İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İnönü Mahallesi Hurdacı

İnönü Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla İstanbul Esenyurt İnönü çevresinde hurda alıyoruz. Esenyurt İnönü hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İnönü mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Esenyurt İnönü mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız.

İstanbul hurdacı içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Anlık Esenyurt İnönü hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. İnönü mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzeme değerinde alıyoruz

Normalde İstanbul Esenyurt firmasıyız. Fakat İnönü mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt İnönü mahallesinin çevresinde hurda ve 2.el eşyalar ticareti yapmaktayız İstanbul çevresinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar geliyoruz

İnönü Hurdacıları

İnönü hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Esenyurt İnönü etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri zorluyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacı ile firmamızı çaldırabilirsiniz. İstanbul merkezinin değişen mahallesi İnönü 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece İstanbul Esenyurt İnönü etrafında değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İnönü genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin yararı için çalışıyoruz. İnönü mahallesi çevresinde hurda alanlar arasındayız. İstanbul Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız.

İnönü Hurdacı Telefon Numarası

İnönü Mh yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler arasında yer alır. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Esenyurt İnönü hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

İnönü Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. İnönü mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. İnönü içerisinde hurda bakır alıyoruz.

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt İnönü bakır fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Esenyurt İnönü hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgi var. Hurda bakır alan İnönü hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alıyoruz.

İnönü Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Esenyurt Demir hurdası alan hurdacı firma makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Demir, dünya genelinde en fazla satılan madenler arasındadır. Sitemizde yayımlanan İnönü extra demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız. İnönü mahallesinin tüm caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı bağlantısına tıklayın. İnönü genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alırız.

İnönü Alüminyum Hurdası Alımı

Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Firmamıza güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız.

Esenyurt İnönü Mahallesi alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Bize hurda satanların destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant için peşin ödeme yapıyoruz.

İnönü bölgesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımı için tartımı müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Güncel sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler metini okuyun.

İnönü Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

İstanbul Esenyurt İnönü kurşun hurda alım satımı hizmeti verdiğimiz mahallelerdendir. Sayfamızdaki İnönü kurşun hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yaparız. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Metal kurşun hala kullanılan madendir.

İnönü Sac Hurdası Alım Satımı

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. İnönü bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek sebebi ile arayınız. Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır.

İnönü Krom Hurda Alanlar

304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı bölümümüze bakmak istersiniz. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

İnönü Çinko Hurdası Alımı

Bu sayfadaki İnönü çinko hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler yazımıza göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayın. Esenyurt İnönü mahellesinin her caddesinden çinko hurdası alıyoruz. Esenyurt Çinko hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu linke tıklayınız.

İnönü Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü Hursan Metal olarak sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Adresten hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. İnönü hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en yüksek fiyat listesini sunuyoruz. İstanbul Esenyurt İnönü mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan İnönü hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmekteyiz.

Kablolar elektrik iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır.

İstanbul Esenyurt İnönü hurdacı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik ediyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Sitemizdeki kablo alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki İnönü bakır kablo fiyatlarını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz. Satıcılarda sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz.

İnönü Hurda Sarı Pirinç Alımı

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denmektedir. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Hursan Metal firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Gerçekte sarı hurda adında hurda cinsi bulunmamaktadır.

Daha detaylı sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Esenyurt İnönü mahallesi hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. İnönü mahallesinin tamamında sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Bu neden ile İnönü hurda sarı alan yerler içindeyiz. Hurda satanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

İnönü Mahallesi Hurda Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı inşaat demiri, bakır, kurşun, kablo hurda, çinko, sarı ve alüminyum hurda alımı yaparken yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. İnönü hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. İnönü kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içerisindedir. Hurdanızı hiç zaman geçirmeden satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanın kıymetinin inmesine neden olur. İnönü mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Hursan Metal her nevi hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda kablo almak için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Fabrikalara ve imalathanelere parça hurda konteyneri koyuyoruz.

