İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Namık Kemal Mahallesi Hurdacı

Namık Kemal Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla İstanbul Avrupa Esenyurt Namık Kemal mahallesi bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Esenyurt Namık Kemal hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Esenyurt hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Namık Kemal mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız.

İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Güncel Esenyurt Namık Kemal hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Namık Kemal hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz

Şu an İstanbul Esenyurt firmasıyız. Fakat Esenyurt Namık Kemal mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Namık Kemal mahallesinin tümünde ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız Avrupa yakası Esenyurt Namık Kemal bölgesinin her yerinde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

Esenyurt Namık Kemal Mahallesi Hurdacıları

Namık Kemal hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Namık Kemal merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmette sınır tanımıyor! Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak için hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi Namık Kemal sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Namık Kemal bölgesinde değil, bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Namık Kemal bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğine yatırım yapıyoruz. Esenyurt mahallesinde ve Namık Kemal mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alan yerler içerisindeyiz. Esenyurt hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde her türlü hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

Namık Kemal Hurdacı Telefonu

Namık Kemal hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Esenyurt Namık Kemal Mahallesi her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Namık Kemal Demir Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her türden demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Esenyurt Demir hurdası fiyatları konusunun linkine tıklayın. Güncel demir hurda kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Demir hurdası, Namık Kemal genelinde en çok bulunabilen madenler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Namık Kemal demir hurda kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Namık Kemal mahalle genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Namık Kemal mahallesi ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

Namık Kemal Hurda Çinko Alan Firma

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Namık Kemal çatı söküm çinkosu ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alanlar çinko hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Esenyurt Namık Kemal çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda fiyatı bağlantısına tıklayın.

Namık Kemal Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. . Esenyurt Namık Kemal alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Namık Kemal mahallesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Firmamıza güven duyanların sayesinde daha hızlı büyüyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş almak için aramanızı istiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız.

Namık Kemal Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir iş yaparsınız.. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Namık Kemal kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Namık Kemal hurda Cami kurşunu ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor.

Namık Kemal Hurda Krom Alımı

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı gönderisine göz atmalısınız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Esenyurt Krom hurdası alım satımı gönderisini ziyaret etmek iyi gelecektir. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Namık Kemal Hurda Alan Hurdacı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz. Namık Kemal Mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin piyasa değeri düşmektedir.

İstanbul Esenyurt Namık Kemal mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı prensip edindik. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum hurda, çinko hurda, demir hurda, kurşun ve hurda sarı alımlarında piyasanın üstünde fiyat teklifleri veriyoruz. Namık Kemal hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

İmalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırpıntı hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Şantiyelere ve üretim tesislerine hurda malzeme konteyneri vermekteyiz.

Namık Kemal Hurda Kablo Alım Satımı

Namık Kemal hurdacısı Hursan Metal her çeşit antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. İçindeki tellerin madenine göre ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Namık Kemal hurda kablo kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları vermekteyiz.

Çünkü sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Etrafta sıklıkla bulunan 30% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken kablo hurdası borsası yüksek teklifler sunuyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki metini ziyaret edin. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Esenyurt Namık Kemal Mahallesinde hurda kablo alan firmayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Namık Kemal hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. . Namık Kemal Mahallesi mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem teşkil eder.

Namık Kemal Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır hurda alanlar alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Namık Kemal bakır hurda fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alıyoruz.

Bakır hurdası alan Namık Kemal hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Namık Kemal içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Namık Kemal soyma bakır hurdası ton fiyatları güncellendi. İstanbul Esenyurt Namık Kemal bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Namık Kemal Mahallesinde Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Namık Kemal çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz.

Namık Kemal Pirinç Sarı Hurda Alımı

Haliyle Namık Kemal sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Namık Kemal mahallesinde hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Sarı alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri vardır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı hurda denilmektedir.

Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Namık Kemal mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Aslında sarı hurda diye hurda türü varolmamıştır.

Namık Kemal Hurdacılar Sitesi

Milletimize daha iyi bir İstanbul Esenyurt ve daha yaşanabilir Namık Kemal yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Namık Kemal hurdacılar sitesi içindeki hurdacı tesisimizin yardımıyla hurdacılık yapıyoruz.

Namık Kemal Hurda Araç Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Namık Kemal hizmetimize devam etmekteyiz. Ancak hurda araba trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araba, vagon hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Namık Kemal mahallesi bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz.

