İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sanayi Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sanayi Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Avrupa yakası Esenyurt bölgesinin her yerinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı için çağırdığınız adrese kadar gelmekteyiz Günlük Esenyurt Sanayi hurda fiyatlandırma ile alım satım yapıyoruz. Sanayi mahallesi bölgesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası için peşin ödeme yapıyoruz

Sanayi mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. Sanayi mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı almaktayız Her nevi hurda satmak amacıyla iletişime geçin.

İstanbul Esenyurt mahalle merkezindeki Sanayi mahallesi hurdacı firması olarak Sanayi mahallesinin her noktasında her türlü hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Sanayi mahallesi hurda metal dönüşümü yapan tesisimiz mevcuttur. Bol miktarda hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı olarak Sanayi mahallesinin her sokağında hizmet ediyoruz. Şu an Esenyurt firmasıyız. Lakin Esenyurt Sanayi mahallesinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa yakasına yakın mekanlarda hizmet veriyoruz.

Esenyurt Sanayi Hurdacısı

Esenyurt hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sanayi bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda madenleri geri dönüştürerek tüm halkımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her tür bakır hurdası satışı yapmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz. Sanayi mahallesi çevresinde hurda malzeme alanlar içindeyiz. Sanayi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Esenyurt Sanayi etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Sanayi ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Esenyurt Sanayi için değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Esenyurt Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin ocaktan kazılarak işlenmesi meşakatlidir. Hammaddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Profesyonel bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfus ile birlikte insanların tüketimide her gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Ülkemizde 1 sene içinde 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton ev tipi atık çöplere gitmektedir. Boşa giden atıkların yüzde onikisini camlar, yüzde dört civarını hurda metaller, yüzde 43’ünü karton türevleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi yok olmaktadır. Bu atıkların değeri 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası’dir. Bizim gibi Esenyurt hurdacılar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Sanayi Hurdacı Telefonu

İstanbul Esenyurt Sanayi mahallesi adresten hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Sanayi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Sanayi Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacılar

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Haliyle Sanayi hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Esenyurt Sanayi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Daha kesin sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacı konuya bir göz atın. Pirinç hurdalar halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır.

Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. İstanbul Esenyurt Sanayi Mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Sanayi genelinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Sanayi Hurda Alan Firmalar

Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Sanayi mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin fiyatının düşmesine sebep olur. Sanayi mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Hursan Metal her nevi çelik hurdası alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı toplama demir, bakır, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurdası aldığımızda piyasanın üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Sanayi hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda kağıt almak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Üretim tesislerinden makine artığı hurdası alıyoruz. Parça malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlıyoruz. İnşaat şantiyelerine ve fabrikalara hurda konteyneri koyuyoruz.

Sanayi Mahallesi Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Esenyurt Sanayi hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alım satımı için buradayız. Konumdan hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bize ulaşın. Satıcılarda çoğunlukla satılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz.

İstanbul Esenyurt Sanayi hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında liderlik yapıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Sanayi ttr kablo hurdası fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz.

Sanayi kablo hurdası alan firmayız. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sanayi hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet vermeye devam ediyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alımı esnasında anlık fiyatı biz veriyoruz. Geniş bilgi için sayfamızda önceden yazılan hurda kablo alanlar yazıyı inceleyin.

Sanayi Hurda Çinko Alanlar

İstanbul, Esenyurt Sanayi mahellesinin bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda fiyatı makalesine bir göz atın. Burada paylaşılmış olan İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Sanayi Mahallesi nikel hurdası fiyatları günceldir. Çinko hurda alımı gönderisine göz atarsanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için bize ulaşın.

Sanayi Sac Hurdası Alım Satımı

İstanbul Avrupa Sanayi Esenyurt çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı istemek sebebiyle. Sac hurda alıyoruz. Hali hazırda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Sanayi Kurşun Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Sanayi kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Sanayi kurşun hurda fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı yapmak nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Kurşun metalinin eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı bağlantısına tıklayınız..

Sanayi Mahallesi Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalemizi okursanız iyi olur. Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alanlar krom hurda konusunda bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklamalısınız.

Sanayi Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz.

Sanayi içinde bakır hurda almaktayız. Bu sayfadaki Sanayi bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. İstanbul Esenyurt Sanayi bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Sanayi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Sanayi hurdacı şirketimizi kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Sanayi Mahallesinde Hurda Alüminyum Alımı

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Siz değerli müşterilerin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz.

. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız.

Esenyurt Sanayi Mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasında fark yaratıyoruz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti için arayın. Sanayi mahallesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz.

Sanayi Demir Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Firmamız Sanayi bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapılır.

Anlık hurda demir fiyat listesi öğrenmek nedeni ile bize ulaşın. Demir hurdası alım satımı demir hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Sanayi mahallesinin bütün caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki Sanayi hurda demir ton fiyatları her zaman güncellenmektedir.

