İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İncirtepe Hurdacı Hurda Fiyatları

İncirtepe Hurdacı Hurda Fiyatları

Esenyurt İncirtepe mahallesi hurdacı depoları arasında lider konumdayız. Esenyurt hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisine sahibiz. İncirtepe mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı adresten alıyoruz Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Esenyurt mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa yakası İncirtepe mahallesinin çevresinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımında eşyanızın tutarını nakit ödemekteyiz Esenyurt İncirtepe mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul hurdacı firma olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Güncel Esenyurt İncirtepe hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Şu an Esenyurt firmasıyız. Lakin Esenyurt İncirtepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda eşya satanlara yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız adrese kadar ekip gönderiyoruz

Esenyurt İncirtepe Mahallesi Hurdacı Firma

İstanbul Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi inşaat demiri hurdası satışı sebebiyle telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. İncirtepe bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. İncirtepe hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Esenyurt İncirtepe merkezinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan mahallesi İncirtepe sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece İstanbul Esenyurt İncirtepe için değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizde! Esenyurt merkezinde ve İncirtepe mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el eşya alan yerler içerisinde en iyisiyiz.

Türkiye’de yılda 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, 26 milyon ton ev tipi atık atılıyor. Çöp tenekelerine atılan atık malzemelerin yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde onikisini hurda cam türleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastikler oluşturuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin %80’i yok oluyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1 milyar 6 yüz yetmiş milyon TL zarar vermektedir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

İncirtepe Hurdacı Telefonu

İncirtepe mahallesi yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Boş yere süre harcamadan arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için iş yerimizi aramanız gereklidir. İncirtepe mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

İncirtepe Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sarı hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış makaleyi okuyabilirsiniz.

İncirtepe mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden İncirtepe sarı pirinç hurda alımı alan hurdacıyız. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan hurda sarı denmektedir. İncirtepe mahallesinde hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

İncirtepe Hurda Alım Satımı

İstanbul Esenyurt İncirtepe geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Hursan Metal her çeşit hurda alım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Hurda kablo alımı için kapınıza gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. İncirtepe yerinden hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda malzemelerinizi geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetini düşürüyor. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alan İncirtepe mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı, bakır hurdası, demir hurda, kablo hurda, çinko, kurşun hurda alımlarında yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. İncirtepe hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

İncirtepe Kablo Hurda Alım Satımı

Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar için piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İncirtepe ttr kablo hurdası ton fiyatları güncellendi. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan İncirtepe hurdacı firmayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. İncirtepe hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo ticaretinde tecrübeye sahibiz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır teller nedeniyle hurdacılar için büyük önem taşır. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alanlar hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal olarak yalnızca hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İncirtepe mahallesinin tümünde kablo hurdası alan hurdacılar arasında yüksek ton fiyatını veriyoruz. İstanbul Esenyurt İncirtepe hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

İncirtepe Çinko Hurda Alanlar

İncirtepe yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Esenyurt Çinko hurdası alım satımı gönderisini ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt İncirtepe nikel hurdası ton fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alım satımı gönderimizi harika olur. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

İncirtepe Sac Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

İncirtepe çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapanlar içindeyiz. Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac var.

İncirtepe Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir. İncirtepe kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki İncirtepe çatı minare kurşunu kg fiyatını isteyenlere günlük göndermekteyiz. Cami kubbe kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renktedir.

İncirtepe Hurda Krom Alanlar

201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alım satımı paylaşımını okusanız muhteşem olur. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı konusunda bilgi almak amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

İncirtepe Mahallesi Bakır Hurdası Alım Satımı

Bu yazıda paylaşılan İncirtepe bakır kg fiyatını arzu edene bedelsiz gönderiyoruz. İstanbul Esenyurt İncirtepe bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan İncirtepe hurdacı firmamızı hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. İncirtepe içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. İncirtepe bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bakır hurda alanlar bölümünde daha geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

İncirtepe Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

Esenyurt İncirtepe hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Bize hurda satanların sayesinde sürekli gelişiyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. İncirtepe mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken tartımı profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

Sitemizde önceden paylaşılmış hurda alüminyum yazıyı ziyaret edin. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

İncirtepe Hurda Demir Alanlar

Anlık demir hurda kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacılar yazısına bir göz atmalısınız. Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller içindedir. Bu sayfadaki İncirtepe inşaat demiri kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. İncirtepe etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hursan Metal İstanbul Esenyurt İncirtepe genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt Demir hurdası fiyatları paylaşımımıza bir göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız.

