli bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metallerin madenden yeryüzüne çıkartılıp işlenmesi zahmet gerektirir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurdaların geri dönüşümü 90/100 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüşümdeki harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime verdiği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Bir İstanbul Fatih geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı çok gözükse de artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan metalleri kurtarmaktadır. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Türkiye’de bir yılda yüz bin ton tıbbi atık, 26 milyon ton evsel atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atık malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde dört civarını metaller, %43’ünü kağıtlar, yüzde on ikisini cam hurdası gibi atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atılan malzemelerin %75’i yok olmakta. Bu atıklar Türkiye’nin yılda 1 milyar beş yüz altmış milyon Türk Lirası zararına yol açmaktadır. Hursan Metal ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacıyla emek sarf ediyoruz.

Haseki Sultan Hurdacı Telefon Numarası

Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Fatih Haseki Sultan hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. İstanbul Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı telefonlarını unutmayınız Bu nedenle hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Boş yere süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Haseki Sultan Mahallesinde Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar paylaşımına göz gezdirmeniz şahane olur. Unutmayın ki her türlü demir kapı, pencere demiri, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Fatih Haseki Sultan etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hursan Metal Fatih Haseki Sultan genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Güncel demir hurda fiyat listesi talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir.

Haseki Sultan Sarı Hurda Alımı

Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı alan yerler yazıya göz atabilirsiniz.

Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Aslını söylemek gerekirse sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Bu yüzden Fatih Haseki Sultan sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Haseki Sultan mahallesinin her yerinde sarı hurda almaktayız. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Hursan Metal firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz alımında piyasaya hakimdir.

Haseki Sultan Mahallesinde Kurşun Hurda Alımı

Haseki Sultan mahallesinde kurşun hurda alım satımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renklidir.

Haseki Sultan Sac Hurdası Alan Firmalar

Sac hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Şu anda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası vardır. Haseki Sultan mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda oluklu sac hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek amacı ile arayınız. Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir.

Haseki Sultan Mahallesinde Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Haseki Sultan mahallesinde krom hurdası satışı için arayın Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacı firmalar krom hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Haseki Sultan Çinko Hurdası Alanlar

Fatih Haseki Sultan bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı makalemize göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyatları için arayın.

Haseki Sultan Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz. İş yerimize destek olanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. . Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. İstanbul Fatih Haseki Sultan hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır. Fatih ilçesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alırken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapıyoruz.

Haseki Sultan Hurda Alan Firmalar

Fatih Haseki Sultan mahallesi yakınlarındaki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurda zamak antimon, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı amaç edindik. Haseki Sultan mahallesinde adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir.

Hurda inşaat demiri alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Fatih Haseki Sultan mahallesi hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik.

Haseki Sultan Kablo Hurda Alımı

Çünkü Hursan Metal firmamızla sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alıyoruz. kablo hurda alanlar hakkındaki metni okuyabilirsiniz. Hurda kablolar telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Haseki Sultan mahallesi genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımında liderlik yapıyoruz.

İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. Haseki Sultan mahallesi hurda kablo alan yerler arasındayız. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Fatih Haseki Sultan hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Haseki Sultan mahallesi sokaklarında hızlıca bulunan 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini elden ödüyoruz. Haseki Sultan mahallesi hurdacısı Hursan Metal her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antikron hurda kablo alım satımı yapmaktayız.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar hemen arayın. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Haseki Sultan Bakır Hurdası Alım Satımı

TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Haseki Sultan hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

İstanbul Fatih Haseki Sultan mahallesinde hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Haseki Sultan içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Haseki Sultan Hurdacı Sitesi

Vatandaşlarımıza yaşanabilir bir İstanbul ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Fatih Haseki Sultan mahallesi bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini yapmıyoruz. Hepsi için bizi arayın. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Haseki Sultan mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiziz iş birliği ile hurda eşya alım satımı yapmaya başladık.

Haseki Sultan Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş apartmanların yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vb. tüm hurdaları değerinde almaktayız. Bina yıkımı hurdası bina yıkımları yapıyoruz.

