İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Esenler Hurdacı

Esenler Hurdacı

Esenler merkezi çevresinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Şu anda Esenler hurdacı işletmeleri içindeyiz. Lakin İstanbul Esenler merkezinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Esenler merkez hurdacı firması olarak Esenler ilçesinin hurdacılık yapıyoruz.

Esenler merkezde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile bulunduğunuz yere kadar geliriz. Esenler hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız.

İstanbul Esenler hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız. Esenler merkezi bölgesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımı yapmaktayız. Hursan Metal şirketimizle Esenler hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her çeşit hurda alımında lideriz. Güncel İstanbul Esenler hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Esenler bölgesinde hizmet ediyoruz.

İstanbul Esenler Hurdacı Firmalar

Esenler genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğini kurtarıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet telefonlarımızı aramalısınız. Esenler hurdacısı olarak İstanbul genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Esenler hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Esenler ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif ilçesi Esenler öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Esenler bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda 1 yılda 100 bin ton hastane atığı, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan bu atık malzemelerin yüzde onikisini cam hurdası, %4’ünü metal hurdalar, yüzde 43’ünü kağıtlar, %27’sini plastik hurdası benzeri malzemelerden oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Boşa giden atıklar ülkemize 1 milyar yedi yüz altmış milyon TL zarar açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Esenler Hurdacı Telefonu

İstanbul Esenler hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Esenler hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasında yer alır. Şimdi arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Esenler Hurda Kablo Alanlar

Müşterilerde bolca edinilen %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Esenler hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Esenler ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satmak isteyenler hemen arayın. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir.

İçerisindeki tellerin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Esenler hurda kablo ton fiyatı günceldir. Esenler hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımına öncülük ediyoruz. İstanbul Esenler hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Lakin enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat listesini veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamızla sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Hurda Çinko Alımı

Buradaki Esenler çatı söküm çinkosu ton fiyatı biraz önce güncellendi. Çinko hurdası alanlar bölümünü okumak iyi gelir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Esenler ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Esenler Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası ticareti yapıyor. Bu nedenle Esenler hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Esenler ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Esenler sarı pirinç hurdası kilo fiyatını isteyene her gün gönderilmektedir. Hurda pirinç sarı alan yerler konulu konuya göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Esenler hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Esenler Krom Hurdası Alan Hurdacı

310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda fiyatı bölümümüze bir göz atmak istersiniz. Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Esenler krom hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Sac Hurda Alan Hurdacı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Esenler etrafında sac levha hurdası, sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeniyle arayın. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde sıfır üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunuyor.

Esenler Hurda Alım Satımı

Esenler geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Esenler adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemeleri geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın kıymetini düşürüyor.

Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurda, hurda alüminyum,ekstra demir alımında piyasanın üzerinde fiyat listesi vermekteyiz. Esenler hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi amaç edindik.

Esenler Bakır Hurda Alanlar

Esenler genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Esenler hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Buradaki Esenler bakır kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İstanbul Esenler hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır alan Esenler hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Çatı söküm kurşunu alırız. Kurşunun kullanılmakta olan bir maden olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renge sahiptir. Hurda kurşun alımı kurşun hurdası konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Esenler kurşun hurda alım satımı yaptığımız bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Esenler kurşun hurda fiyatlarını arzu edene güncel olarak gönderiyoruz.

Esenler Alüminyum Hurdası Alanlar

Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaktayız. İstanbul Esenler alüminyum hurda alanlar arasında lideriz. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Sayfamızdaki Esenler alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Esenler ilçesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme yapıyoruz.

Demir Hurdası Alım Satımı

Esenler ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için gecikmeden arayın. Hurda demir alımı bölümünü güzel olacaktır.

