İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ezine Hurdacı

Ezine Hurdacı

Ezine hurdacısı olarak hurdalarınızı yüksek fiyata alıyoruz. Ezine etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Güncel Ezine hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Ezine merkez hurdacı firma olarak Ezine merkezinin etrafında hizmet veriyoruz.

Hali hazırda Çanakkale Ezine hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Lakin Ezine merkezinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal ismiyle Çanakkale Ezine hizmet veriyoruz. Çanakkale Ezine merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyası için peşin ödemeler yapıyoruz. Hursan Metal ismiyle Çanakkale Ezine hizmet veriyoruz. Ezine genelinde yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç gönderiyoruz.

Yüksek tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çanakkale hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda satışı için bizi arayabilirsiniz. Ezine hurdacı firmalar içinde lider işletmesiyiz.

Çanakkale Ezine Hurdacı Firmalar

Ezine hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Ezine çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle şirketimizi arayabilirsiniz. Çanakkale merkezinin hızla gelişen ilçesi Ezine ilk hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sadece Ezine ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Ezine hurdacı olarak Çanakkale ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanız için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Ezine genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın yararı için çalışıyoruz.

Yurdumuzda senelik olarak yirmi beş milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gidiyor. Çöp kutularına atılmış olan malzemelerin yüzde onikisini cam türevleri, %4 kadarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü karton hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları benzeri malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu paha biçilmez malzemelerin %82’si yok olmaktadır. Boşa giden atıklar ülkemize 1.57 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Ezine Hurdacı Telefon Numarası

Ezine hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Çanakkale Ezine her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak nedeni ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

Ezine Hurda Alan Yerler

Tonajlı demir hurdası, bakır hurda, kurşun hurda, kablo hurda, çinko hurda, sarı hurdası ve alüminyum hurda alımında değerinin üzerinde fiyat listeleri uyguluyoruz. Ezine hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Ezine adresten hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı çok zaman kaybetmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın kıymeti düşebilir. Çanakkale Ezine ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür demir hurdası alım satım hizmeti veriyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik alan Ezine hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Ezine Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Ezine krom kg fiyatı güncelliğini koruyor. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı gönderisini incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır.

Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Çanakkale Ezine çinko levha ton fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler yazısını gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilo fiyatı için bize iletişim kurabilirsiniz. Ezine bölgesinin her yerinden çinko hurdası alıyoruz.

Ezine Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Yerler

Ezine hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Doğruyu söylemek lazım ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Ezine genelinde sarı hurdası alıyoruz.

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Buradaki Ezine sarı pirinç hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Daha doğru bilgiye sahip olmak için sarı pirinç alan hurdacı konuya göz atın.

Dolayısıyla Ezine sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir.

Ezine Bakır Hurdası Alımı

Ezine içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Ezine hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Sitemizdeki Ezine soyma bakır hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Çanakkale Ezine bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Ezine hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz.

Ezine Demir Hurda Alımı

Ezine ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Ezine çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı paylaşımına bir göz atmak istersiniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı paylaşımımızı okursanız muhteşem olur. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan metaller arasında yer almaktadır. Sitemizdeki Çanakkale Ezine demir hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz.

Ezine Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çanakkale Ezine bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ezine hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Çanakkale Ezine hurda bakır kablo kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en doğru fiyatı öneriyoruz.

Çünkü sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Bulunduğu yerden enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Çanakkale Ezine ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda çok damarlı kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Çanakkale Ezine hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Piyasada bolca bulunan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Ezine Kurşun Hurdası Alımı

Yer yüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun gümüş-mavi renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Çanakkale Ezine kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Çanakkale Ezine kurşun hurda kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan en eski madendir.

