İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı firma olarak dilediğiniz adrese geliyoruz. Anlık Esenyurt hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz.

Bütün hizmet alanlarımızı buradan takip edebilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında İstanbul piyasasından yüksek fiyat teklif vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Memleketin iletişime geçtiğiniz her bölgesinden, hurda alıyoruz.

İstanbul, Avrupa yakası Esenyurt ilçesinin etrafında hurdanızın piyasa değerini öğrenmek sebebiyle istediğiniz zaman çağrı merkezimize iletişim kurmanız yeterlidir. Hursan Metal firmamızla 7/24 hizmet veriyoruz.

İstanbul Esenyurt Hurdacıları

Esenyurt hurdacısı olarak İstanbul genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakın çevredeki hurda nakliye personellerimizi yönlendirmekteyiz. Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteriyoruz.

Atıkları yeniden işleyerek milletimizin yararı için çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satmak için telefon numaramızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Esenyurt hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Esenyurt çevresinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul’un gelişime açık ilçesi Esenyurt sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Esenyurt bölgesinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’de senede yirmi 5 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöplere gidiyor. Çöplere atılmış olan atıl malzemenin yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastik türleri, yüzde onikisini cam hurdası, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturuyor.

Malesef, bu paha biçilmez atıkların yüzde sekseni çöpe gidiyor. Çöpe atılan malzemeler bir yılda Türkiye’yi 1.5 milyar TL zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacıyla çaba sarf ediyoruz.

Esenyurt Hurdacı Telefonu

İstanbul Esenyurt hurda alım firması telefon numarası bu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boş yere zaman geçirmeden arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. İstanbul Esenyurt’ta hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda fiyat listesi öğrenmek sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Esenyurt Kablo Hurdası Alanlar

Esenyurt’ta %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurdacılar için çok kıymetlidir.

Her yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Esenyurt elektrik kablosu fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Esenyurt ilçesinde kablo hurdası alan firmayız.

Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Esenyurt’ta kablo hurdası alan hurdacı arayanlar için buradayız. .

Bunların yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyat veriyoruz. Müşterilerde çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz.

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar metni inceleyin. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bize ulaşın. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. İstanbul Esenyurt’daki Hursan Metal firmamız her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Esenyurt Hurda Bakır Alım Satımı

Esenyurt içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Esenyurt bakır hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz. İstanbul Esenyurt bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz.

TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Esenyurt bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Esenyurt hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Esenyurt Hurda Alüminyum Alım Satımı

Buradaki Esenyurt alüminyum hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Sayfamızda bulunan alüminyum hurda alanlar yazıya bir göz atın. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için telefonunuzu bekliyoruz.

Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. İstanbul Esenyurt hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizin destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Esenyurt’un her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımları müşteriyle gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek almaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel alıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Esenyurt Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu sökümü yapıyoruz. Esenyurt hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir.

Buradaki Esenyurt hurda kurşun fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alımı yazımıza göz gezdirmek istemelisiniz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir.

Esenyurt Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alıyoruz. İstanbul Esenyurt bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek için arayın. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Esenyurt Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Sayfamızdaki Esenyurt hurda çinko levha ton fiyatı güncellendi. Çinko hurda alan hurdacı firmalar yazısını ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için arayabilirsiniz. Esenyurt, İstanbul bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Esenyurt Demir Hurdası Alım Satımı

Esenyurt etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümünü incelemek iyi gelecektir.

Demir hurdası, dünya genelinde en çok çıkarılan metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızda yayınlanmış olan Esenyurt 1.sınıf hurda demir fiyat listesini abonelerimize her gün yolluyoruz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı gönderimize bir göz atarsanız şahane olur. Esenyurt şehrinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Esenyurt Hurda Alımı

İstanbul Esenyurt ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyor. Esenyurt kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeyi geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız.

Çünkü hurda bakır yanarak, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın kıymetinin düşmesine sebep olur. Tonajlı alüminyum ve sarı, bakır, demir hurda, kablo hurdası, hurda çinko, kurşun hurda aldığımızda fiyat listesi sunuyoruz.

Esenyurt hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda bakır alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Esenyurt Krom Hurdası Alan Firmalar

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları paylaşımına mutlaka göz atın. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Esenyurt hurda krom ton fiyatı güncellendi.

Esenyurt Hurda Sarı Alımı

Esenyurt hurda firması olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Haliyle Esenyurt sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz alımında öncülük etmektedir.

