İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Evciler Hurdacı Hurda Fiyatları

Evciler Hurdacı Hurda Fiyatları

Afyonkarahisar Evciler merkezinin tamamında hurda ve 2.el ev eşyası almaktayız. Evciler meydanda olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekip gönderiyoruz. Günlük Evciler hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Hursan Metal ismiyle Afyonkarahisar Evciler hizmetimizi sürdürüyoruz. Evciler merkez hurdacı firması olarak Evciler merkezinin tamamında her tür hurda alıyoruz.

Afyonkarahisar Evciler hurdacı firması olarak hurdalarınızı değerinde almaktayız. Şu an Afyonkarahisar Evciler hurdacı firmasıyız. Fakat Afyonkarahisar Evciler merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Afyonkarahisar Evciler hurdacı firmalar içinde lideriz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Afyonkarahisar hurdacısı firmalar arasındayız. Evciler şehir merkezinin etrafında hurdacı firmasıyız. Afyonkarahisar hurdacı firma olan Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor. Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz.

Evciler Hurdacı Firmalar

Evciler merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Evciler hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Evciler çevresinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Afyonkarahisar şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Evciler ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Evciler etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Evciler hurdacısı olarak Afyonkarahisar bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için size en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her türlü çinko hurdası satışı yapmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Afyonkarahisar Evciler Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin yeraltından kazılıp işlenmesi pahalıdır. Hammaddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüşümü %90 daha azdır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bir kaçı yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla insanların doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltındaki kaynakları geleceğe saklıyoruz.

Evciler Hurdacı Numarası

Afyonkarahisar Evciler hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Evciler her türde hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Bu nedenle hurda fiyat listesi istemek nedeni ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Şimdi arayıp güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Evciler Hurda Krom Alan Firma

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Afyonkarahisar Evciler krom tank hurdası fiyat listesi günceldir. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalesini muhteşem bir iş yapacaksınız. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Evciler Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Evciler yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile elinizdeki hurda malzemeleri hemen satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasasının inmesine neden olmaktadır.

Zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alan Evciler hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Evciler ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda karton alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı kurşun hurdası, demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı hurdası aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Evciler hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz.

Evciler Alüminyum Hurda Alanlar

Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Afyonkarahisar Evciler alüminyum hurda alanlar içinde lideriz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek Evciler hurdacılık firmaları içindeyiz.

İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurda nakit alınır.

Sayfamızdaki Evciler hurda alüminyum kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz. Hurda alüminyum başlıklı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için aramanızı diliyoruz. İş yerimize güven duyanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Evciler bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımları sizinle yapmaktayız.

Evciler Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Afyonkarahisar Evciler hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapıyor. Sayfamızdaki Afyonkarahisar Evciler sarı pirinç fiyatları güncelliğini koruyor. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar metine göz gezdirebilirsiniz. Evciler ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alımında öncüdür. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri kıymetlidir. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Dolayısıyla Evciler sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız.

Evciler Hurda Kablo Alanlar

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satanlar bizi arayabilir. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Evciler hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı ziyaret edin. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları için ederinin üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Evciler hurda bakır kablo kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Genel olarak yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Afyonkarahisar Evciler ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Evciler genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Müşterilerde bolca bulunan %30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Afyonkarahisar Evciler hurdacısı Hursan Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Afyonkarahisar, Evciler ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Evciler çinko hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alımı sayfamızı incelemek iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Evciler Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurdası alan Evciler hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alan hurdacıyız. Sitemizdeki Evciler bakır kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Afyonkarahisar Evciler hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Evciler bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Evciler hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Evciler Demir Hurdası Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı yazımıza göz atın. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu için peşin ödeme yapan firmayız. Evciler çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hurdacı firmamız Evciler genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Anlık demir hurdası fiyatı edinmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Demir, dünyada en fazla bulunan madenler içerisindedir. Burada yayınlanmış olan Evciler demir hurda kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Evciler Kurşun Hurda Alan Yerler

Evciler kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Buradaki Afyonkarahisar Evciler çatı minare kurşunu ton fiyatı bugün güncellendi. Cevher halindeki kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atın. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alırız.