Sac Hurdası Alan En Yakın Firma

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alıyoruz. Ezine Çanakkale ve çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Ezine Alüminyum Hurdası Alanlar

Ezine ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil alırken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefonunuzu bekliyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Ezine hurda alüminyum fiyatlarını talep edenlere her gün ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Çanakkale Ezine alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Anlık Güncel Ezine Hurda Fiyatları

Ezine hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı Ezine pazarında hızlıca güncellenmektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla kilo fiyatı veriyoruz. En güncel fiyatlara ulaşmak sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Jeneratör Hurda Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken nakit ödemeler yapıyoruz. Her voltajda iyi durumda 2.el jeneratör alınır.

Hurda Kağıt Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçenin tümünde kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle satıcıya normalden fazla miktarda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Çanakkale Ezine hurda karton ve kağıt fiyat listesini saat başı göndermekteyiz Ezine hurda kağıt alan yerler arasındaki şirketimiz ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz.

Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile hurda nikel toplanırken elimizden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda alım satımında hurda nikel piyasasından yüksek kilo fiyatı veriyoruz. Ezine hurda nikel alımı yapıyoruz.

Ezine Hurdacı Sitesi

Ezine OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşitlerdeki atıkların alımını yapmıyoruz. Ezine hurdacılar sitesi 1. blok içerisinde bulunan hurda alım depomuzun aracılığı ile hurda malzeme alım satımı servisi veriyoruz. Daha fazla yaşanabilir bir Çanakkale ve şimdikinden daha güzel Ezine için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

Ezine Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika söküm işlerinde olduğu üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Yıkım hurdası bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken gerekli tüm güvenlik önlemleri Ezine kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış binaların en baştan imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdaları değerinde satın alıyoruz.

Ezine 2. El Cafe Aletleri Alan Firma

Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, çelik davlumbaz, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıyoruz.

Hurda Kumaş Alanlar

Çanakkale Ezine bölgesinde parça kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Spot dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Çanakkale Ezine etrafında hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alımı için bulunduğunuz yere gelecek ekiplerimiz var. Defolu kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki Ezine hurda kumaş ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Ezine kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar içindeyiz.

En Yakın Ezine Hurdacı Telefon Numarası

Ezine hurdacı şirketi olarak adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. Ezine en yakın hurdacı firması hizmeti ile hurda eşya alım satımında yerinize araç yolluyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Ezine genelinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal olarak Ezine bölgesinde her türde hurda eşya satımı işi yapmaktayız.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan fabrika binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi ikinci el iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Bununla birlikte iflas eden nalburlardan satın aldığımız

Ezine Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Ezine etrafında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Ezine bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

Ezine Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Ezine Belediyesi’nce belirlenen alana nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşınma işi itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Ezine hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

Ezine Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak imalathanenin detaylı biçimde gezilerek uygun araç ve gereçlerin seçilmesi uygundur. Çanakkale Ezine fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihaleleri başarıyla yerine getirdik.

Hurda Akü Alan Yerler

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alan hurdacı bölümünü okursanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunmaktadır. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Ezine 2.el raf kg fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Hurda raf alım satımı makalemize bir bakınmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Ezine fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde restorasyon yapan fabrikalar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ezine Hurdacı Firması

Neredeyse iki bin bir yılından beri geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Ezine hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan çalışıyoruz. Bu sürenin bahşettiği tecrübelerle araç gereç sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacı

Ezine plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan Ezine hurdacısıyız. Bu yazıda yayımlanan Ezine hurda plastik kilo fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Çanakkale ve Ezine ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. En ideal fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Hurda Araç Alanlar

Bazen Ezine bölgesinde hurda araç alıyoruz. Ezine hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araba, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, yük vagonu, motor hurdası . Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Ezine İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılmış personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları mevcuttur. Uygun fiyata yeni gibi ve 2. el oturma odası tk. alabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinası alan hurdacı başlıklı içeriğimizi okuyunuz İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile bize ait telefon numarasını tuşlayarak iletişim kurarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Kırık Cam Hurda Alımı

Bu dönemde renkli kola meşrubat şişesi, araba camı biçimlerinde hurda cam bulunabilmekte. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki su koruyan amorf katı maddedir. Ezine yakınlarında cam hurdası alan yerler içindeyiz.

0 (535) 043 31 17