İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yenikent Hurdacı Firma

Yenikent Hurdacı Firma

Esenyurt Yenikent mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Yenikent mahallesinde hurdacı firması olarak her türde hurda malzemeyi değerinde almaktayız Esenyurt Yenikent hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Her çeşit hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Esenyurt hurdacıları içindeyiz. Hursan Metal şirketimizle Esenyurt Yenikent mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Günlük İstanbul Esenyurt Yenikent hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Esenyurt mahallesinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile Yenikent mahallesine kadar profesyonel ekip gönderiyoruz Normalde İstanbul Esenyurt firmasıyız. Bununla birlikte Esenyurt Yenikent mahallesinde de hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Esenyurt Yenikent mahallesi bölgesinde hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyaları alımı yapmaktayız

Esenyurt Yenikent Mahallesi Hurdacıları

Esenyurt hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz. Sizde her türlü hurda satmak sebebi ile mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Yenikent mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek tüm vatandaşlarımızın faydası için çalışıyoruz. Yenikent hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Esenyurt Yenikent çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Yenikent daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Esenyurt Yenikent çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak daima büyümekteyiz. Yenikent mahallesi çevresinde hurda malzeme alan firmalar içindeyiz.

Yenikent Hurdacı Telefonu

Yenikent her tür hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda fiyatı sormak sebebi ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında hızlıca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Yenikent Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Yenikent içinde bakır hurdası almaktayız. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

Yenikent bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız. Bu sitede yer alan İstanbul Esenyurt Yenikent yanık bakır hurdası ton fiyatları güncellendi. İstanbul Esenyurt Yenikent hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yenikent hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Yenikent Hurda Krom Alanlar

Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurda alan yerler paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor.

Yenikent Sarı Pirinç Hurda Alımı

Yenikent mahallesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Gerçeği demek lazım ise hurda sarı olarak geçen bir hurda yoktur. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Bu sebep ile Yenikent sarı hurdası alım satımı yapmaktayız.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Yenikent hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Yenikent hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz hurda araiş alımında öncülük etmektedir.

Yenikent Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum alan hurdacı içerikli yazıyı okuyun. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yenikent mahallesinin tümünde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Esenyurt Yenikent Mahallesinde hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Hurdasını satanların destekleriyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz.

Yenikent Hurda Demir Alanlar

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt Hurda demir alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Güncel demir hurdası fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler gönderimizi incelemek öğrenmenizi sağlar. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda satılan madenler arasında bulunur. Sayfamızdaki Yenikent inşaat demiri kilo fiyatı güncellenmiştir. Hursan Metal İstanbul Esenyurt Yenikent genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her cins demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Yenikent mahallesinin bütün sokaklarında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Yenikent Hurda Alan Hurdacılar

Hurda kablo alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yenikent adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemeleri şimdi paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin değeri düşmektedir. Yenikent mahallesi hurdacı firma olan Hursan Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurdası, hurda çinko, demir hurdası, kurşun alımına özel yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Yenikent hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Yenikent Hurda Çinko Alanlar

Yenikent mahallesinde hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alan yerler konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Yenikent Mahallesinde çatı söküm çinkosu fiyat listesini bip grubumuza üye olanlar ile hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için çağrı merkezimize iletişim kurabilirsiniz.

Yenikent Mahallesi Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerdendir. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yapıyoruz. Yenikent kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız mahallelerden biridir. Buradaki Yenikent çatı minare kurşunu fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz.

Yenikent Hurda Kablo Alanlar

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Yenikent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İstanbul Esenyurt Yenikent Mahallesinde mahallesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satacak olanlar şimdi arayın. İçinde bulunan tellerin türüne göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Yenikent ttr kablo hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Yenikent mahallesi etrafında kolayca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Genel olarak yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız. Kablo iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından yüksek teklifler sunuyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebi ile hurdacı firmalar için kıymetlidir.

İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesinde kablo hurdası alıyoruz. Yenikent hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alıyoruz. kablo hurda alanlar hakkında paylaşılmış metini okuyun.

Yenikent Mahallesinde Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Yenikent etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak amacı ile arayınız. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Yenikent Hurda Klima Alımı

Klima hurdası Yenikent mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yenikent bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yenikent Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yenikent hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınan her cins hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi titiz bir şekilde yapılır. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi Fen işlerince belirlenen yerlere naklediliyor.