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur. Sayfamızdaki Esenyurt pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar konulu metni okuyun. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri vardır. Esenyurt ilçesinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Esenyurt Hurdacı

Tam tamına sekiz yıldan beri hurdacılık yapıyoruz. 7/24 açık Esenyurt hurdacı firması olan şirketimizle zaman kavramı olmadan yerinize geliriz. Akıp giden yılların kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Esenyurt İkinci El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacıyız için en yüksek fiyatları vermekteyiz.

Esenyurt Hurda Plastik Alanlar

Esenyurt hurda plastik alan firmalar arasında bulunan Esenyurt hurdacısıyız. Sitemizdeki Esenyurt naylon hurdası fiyatları güncellendi İyi fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz.

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Esenyurt bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistren satışı yapmak sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Esenyurt İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından satılan market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt hurda çelik raf kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alımı yazımızı ziyaret etmek konusunda bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Esenyurt raf hurdası satmak amacı ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Esenyurt Hurdacı Numarası

Esenyurt en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda alıp satmak nedeni ile yerinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurdacı Esenyurt bölgesinde servisler vermekten kıvanç duyuyoruz. Esenyurt hurda firması içinde çalışmakta olan ekiplerimizle kapıdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hursan Metal şirketimizle Esenyurt çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Esenyurt Kumaş Alımı

Tonajlı hurda pantolonluk, hurda gabardin, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş satışı yapmak için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Kiloyla hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapılmaktadır.

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt kumaş hurdası kilo fiyatı günceldir. İstanbul Esenyurt kilo ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. İstanbul Esenyurt etrafında süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

Esenyurt Kullanılmış Cafe Aletleri Alan Hurdacı Firma

İş görecek durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz.

Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi kuzine, meze reyonları, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak aletlerini incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz.

Kullanılmış tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişime geçebilir.

Esenyurt Hurdacılar Sitesi

Siz dostlarımıza yaşanılır bir Esenyurt bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurda eşyanızın ticaretini yapmıyoruz. Esenyurt hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım dükkanımız vasıtasıyla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Esenyurt İkinci El Eşya

Esenyurt İstanbul etrafında temiz bir biçimde kullanılmış olan ve 2. el kanepe satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek alıyoruz.

Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı başlıklı yazımızı gezebilirsiniz.

Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

2. El çalışma koltukları, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece yeteri miktarda bulunur.

Esenyurt Nikel Hurda Alımı

Bu sebep ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince özen ile çalışmalıyız. Esenyurt nikel hurdası alımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir.

Esenyurt Araç Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Esenyurt çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Esenyurt hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı araç hurdası, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz.

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Esenyurt Fabrika Sökümü

Esenyurt fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı bir konumdayız. Uzun zamandır onlarca fabrika söküm ihalesi tamamladık. Genelde bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. İşe başlamadan yıkılacak imalathanenin incelikle gezilerek gerekli projenin seçilmesi uygun olur.

Esenyurt Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılacak dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, sökülen çelik kapılar, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

Bina yıkımında önem verilen iş güvenliği önlemleri Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurda fiyatları makalemize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi işletme içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan fabrikalar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Hurda aküler içerdiği kurşunlu suyu sebebiyle değerlidir. Taşıtlarda elektrik kaynağı kullanılıyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Esenyurt Hurda Karton Alım Satımı

Esenyurt hurda kağıt aldığımız bölgeler arasındadır. Burada paylaşılan Esenyurt hurda karton kağıt ton fiyatı günceldir Bölgenin tümünde kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet ile satıcılara değerinden daha fazla miktarda kazanma şansı sunuyoruz.

Piyasadan fazla fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. İstanbul Esenyurt kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli fiyatı sorabilirsiniz.

Esenyurt Hurda Cam Alımı

Çağımızda şeffaf otomobil camları, cam şişe şekillerinde cam hurda bulunmaktadır. Esenyurt ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf otomobil camları, cam şişe şekillerinde cam hurda bulunmaktadır.

Esenyurt Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Esenyurt bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. 2.el Klima Esenyurt çevresinde en çok alınıp satılan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Esenyurt Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her türlü hurda malzemelerin tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi Fen işlerince bildirilen arazilere naklediliyor. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

Esenyurt İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış lokanta binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolapları, pencere alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Esenyurt Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdaların alımında piyasasından yüksek fiyatlara alımlar yapıyoruz. Esenyurt geri dönüşüm firması olarak hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatları Esenyurt pazarında hızlı bir biçimde güncelleniyor. Kesin bilgiye ulaşabilmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17