İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Odayeri Hurdacı

Odayeri Hurdacı

Eyüpsultan hurdacı firması olarak hurda alımı yapmaktayız. Güncel Eyüpsultan Odayeri hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz. Odayeri mahallesinin tamamında ikinci el ev eşyası ve hurda malzeme değerinin üstünde alıyoruz Odayeri mahallesinde hurdacı firmasıyız.

Hursan Metal olarak İstanbul Eyüpsultan mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Odayeri hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz Eyüpsultan Odayeri mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü işletmesiyiz.

İstanbul etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı için Odayeri mahallesine geliyoruz Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı olarak Odayeri bölgesinde hizmet ediyoruz. Normalde Eyüpsultan firmasıyız. Elbette ki Eyüpsultan Odayeri mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor.

Odayeri Mahallesi Hurdacı Firma

Odayeri hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Eyüpsultan Odayeri etrafında yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Sizde her nevi hurda satışı amacı ile bizi tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Odayeri ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Odayeri çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. Eyüpsultan hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Eyüpsultan merkezinde ve Odayeri mahallesi yakınlarında hurda alan firmalar arasında hurda alım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl büyümekteyiz. Odayeri mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın yararına çalışıyoruz.

Yurdumuzda 1 sene içerisinde 100.000 ton tıbbi atık, yirmi dört milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Boşa giden malzemelerin yüzde dört kadarını metal hurdalar, %27’sini plastik türevleri, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde 12’sini cam türevleri benzeri hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu atıkların değeri 1 milyar altı yüz altmış milyon ₺ tutmaktadır. Hursan Metal ülkemizin zararına olan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Profesyonel bir İstanbul Eyüpsultan geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurda madenin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri korumamıza yardımcı olur. Böylece doğal kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufunu sağlar. Bir metalin ocaktan kazılarak işlenmesi meşakatlidir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanır. Hurdaların geri dönüşümü %90 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde tüketilen enerjinin düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçiyor.

Odayeri Hurdacı Telefonu

İstanbul Eyüpsultan Odayeri Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Odayeri mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu neden ile hurda atık fiyat listesi sormak amacı ile telefonumuzu aramalısınız.

Odayeri Kablo Hurda Alım Satımı

Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Konumdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo borsasından pahalı fiyat listesi veriyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. İstanbul Eyüpsultan Odayeri hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken en doğru fiyat listesini veriyoruz. Odayeri mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Odayeri hurdacı firmayız.

Üstelik hurda fare yemez kablolar ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur.

Odayeri hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satanlar hemen arayın.

Kesin bilgi almak için sayfamızdaki hurda kablo alan yerler konuya bir göz gezdirebilirsiniz. İçindeki telin madenine göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Odayeri ttr kablo hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Satıcılarda hızlıca edinilen %30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz.

Odayeri Hurda Krom Alım Satımı

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Eyüpsultan Krom hurdası ton fiyatı bölümümüze bir göz atmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma paylaşımını okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Odayeri Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

Odayeri kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Eyüpsultan Odayeri kurşun hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun mavimsi renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar bölümünü gezmelisiniz..

Odayeri Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İstanbul Eyüpsultan Odayeri çinko hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Çinko hurda alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. Odayeri yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda fiyatları paylaşımına göz atmalısınız.

Odayeri Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Hursan Metal şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Haliyle Odayeri sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız. Odayeri mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

Sarı pirinç alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metini inceleyin. Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Odayeri hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapıyor.

Odayeri Mahallesinde Sac Hurda Alan En Yakın Yerler

Odayeri etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depo tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Odayeri Demir Hurdası Alımı

Odayeri ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alanlar gönderisini okumak hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

Demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Eyüpsultan Odayeri demir fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Odayeri genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Bildiğiniz gibi her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Eyüpsultan Hurda demir alanlar makalesine göz bakarsanız şahane olacaktır.

Odayeri Mahallesi Hurda Alanlar

Üretim tesislerinden imalat artığı hurdası alımı için yerinize kadar geliyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner bırakmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda çinko almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. İstanbul Eyüpsultan Odayeri geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken fiyatlar sunuyoruz. Odayeri hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Odayeri Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdaların piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Odayeri Bakır Hurdası Alan Firma

Hurda bakır alan Odayeri Mahallesinde hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Eyüpsultan Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Odayeri yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. İstanbul Eyüpsultan Odayeri hurda bakır alan yerler içindeyiz. Odayeri genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Odayeri Mahallesi hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayın.