Yenikent Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılan iş yeri benzeri binalardan alınan sıfır ayarında 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alan firmalar arasındayız. Bunun ile birlikte batmış iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Yenikent Mahallesi 2.el jeneratör Alımı

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için iyi fiyatı biz veriyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en doğru yerlerdeniz.

Yenikent Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

Bu nedenle nikel hurdalar depolanırken oldukça hassasiyetle davranmalıyız. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir. İlçe genelinde hurda %95 , %99 nikel şablon, anot nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Yenikent nikel hurda alıyoruz.

Yenikent Cam Hurda Alanlar

Yenikent çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf sökülmüş oto camları, cam şişe vb. cam hurdalar bulunmaktadır. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki sıvıları koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir.

Yenikent Beyaz Eşya Hurdası

2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, personel masaları, öğrenci koltuğu için bizi arayabilirsiniz. En ucuz fiyatlara temiz bir biçimde kullanılmış ve ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Sıfır gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ait cep telefon numaralarıyla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresten değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinası alan yerler konusunda bilgi yazılan sitemize ulaşınız

Yenikent Araç Hurdası Alan Hurdacı

Bazı dönemlerde Yenikent bölgesinde araba hurdası alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Evrak işi olmayan hurda vagon, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hasarlı hurda araba, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Yenikent Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul ile Yenikent mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Yenikent plastik hurda alımı yapan firmalar içinde olan firmayız. Sayfamızdaki Yenikent plastik kilo fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz Güncel fiyatlarla mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Yenikent Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra atıl hale gelen aküye akü hurdası deniliyor. Esenyurt Hurda akü fiyatları linkine tıklayın. Akü hurda alan yerler makalemizi okuyunuz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alan fabrikalar içerisindedir. Atıl aküler içindeki kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır.

7/24 Hurda Alan Yenikent Mahallesi Hurdacı Firması

Geçen senelerin kazandırdığı deneyimle alet sayımızı arttırarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yenikent hurdacı olarak cumartesi-pazar dahil sektörde çalışıyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan beri hurdacılık ile hizmetimizi sunuyoruz.

En Yakın Yenikent Hurdacı Numarası

Yenikent mahallesi hurdacıları arasında bünyesindeki ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme alım hizmeti veriyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Yenikent mahallesinin her yerinden hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Yenikent mahallesinin etrafında servisler ediyoruz. Yenikent en yakın hurdacı firma olarak hurda metal alımında ayağınıza gelmekteyiz.

Yenikent Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika sökümünden önce yıkılacak mülkün detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Daha önce binlerce fabrika sökümü ihaleleri güvenle yerine getirdik.

Bu sebeple İstanbul Esenyurt fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında lider olduk. Yenikent fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır.

Yenikent Karton Hurda Alım Satımı

Yenikent kağıt hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Buradaki Yenikent hurda karton kağıt kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderiyoruz Avantajlı fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Yenikent kağıt hurda alan yerler arasındaki Hursan Metal sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde hurda satıcılarına daha fazla kazanma şansı veriyoruz.

Yenikent Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yenikent kentsel dönüşümü nedeniyle eskimiş apartmanların en baştan inşaatının yapılması için yıkımlarını sağlıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdaları satın alıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Yenikent İkinci El Raf Hurdası

Genelde kapanan aktarlardan aldığımız hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden seçilen yeniden farksız duran 2. el raf satıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesinde çıkma raf kilo fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerlerpaylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Yenikent ikinci el raf hurdası almak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Esenyurt Hurda raf ton fiyatı yazısını dolaşmak raf hurdası hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir.

Yenikent Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her tür hurdaları alıyoruz. Yenikent hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızla hurdacılık işleri yapıyoruz. Sırf bu atıkların alımını gerçekleştirmiyoruz. Yarınlara olması gerektiği gibi iyi bir Yenikent yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

Yenikent Kumaş Hurdası Alan Hurdacılar

Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Yenikent kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Toptan parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik, eteklik kumaş, hurda örme satmak için bu sayfadaki numaraları şimdi aramalısınız. YenikentMahallesi çevresinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Yenikent kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Yenikent bölgesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Yenikent 2. El Cafe Malzemesi Alan Hurdacı Firmalar

2. El tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2.el mutfak aletleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, evye, krom davlumbaz, küvet, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

Yenikent Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer Yenikent hurdacılardan fazla ton fiyatı teklif ediyoruz. Hurda sarı fiyatları konulu konuyu okuyun Yenikent mahallesinde hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında hızlıca değişmektedir.

0 (535) 043 31 17