Sanayi Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen iş güvenliği önlemleri Esenyurt Sanayi mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istenildiği bir biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her cinste hurda malzemeyi satın almaktayız.

Sanayi Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör satılır.

Sanayi Mahallesinde Hurda Araç Alanlar

Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Sanayi hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Lakin hurda araç trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, vagon hurdası, çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası gibi hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için arayabilirsiniz. Bazen Sanayi çevresinde hurda araba alıyoruz.

Sanayi Mahallesinde 2.El Eşya

Temiz kullanılmış büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası firmamızda sürekli bulunmaktadır. Kısa süreliğine kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuklarınız adresinizden değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi alan yerler konulu içeriğimizi inceleyiniz Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart almak sebebi ile bizituşlayabilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla yeni, 2.el koltuklar alabilirsiniz.

Sanayi Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu türden hurdanızın alım satımını yapmıyoruz. Sanayi hurdacılar sitesindeki tesisimizle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Çok daha temiz bir Sanayi için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Sanayi Hurda Plastik Alan Firma

Sanayi hurda plastik alan yerler içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki İstanbul Esenyurt Sanayi naylon hurdası kilo fiyatını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır İstanbul il Sanayi bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. En güncel fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri için adresinize gelebiliriz.

Sanayi Akü Hurdası Alanlar

Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. İstanbul Akü hurda alımı gönderisine göz atmalısınız. Hurda akü alan yerler makalemize göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Dolayısı ile iş yerimiz gibi kendi bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olan depolar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılır.

Sanayi Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki su tutan amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Sanayi genelinde cam hurda alan yerler arasındayız. Özellikle renkli çıkma otomobil camları, cam şişe şeklinde cam hurdası yüksek miktarda bulunmaktadır.

Sanayi Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Klima hurdası Sanayi mahallesi mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sanayi bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Sanayi Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından alınacak her nevi hurda metallerin depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozun taşınma işi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen alana naklediliyor.

Sanayi Mahallesi Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir. İstanbul Esenyurt ve Sanayi hurda nikel alıyoruz. Bu yüzden hurda nikeller alınıp satıldığında çok hassas çalışılmalıdır. Özellikle anot nikel hurda, turbo nikel, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Sanayi Hurda Karton Alan Firma

İlçenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde size çok daha fazla oranda kazanç etme olanağı iletiyoruz. Avantajlı liste fiyatları ile kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Sanayi karton hurda aldığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Sanayi Mahallesinde kağıt hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün göndermekteyiz Sanayi kağıt hurda alan yerler içindeki Hursan Metal hizmetleriyle kırpıntı kağıt, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

7/24 Açık Sanayi Hurdacı

7/24 Sanayi hurdacı firması olan şirketimizle zaman farketmeden açığız. Neredeyse beş yıldan bu yana hurda alımı yapmaktayız. Yılların sağladığı tecrübeler aracılığı ile gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Sanayi Mahallesinde 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurda alanlar yazısına göz atmalısınız. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Sanayi mahallesinde 2.el market rafı fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alımı gönderisine bakınmak isteyebilirsiniz. Sanayi 2. el raf hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan mağazalardan aldığımız ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları, demir raf hurdaları, çelik raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satanlar arasındayız.

En Yakın Sanayi Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Sanayi mahallesinin her yerinden her türlü hurda malzeme alırız. Sanayi hurdacı şirketi olan firmamız ile adresinizden hurda alım satım hizmetimiz var. Sanayi en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda eşya tartmak nedeni ile yerinize gelmekteyiz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Sanayi bölgesinde servisler veriyoruz.

Sanayi Anlık Hurda Fiyatları

Geniş sitemizde bulunan hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Sanayi hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı Sanayi hurda piyasasında her saat değişiklik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor.

Sanayi Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı satmak amacı ile buradaki numaraları zaman geçirmeden arayın. Sanayi kilosu ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Sitemizdeki Sanayi mahallesinde hurda kumaş fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Esenyurt Sanayi bölgesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımları için adresinize personellerimizi gönderiyoruz.

Parti malı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Esenyurt Sanayi mahallesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Sanayi Kullanılmış Lokanta Aletleri Alım Satımı

Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, aspiratör, krom küvet, evye, bakır davlumbaz, krom yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü ocak vb endüstriyel mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Temiz tabak ısıtma tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapıyoruz.

Sanayi 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan satın aldığımız Şantiyelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur. Sanayi bölgesinde yıkılmış iş yeri vs. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız.

Sanayi Fabrika Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik. İlk önce sökülecek taşınmazın titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması uygundur. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. İstanbul Esenyurt Sanayi Mahallesinde fabrika sökümü işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Genellikle söylendiği gibi kolay olmamıştır.

0 (535) 043 31 17