Namık Kemal 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Namık Kemal Fabrika Bozumu

İlk önce sökülecek taşınmazın incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması gerekmektedir. Uzun süredir onlarca fabrika sökümü ihalesini gerçekleştirdik.

Böylece İstanbul Esenyurt hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Namık Kemal fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

Namık Kemal Klima Hurda Alımı

İkinci el klima Namık Kemal mahallesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Namık Kemal çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Namık Kemal Moloz Döküm Yerleri

Namık Kemal mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi tarafından önceden bildirilen alanlara boşaltılıyor.

Namık Kemal Anlık Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları konulu yazıyı inceleyin Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz. Namık Kemal mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri Namık Kemal piyasasında an be an değişmektedir. Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek için iletişim kurabilirsiniz.

Namık Kemal Beyaz Eşya Hurdası

Kısa bir süre ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını belirttiğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alan hurdacı konusunda detaylı bilgi veren paylaşımımıza ulaşınız 2.el öğrenci masası, ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop alıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla bizleriarayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara kullanılmış ve 2. el kanepeler satabilirsiniz.

Namık Kemal Akü Hurdası Alımı

Uzun süre sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Hurda akü alımı sayfamıza göz atarsanız mükemmel olacaktır. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm için kıymetlidir. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile şirketimiz benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir.

Namık Kemal Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Namık Kemal plastik hurda alan yerler içinde bulunan Namık Kemal hurda deposuyuz. Sayfamızda yayınlanmış olan Namık Kemal naylon hurdası fiyat listesini grubumuzda her hafta paylaşıyoruz Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

İstanbul ile Namık Kemal bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Namık Kemal Cam Hurda Alan Yerler

Genellikle renkli soda şişesi, oto camları ve benzeri cam hurdası çok fazla satılıp alınıyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Namık Kemal mahallesinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Genellikle renkli soda şişesi, oto camları ve benzeri cam hurdası çok fazla satılıp alınıyor.

Namık Kemal 2.el Raf Satanlar

Sitemizde yayımlanan İstanbul Esenyurt Namık Kemal hurda çelik raf kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatı yazımıza göz gezdirirseniz iyi olacaktır. Hurda raf Namık Kemal alımı sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alanlar bölümümüzü okuyabilirsiniz. Genellikle yenilen pastaneler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, mağaza raf hurdası, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satan hurdacılar içerisindeyiz.

Namık Kemal Nikel Hurda Alan En Yakın Yerler

İlçe genelinde anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Namık Kemal mahallesinde hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken mümkün olduğunca özen ile çalışmalıyız. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir.

Namık Kemal Hurda Karton Alım Satımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda, hurda kağıt peçete alıyoruz. Namık Kemal karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içindedir. Burada bulunan Namık Kemal kağıt hurdası fiyatlarını saat başı göndermekteyiz Namık Kemal mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar arasındaki Hursan Metal yardımıyla hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde satıcılara daha fazla oranda kazanç elde etme şansı sunuyoruz.

7/24 Açık Namık Kemal Hurdacı Firması

Nerdeyse otuz iki seneden bu yana hurdacılık yapan firmayız. 7/24 Namık Kemal hurdacı dükkânımız yardımı ile günün her saatinde atık hurda malzeme alımı yapmaktayız. Sektörün sağladığı kurumsallık vasıtasıyla tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Namık Kemal Hurdacı

En yakın Namık Kemal hurdacı adı ile hurda eşya almak amaçlı adresinize deneyimli personel yolluyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Namık Kemal genelinde servis ediyoruz. Hursan Metal olarak Namık Kemal çevresinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Namık Kemal hurdacıları içinde olan firmamızla yerinden hurda malzeme alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Namık Kemal Mahallesi Kumaş Alım Satımı

Parti malı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi zaman geçirmeden arayın. İstanbul Esenyurt Namık Kemal kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar arasındayız.

Buradaki İstanbul Esenyurt Namık Kemal hurda kumaş kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Namık Kemal mahallesi mahallesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında arzu ettiğiniz konuma gelecek ekiplerimiz var.

Defolu dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim hurdası, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda için yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz.

Namık Kemal Mahallesinde 2.el Mutfak Aletleri Alanlar

Temiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı, tezgah alıp satıyoruz. 2. El tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görmek için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

Namık Kemal İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda satılıktır. Dolayısı ile kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alan yerler arasındayız.

Namık Kemal Bina Yıkımı

Yıkım esnasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Namık Kemal mahallesi kentsel dönüşümü nedeniyle eskimiş evlerin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurdayı alıyoruz.

0 (535) 043 31 17