İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı firmasıyız. Normalde Eyüpsultan firmalar arasındayız. Bununla birlikte Güzeltepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacı firma olarak Güzeltepe mahallesi caddelerinde hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Eyüpsultan çevresinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Güzeltepe mahallesinin her caddesine araçlarımızı göndermekteyiz Güzeltepe mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü geri dönüşüm tesisiyiz. Güzeltepe hurdacısı olarak her nevi hurda malzemenizi iyi fiyata alıyoruz İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesinde hurda ve 2.el eşyalar alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz Hursan Metal olarak Avrupa Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacısı olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir.

Eyüpsultan Güzeltepe Hurdacı Firmalar

Güzeltepe hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl büyümekteyiz. Sizde her türlü hurda satışı için şirketimizi tuşlamalısınız. İstanbul ilinin büyüyen ilçesi Eyüpsultan merkezindeki, Güzeltepe mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa Yakası Güzeltepe mahalle genelinde bir firma olarak hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul Eyüpsultan hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Eyüpsultan bölgesinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz.

Yurdumuzda yılda 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Bu atık malzemelerin yüzde dört civarını metal hurdası, %27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini cam hurdası, yüzde kırk üçünü kağıtlar vb atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’ye 1 milyar altı yüz elli milyon ₺ zarar açıyor. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Metallerin geri dönüşümünde kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime ve doğaya zararının önüne geçiyor.

İstanbul Eyüpsultan Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlar. Bir metal cevherinin madenden yeryüzüne çıkartılıp işlenmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok daha azdır.

İstanbul Eyüpsultan Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaçı yeterli olsada nüfus ile beraber insanların tüketimide her gün artıyor. Hurdaları geri dönüştürmek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltındaki kaynakları gelecek zamana aktarmayı başarabiliriz.

Güzeltepe Hurdacı Numarası

İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Avrupa Yakası Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacı telefon numaralarını bir telefon rehberinize yazınız İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeni ile telefon numaramızı aramanız gereklidir. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Güzeltepe Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Eyüpsultan Güzeltepe etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatları için gecikmeden arayın. Hursan Metal Eyüpsultan Güzeltepe mahallesinin her caddesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz.

Güzeltepe mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Sarı alan hurdacı konulu içeriği inceleyebilirsiniz.

Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Güzeltepe mahallesinin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri para eden hurda malzemeler içerisinde sayılabilir.

Bu nedenle Eyüpsultan Güzeltepe hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun hala kullanılan en eski madendir. Güzeltepe mahallesinde kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Cami kurşun hurdası, Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu satmak nedeniyle hurdacı firmamızı hemen arayabilirsiniz. Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda fiyatı linkine tıklayabilirsiniz..

Güzeltepe Hurda Sac Alan Yerler

Veranda çatısı kaplamak için kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Güzeltepe çevresinde sac levha, sac varil hurdası, oluklu sac hurdası hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var.

Güzeltepe Mahallesinde Krom Hurdası Alan Hurdacı

Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Güzeltepe mahallesinde krom hurda alan firmalar için ziyaret ettiyseniz bizi şimdi arayın Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alanlar makalesini ziyaret ederseniz iyi bir iş yaparsınız. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Güzeltepe Mahallesi Çinko Hurda Alan Firmalar

Güzeltepe etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatları bölümünü okuyunuz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı için arayabilirsiniz.

Güzeltepe mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Müşterilerimizin desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda satmak için arayabilirsiniz. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesinde alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapılır. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz.

Eyüpsultan ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alırken tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı alan hurdacıyız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Güzeltepe Hurda Alan Firmalar

Hurda bakır alımı için adresinize kadar geliyoruz. Güzeltepe mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Eyüpsultan Güzeltepe mahallesindeki hurda malzeme alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Güzeltepe Hurda Kablo Alımı

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacısı Hursan Metal her nevi iç tesisat kablo hurdası, antikron kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Güzeltepe mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız.