Odayeri Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Her türlü hurda alüminyum alınır. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Sitemizde önceden yazılmış alüminyum hurda alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Eyüpsultan Odayeri Mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Odayeri mahallesinin her yerinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımı müşteriyle yapıyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel alıyoruz.

Odayeri Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak taşınmazın titizlikle dolaşılarak uygun araçların seçilmesi gerekiyor. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozum ihalelerini aldık.

Bu sayede Eyüpsultan hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Odayeri mahallesinde fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Odayeri Mahallesi Cam Hurda Alan Firma

Odayeri etrafında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvıları muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Genellikle şeffaf soda şişesi, sökülmüş araç camları şeklinde cam hurdaları bulunabilmekte.

Odayeri Hurda Kağıt Alım Satımı

Odayeri mahallesi hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal sunduğu hizmetler sayesinde karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. Yüksek fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapmaktayız. Odayeri hurda karton aldığımız alanlar arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Odayeri mahallesi hurda karton kağıt ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz İlçede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

En Yakın Odayeri Hurdacı Telefon Numarası

Odayeri en yakın hurdacı adıyla hurda eşya alımında adresinize geliyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Odayeri çevresinde her türde hurda malzeme alıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurda alan yer Odayeri mahallesinin tümünde hizmet veriyoruz. Odayeri mahallesi hurdacı şirketi firmamız ile yerinden her cins hurda atık almaya başladık.

Odayeri Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Odayeri hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, hasarlı hurda araba, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ara sıra Odayeri yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

Odayeri Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. Her türlü çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Odayeri Hurda Nikel Alımı

Bu mahallede anot hurda nikel, nikel turbo hurda, %99 nikel şablon , %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Odayeri hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında elimizden geldiğince dikkatli çalışmalıyız.

7/24 Açık Odayeri Hurdacı

Tam yedi yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Odayeri hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz sektörde hizmet etmekteyiz. Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Odayeri Hurda Klima Alanlar

Odayeri çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. 2.el Klima Odayeri çevresinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Odayeri Mahallesi Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Hursan Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Eyüpsultan Belediyesi tarafından imzalanan kararlar ile bildirilen araziye dökülüyor.

Odayeri Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Olduğundan güzel bir İstanbul Eyüpsultan Odayeri oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bu cins hurdaların ticaretini yapmıyoruz. Odayeri hurdacılar sitesi 7. bloktaki hurda alım iş yerimiz iş birliği ile hurda eşya alımı ve satımı yapmaya başladık.

Odayeri Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı paylaşımını dolaşmak iyi gelir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı sebebi ile bulunuyor.

Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden hurdacılar için kıymetlidir. Akü hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için konusunun linkine tıklayın. Dolayısıyla bizim ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm atölyesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar arasındadır.

Odayeri Plastik Hurdası Alımı

İstanbul ile Odayeri mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Odayeri plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki İstanbul Eyüpsultan Odayeri hurda plastik kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız En yüksek fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız.

Güncel Odayeri Hurda Fiyatları

Odayeri hurdacı firmalar içinde hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatı Odayeri piyasasında günlük değişiyor. En güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında daha fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz.

Odayeri Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle kapanan butikler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el raf satıyoruz. Buradaki Odayeri çıkma raf ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda raf fiyatları linkine tıklayınız. Odayeri 2. el raf hurdası satışı yapmak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Hurda raf alanlar makalemize bir göz gezdirmek istemelisiniz.

Odayeri Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış ev vs. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan aldığımız

Odayeri Parça Kumaş Alanlar

İstanbul Eyüpsultan Odayeri çevresinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için yerinize gelmekteyiz. Odayeri etrafında hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Spota düşmüş nevresim kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alım satımında nakit parayla ödeme yapılır.

Parti malı spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için aşağıdaki numarayı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Odayeri kiloyla tartıp kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Buradaki İstanbul Eyüpsultan Odayeri hurda kumaş fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz.

Odayeri İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bu sitedeki telefon numarasını arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için siz çok değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Odayeri İkinci El Ev Eşyası

Odayeri içinde kullanılmış ve 2.el salon takımları satın alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla çağrı merkezimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Titiz kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepelerinizi adresinize gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulanmaktadır. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı sayfamızı okuyunuz Temiz büro ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları devamlı bulunur.

Odayeri Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Çok önce fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm önlemler Eyüpsultan Odayeri mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yeniden inşa edilecek dairelerin istendiği şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz.

0 (535) 043 31 17