İncirtepe Mahallesinde Bina Yıkılır

Çıkacak hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkımı başarı ile yapıyoruz. Yıkım yapılırken gerekli tüm önlemler Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek binaların uygun bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz.

İncirtepe Mahallesi Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

İncirtepe Hurda Araç Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. İşten fırsat buldukça İncirtepe yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Tabiki de size hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araç, yük vagonu, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

İncirtepe 2.el Ev Eşyası

2.el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası alıyoruz. Piyasasından fiyatlarla yeni gibi ve ikinci el yemek odası takımı alabilirsiniz. Az kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki mobilyalarınızı yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat verilmektedir. Detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinesi alan hurdacı konulu gönderimizi inceleyiniz Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle çağrı merkezimizle bağlantı kurabilirsiniz.

İncirtepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan her nevi hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alımını yapmıyoruz. Gençlere temiz bir İstanbul Esenyurt ve olması gerektiği gibi güzel İncirtepe oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. İncirtepe hurdacılar sitesi içindeki firmamızla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

İncirtepe Mahallesinde Hurda Plastik Alan Firma

Güncel fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. İncirtepe plastik hurda alan firmalar içerisinden ön planda olan İncirtepe hurdacısıyız. Sitemizdeki İncirtepe naylon hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız İstanbul il İncirtepe mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

İncirtepe Akü Hurdası Alan Firmalar

Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolayan depolardır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar yazısını inceleyiniz. Dolayısı ile İncirtepe hurdacısı firmamız gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Bir süre sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Esenyurt Akü hurda alanlar yazımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

İncirtepe Mahallesi Kırık Cam Hurda Alım Satımı

İncirtepe etrafında cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Günümüzde rengarenk oto camı, soda şişesi şeklinde cam hurda oldukça fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıda bulunan suları tutabilen inorganik katı bir maddedir.

İncirtepe Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima İncirtepe bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. İncirtepe çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

İncirtepe Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Esenyurt Belediyesi tarafından alınan kararla planlanan yerlere nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozlarının taşıma işleri titizlikle yapılmaktadır.

İncirtepe Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

İstanbul Esenyurt İncirtepe bölgesinde turbo nikel hurda, %95 – %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken çok özen ile çalışmalıyız. İstanbul Esenyurt İncirtepe hurda nikel alıyoruz.

İncirtepe Karton Hurdası Alımı

İncirtepe hurda kağıt alım satımı yaptığımız alanlar arasında yer alır. Burada bulunan İstanbul Esenyurt İncirtepe hurda kağıt, karton ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz Değerinden yüksek fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alanlar içerisinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Bölgede defter, kitap, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde satıcıya çok daha fazla kazanma şansı veriyoruz. İncirtepe kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Hursan Metal sunduğu hizmetlerle hurda kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan İncirtepe Hurdacı Firması

Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık yirmi dokuz yıldan bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 açık İncirtepe mahallesinde hurdacı olarak zamana takılmadan adresinize gelmekteyiz.

İncirtepe Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki İncirtepe ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatlarıpaylaşımımızı okuyabilirsiniz. Raf hurdası İncirtepe fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Raf hurdası alım satımı bölümünü inceleyiniz. Genelde batan elbisecilerden aldığımız ürün reyonları, teşhir rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir ikinci el market rafları satıyoruz.

En Yakın İncirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurda alım firması olarak İncirtepe genelinde her cins hurda alımı gerçekleştiriyoruz. İncirtepe hurdacı firması içinde çalışan personelimizle adresinizden her türde hurda eşya satım hizmetleri veriyoruz. Dolayısı ile hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar İncirtepe çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. En yakın İncirtepe hurdacı deposu adı ile hurda metal alırken ayağınıza gelmekteyiz.

Anlık Güncel İncirtepe Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyat listesine erişmek amacı ile bize ulaşın. Daha doğru sayfamızdaki hurda fiyatları metine göz atın İncirtepe Mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri İncirtepe hurda pazarında her dakika güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla teklifler sunuyoruz.

İncirtepe Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Esenyurt İncirtepe mahallesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Kilosuyla hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

Spot parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı hemen aramalısınız. İncirtepe kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alanlar içindeyiz. Sitemizdeki İncirtepe kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

İncirtepe Mahallesi 2. El Cafe Aletleri Alım Satımı

Endüstriyel cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Titiz kullanılan otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı alınır. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, evye, küvet, paslanmaz krom davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemeniz için siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

İncirtepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Birde ne yazık ki iflas eden esnaflardan almış olduğumuz

İncirtepe Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan yıkılacak üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekiyor. İncirtepe fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihalesini aldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 (535) 043 31 17