İnönü Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İşe başlamadan sökülecek imalathanenin detaylıca gezilerek gerekli araçların hazırlanması gerekmektedir. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Uzun süredir onlarca fabrika yıkım ihalesini aldık. İstanbul Avrupa Esenyurt İnönü Mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz.

Bu sebeple fabrika yıkım işleri yapanlar arasında lider olduk. Yıkım yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

İnönü Hurda Plastik Alanlar

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En yüksek fiyata hurda mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul il İnönü bölgesinin tümünden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. İnönü plastik hurda alan firmalar içinde öncü İnönü hurdacı firmasıyız. Burada bulunan İnönü plastik hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz

İnönü Klima Hurda Alımı

İnönü mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. İkinci el klima İnönü mahallesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

İnönü Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından alınan her cins hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Esenyurt Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce planlanan alana nakledilir.

İnönü Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet hassas davranmalıyız. Bu bölgede %95 – %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alıyoruz. İstanbul Esenyurt ve İnönü mahallesi hurda nikel alımı yapıyoruz.

İnönü Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatları yazımıza bir göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklayın. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılır.

İnönü Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

İnönü bölgesinde yıkılan market vb binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Müteahhitlerce bir kaç site yapımında kullanılan inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla kapatılan fabrikalardan satın almış olduğumuz

İnönü Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel yeni üründen en ufak farkı bulunamayan 2.el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken iyi fiyatı biz sunuyoruz.

Anlık İnönü Hurda Fiyatları

İnönü Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı günlük değişiyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda ticareti yaparken piyasa fiyatından fazla teklifler sunuyoruz. Doğru ton fiyatına ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

İnönü İkinci El Ev Eşyası

İkinci el ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu temin edilir. İnönü titizlikle kullanılmış, ikinci el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk, kanepenizi istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alanlar başlıklı gönderiye ulaşınız Her çeşit 2.el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak maksadıyla firmamıza ait telefon numarasını arayarak iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

İnönü Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir İnönü oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. İnönü mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımızın vasıtasıyla atık hurda malzeme alım yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

En Yakın İnönü Mahallesinde Hurdacı Firma

İnönü hurdacısı olarak istediğiniz adresten her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak İnönü bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer İnönü etrafında hizmetler ediyoruz. En yakın İnönü hurdacı firması adıyla her cins hurda almak için yerinize geliyoruz.

İnönü 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. Raf hurda alan yerler linkine tıklayınız. Özellikle kapatılan mağazalar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el raf satışı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Esenyurt İnönü mahallesi hurda raf ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alım satımı makalemizi ziyaret ederseniz iyi bir şey yapacaksınız. Hurda raf İnönü satmak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

İnönü Karton Hurdası Alım Satımı

Daha fazla kağıt fiyatı ile hurda karton bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt İnönü hurda kağıt alan firmalar içerisindeki işletmemiz ile iletişime geçerek kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı isteyebilirsiniz.

Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcılara daha çok kazanma avantajı veriyoruz. Karton hurda alımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızda paylaşılan İnönü hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşıyoruz

İnönü Kumaş Alımı

Tonajlı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için bizi hemen arayınız. İnönü kilo ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Bu yazıda yayınlanmış olan İnönü hurda kumaş kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İnönü bölgesinin tamamında jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliriz.

Spot poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, parça kumaş hurda, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alımlarında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş alım satımı yapılır.

İnönü Mahallesinde Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alım Satımı

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Sanayi tipi 2.el retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, krom evye, bakır davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb cafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

İnönü Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. İnönü hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde İnönü mahallesi etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araba evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

İnönü Cam Hurda Alan Yerler

Genelde renkli ve şeffaf otomobil camı, meyve suyu şişesi şekillerinde hurda cam çok fazla alım satım konusunda hizmet vermekteyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvıları tutan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. İnönü yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız.

İnönü Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. İnönü kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek evlerin istenildiği biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Üst taraftaki makalede bahsettiğimiz fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken istenilen tüm önlemler

7/24 Hurda Alan İnönü Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren İnönü hurdacı olan firmamızla haftasonları dahil iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun senelerdir İnönü hurdacı olmanın sağladığı kurumsallaşma vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Neredeyse 14 yıldır hurdacılık yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17