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar metni ziyaret edin. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Piyasada hızlıca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin adlandırılır.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı firmayız. . Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önemlidir. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Bir de alüminyum hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Avrupa Yakası Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

Güzeltepe içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesinde bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Güzeltepe mahallesinde bakır hurda fiyatları için bizi arayın. Bakır alan Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Güzeltepe Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Her haliyle temiz bir İstanbul ve daha çok temiz Güzeltepe mahallesi oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Eyüpsultan Güzeltepe hurdacılar sitesi on birinci blokta bulunan dükkanımızın iş birliğiyle atık hurda malzeme ticareti yapıyoruz.

Güzeltepe Mahallesinde Bina Yıkımı

Yıkım yapılırken önem verilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurdaları satın alıyoruz. Güzeltepe kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek iş yerlerinin gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

Güzeltepe Hurda Cam Kırığı Alımı

Çağımızda renkli ve şeffaf oto camları, cam şişe türlerde hurda camlar oldukça fazla bulunabilmekte. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı madde tutan inorganik katı malzemelerin isimdir. Güzeltepe mahallesinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Güzeltepe İkinci El Ev Eşyası

Uygun fiyata yeni, 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları öğrenmek maksadı ile bizlere ait telefon numaralarını tuşlayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. 2.el büro ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası mevcuttur. Titizlikle kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi adresinize gelerek satın alıyoruz.

Güzeltepe Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Güzeltepe mahallesinin yakınlarında yıkılmış lokanta binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, pencere, mutfak dolapları alan firmalar içindeyiz. Bununla birlikte malesef iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz

Güzeltepe Kağıt Hurdası Alanlar

İlçenin her yerinde renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle size daha çok oranda kâr elde etme şansı sunuyoruz. derinden çok fiyata hurda peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yaparız. İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe mahallesinde kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız verdiği hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

Güzeltepe Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda aküler içerisindeki kurşunlu sıvılar sebebiyle kıymetlidir. Bu sebep ile şirketimiz vb. şirket içinde geri dönüşüm fabrikası bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacı ile bulunmaktadır.

En Yakın Güzeltepe Mahallesi Hurdacı

En yakın Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı firması ismi ile hurda metal alım satımında deponuza geliyoruz. Hursan Metal olarak Güzeltepe etrafında her çeşit hurda almaktayız. Eyüpsultan Güzeltepe hurdacı sitesi bünyesinde çalışan personelimizle yerinden hurda alım hizmetleri vermeye başladık. Böylece müşterilere en yakın hurda alanlar Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi etrafında hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Klima Alım Satımı

Eyüpsultan Güzeltepe çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Güzeltepe çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Güzeltepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi güvenle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Eyüpsultan Belediyesi’nce bildirilen alanlara nakil ediliyor.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. İstanbul ve Avrupa Yakası Eyüpsultan Güzeltepe bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Güzeltepe hurda plastik alımı yapan firmalar içinden ön planda olan işletmeyiz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Güzeltepe Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

İstanbul Eyüpsultan Güzeltepe çevresinde %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Eyüpsultan Güzeltepe nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alımında oldukça hassasiyetle davranmalıyız. Nikel hurdası zehirlidir.

Güzeltepe 2.el Raf Satanlar

Hurda raf Güzeltepe alımı nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen marketlerden satın aldığımız mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satıcıları içerisindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf fiyatı paylaşımına göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Güzeltepe Fabrika ve Makine Sökümü

Eyüpsultan Güzeltepe fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık. İşe başlamadan yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca dolaşılarak uygun projenin seçilmesi gerekiyor.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Otomobil Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Eyüpsultan Güzeltepe etrafında araba hurdası alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Güzeltepe Mahallesinde Hurda Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan firmayız alırken en iyi fiyatları vermekteyiz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satıyoruz.

7/24 Alo Güzeltepe Hurdacı

7/24 Güzeltepe mahallesinde hurdacı firması olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 2006 senesinden bugüne değin hurdacılıkla hizmet veriyoruz. Bu sürenin verdiği kurumsallaşmalarla sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Güzeltepe Güncel Hurda Fiyatları

Eyüpsultan Güzeltepe mahallesi hurdacı firma olarak hurda alımında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Güncel kilo fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. 2021 hurda fiyatları hakkında yazılmış makaleyi okuyun Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsadan fazla fiyat teklifi uyguluyoruz.

0 (535) 043 31 17