Haseki Sultan Mahallesinde Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan yapıda bulunan su tutan inorganik sert bir malzemedir. Genellikle renkli kola meşrubat şişesi, sökülmüş otomobil camı biçiminde cam hurda bulunuyor. Haseki Sultan mahallesinde cam hurda alanlar arasında yer almaktayız.

Haseki Sultan İkinci El Eşya

Uygun fiyata yeni ve 2.el oturma grubu satın alabilirsiniz. İkinci el büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları alım satımlarında ücreti peşin para ödüyoruz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak sebebiyle telefon numaralarımıarayabilirsiniz.

Haseki Sultan Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Fatih Haseki Sultan çevresinde yıkılmış market binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencereler satıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı mikseri, boya tabancası, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Ayrıca kapatılan iş yerlerinden aldığımız

Haseki Sultan Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasadan daha fazla kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Ederinden fazla fiyata peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Fatih Haseki Sultan mahallesi kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz yardımıyla kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Haseki Sultan mahallesinde karton hurda ticareti yaptığımız bölgeler içinde yer alıyor.

Haseki Sultan Akü Hurdası Alım Satımı

Zamanla kullanılmaz hale düşen bataryaya hurda akü deniliyor. Akü hurdası alımı paylaşımını ziyaret ederseniz şahane bir şey yaparsınız. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren akü suyu sebebi ile kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Dolayısıyla depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları amacıyla kullanılabiliyor.

Haseki Sultan Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Fatih Haseki Sultan bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Haliyle müşterilere en yakın hurdacı Fatih Haseki Sultan mahallesi mahallesi etrafında servisler veriyoruz. Fatih Haseki Sultan hurdacısı olan firmamızla adresten hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Fatih Haseki Sultan en yakın hurdacı firma adıyla hurda alım satımı için arzu ettiğiniz yere işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Haseki Sultan Hurda Klima Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Haseki Sultan mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Haseki Sultan mahallesi çevresinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız.

Haseki Sultan Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Fatih Belediyesi’nce planlanan alanlara naklediliyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Haseki Sultan Plastik Hurda Alım Satımı

En yüksek fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Haseki Sultan mahallesi plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki işletmeyiz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Haseki Sultan bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Haseki Sultan Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu bölgede anot hurda nikel, turbo nikel, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden hurda nikeller alınıp satıldığında elimizden geldiğince özen ile davranılmalıdır. Nikel hurda zehirli olabilir. Haseki Sultan mahallesi genelinde nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Haseki Sultan İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurda alanlar sayfamızı gezmelisiniz. Genelde batan iş yerleri tarafından satılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Haseki Sultan mahallesinde 2.el raf hurdası almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Haseki Sultan Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle sökülecek fabrika binasının etraflıca incelenmesi gerekiyor. Fatih Haseki Sultan mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz. Hurdacı firmaların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Daha önce bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık.

Haseki Sultan Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

İşlerden fırsat oldukça Fatih Haseki Sultan mahallesi çevresindebölgesinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, kazalı otomobil hurdası, motor hurdası gibi hurdanıza fiyat sormak için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Tabiki de size hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Haseki Sultan Mahallesi Hurda Jeneratör Alımı

Kullanılamayan hurda jeneratör alan işletmeyiz alımında peşin ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

7/24 Alo Haseki Sultan Mahallesi Hurdacı

İki bin altı senesinden beri hurda alım satımında hizmet veriyoruz. Sektörün verdiği profesyonellikle makine parkurumuzu geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Haseki Sultan mahallesinde hurdacı olan firmamızla zaman farketmeksizin hurda malzeme alıyoruz.

Haseki Sultan Mahallesi Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsadan daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Kesin fiyatlara ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Hurda fiyatları 2021 başlığıyla paylaşılmış konuya göz atın Fatih Haseki Sultan mahallesi hurdacı hurda alırken uygulanılan kilo fiyatları çabucak değişiyor.

0 (535) 043 31 17