Sac Hurda Alım Satımı

Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Afyonkarahisar Evciler çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru, alım satımı amacıyla arayabilirsiniz. Sac hurdası alanlar arasındayız. Firmamızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

2.el jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel yeni ürün gibi ikinci el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan firmayız için peşin ödemeler yapıyoruz.

En Yakın Evciler Hurdacı

Evciler en yakın hurdacı hizmetiyle hurda eşya alımında adresinize geliyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Evciler bölgesinde hurda alırız. Evciler hurdacı firması içindeki ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Evciler etrafında servis ediyoruz.

Evciler Hurda Kağıt Alım Satımı

Avantajlı fiyata kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Bölgenin tamamında beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız fazladan özen sayesinde hurda satmak isteyenlere piyasa değerinden yüksek kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Evciler hurda kağıt alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Evciler hurda karton kağıt ton fiyatını günlük gönderiyoruz Evciler hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Evciler ikinci el raf kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurda alımı bölümünü okumak isteyebilirsiniz. Evciler 2. el raf hurdası alımı sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle batan şarküteriler tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Cam Hurdası Alan Hurdacı

Evciler etrafında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı koruyan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Bu dönemde şeffaf sökülmüş otomobil camları, soda ve gazoz şişesi türlerde cam hurda bulunabiliyor.

Plastik Hurdası Alımı

Güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alımı yapmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Evciler plastik hurdası alanlar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Evciler plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Afyonkarahisar şehri Evciler ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

Anlık Evciler Hurda Fiyatları

Yeni hurda kablo fiyatları hakkındaki yazıya göz atın Evciler hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları piyasada günlük güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurda alımı yaparken öteki Evciler hurdacılardan yüksek kilo fiyatı teklif ediyoruz. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evciler hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, hurda yük vagonu, çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Evciler bölgesinde araba hurdası alıyoruz.

7/24 Açık Evciler Hurdacı Firması

Yaklaşık 39 seneden beri geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Sizlerin kazandırdığı özgüven vasıtası ile teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Evciler hurdacı firması dükkânımız vasıtası ile yirmi dört saat hurda alıyoruz.

Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alanlar

Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü mekap, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Profesyonel restoran aletleri almaktayız. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizi arayabilirsiniz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Parça Kumaş Alımı

Tonajlı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için bizi vakit geçirmeden aramalısınız. Afyonkarahisar Evciler kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisinde en yüksek fiyatı öneriyoruz.

Sayfamızdaki Evciler hurda kumaş kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Afyonkarahisar Evciler bölgesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımları için adresinize geliyoruz.

Kilosuyla poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda kumaş topu, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Afyonkarahisar Evciler bölgesinin tümünde hurda parça kumaş alım satımı yapıyoruz.

Evciler Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Daha önce anlattığımız fabrika yıkım işinde olduğu gibi hurda karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri

Akü Hurda Alanlar

Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Araçlarda elektrik ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunabiliyor. Hurda akü alımı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Bu sebep ile firmamız vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

Evciler Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak tesisin incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların ayarlanması çok daha doğrudur. Güvenilir şekilde fabrika söküm işi gerçekleştiriyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika yıkım ihalelerini güvenle gerçekleştirdik.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında meşhur olduk. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Afyonkarahisar Evciler fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz.

Evciler 2.El İnşaat Malzemesi

Evciler etrafında yıkılan iş yeri binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakmak zorunda kalmış iş yerlerinden aldığımız Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz.

Evciler Nikel Hurdası Alan Yerler

Afyonkarahisar Evciler çevresinde turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Afyonkarahisar Evciler nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken elden geldiğince özenli çalışılmalıdır.

Evciler İkinci El Ev Eşyası

Çok az 2.el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi yerinizden alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alımı yapanlar konulu gönderimizi ziyaret edin Az kullanılmış büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası depomuzda adetli olarak temin edilir. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak amacıyla bize ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Makul fiyatlarla kullanılmış, ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Evciler bölgesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Evciler bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Evciler Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması titiz bir şekilde yapılmaktadır. Evciler hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdanın şirketimize ait tesise taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Evciler Belediyesi’nce daha önceden planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor.

Evciler Hurdacı Sitesi

Evciler OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Evciler hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımız vasıtasıyla atık hurda alım satımı hizmetleri ediyoruz. Hemşehrilerimize temiz bir Afyonkarahisar Evciler oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17