Hurda demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki İstanbul Esenler demir kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümünü gezmelisiniz. Firmamız Esenler ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

7/24 Açık Esenler Hurdacı Firması

Yılların sağladığı profesyonellikle makine sayımızı çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz. Yaklaşık otuz üç senedir geri dönüşüm faaliyetleri sunuyoruz. 7/24 hurda alan Esenler hurdacı firması depomuz sayesinde zamana takılmadan atık hurda alımı yapıyoruz.

Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu ilçede anot nikel, nikel turbo hurda, %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Esenler nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içinde arsenik olduğundan zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel alındığında oldukça dikkatli davranmalıyız.

Esenler Hurda Kumaş Firesi Alımı

İstanbul Esenler bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alımı için yerinize personelimizi gönderiyoruz. İstanbul Esenler çevresinde parça kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Kiloyla iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Toptan pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Esenler kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Esenler kumaş hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Esenler 2.el Restaurant Aletleri Alım Satımı

Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü meykap, krom dinlendirici, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vb. lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz.

En Yakın Esenler Hurdacı Numarası

Esenler hurdacısı firmamızla istediğiniz mekandan hurda alım satımı yapıyoruz. Esenler en yakın hurdacı firma ismiyle her cinsten hurda malzeme ticareti yapmak sebebi ile adresinize geliyoruz. Hursan Metal firmamızla Esenler genelinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizle hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Esenler ilçesinin etrafında servis ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo vb binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla işi bırakan depolardan aldığımız

Esenler Hurda Fiyatları

Hurda bakır fiyatları içerikli konuyu okuyabilirsiniz Kesin fiyatlara ulaşabilmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde piyasasından daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Esenler hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları Esenler hurdacılar sitesinde anlık değişmektedir.

Araba Hurdası Alan Firma

Bazı dönemlerde Esenler etrafında otomobil hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hasarlı hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Esenler Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika söküm işlerinde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen güvenlik önlemleri Esenler kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılması gereken apartmanların en baştan yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler gibi her cinste hurda malzemeyi piyasa fiyatına alıyoruz.

Esenler Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. İstanbul ve Esenler ilçesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı için dilediğiniz yere gelebiliriz.

Esenler plastik hurda alan firmalar içerisinde olan firmayız. Burada yayınlanan Esenler plastik fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır.

Esenler Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Esenler bölgesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz. Esenler etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin.

Esenler Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Esenler Belediyesi tarafından planlanan moloz dökme arazilerine nakil ediliyor. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

2.el Raf Satanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde yenilen elbisecilerden aldığımız mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Esenler 2.el market rafı kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı yolluyoruz. Raf hurdası alanlar makalemize bakmak isteyebilirsiniz. Esenler ikinci el raf hurda alımı nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvı nedeniyle kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Yoğun kullanımdan sonra atıl duruma düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan hurdacı firmalar makalemizi incelemelisiniz. Bu sebeple Esenler hurdacı ve benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

Esenler Hurdacılar Sitesi

Esenler hurdacılar sitesi içindeki dükkanımızla hurdacılık işleri yapıyoruz. Esenler sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Daha çok yaşanır bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Cam Hurda Alanlar

Esenler çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan sıvı madde koruyan amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf otomobil camı, gazoz ve soda şişesi ve benzeri cam hurda bulunabilmektedir.

Hurda Karton Alanlar

Esenler karton hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Buradaki İstanbul Esenler karton hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırılmaktadır Esenler hurda kağıt alıp satanlar arasındaki Hursan Metal ile iletişime geçerek toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Değerinden yüksek liste fiyatıyla hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra hassasiyet sayesinde müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanç etme avantajı takdim ediyoruz.

Esenler Fabrika Bozumu

Esenler İstanbul fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Fabrika sökülmeden önce sökülecek imalathanenin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi doğru olur. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde meşhur olduk. Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay sayılmaz. Sektörde çok sayıda fabrika söküm ihalesi tamamladık. Güvenlice tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz.

Esenler İkinci El Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında iyi fiyatı biz sunuyoruz. Her türlü yeni üründen en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz.

Esenler İkinci El Eşya

Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı bildirdiğiniz konuma gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinesi alanlar konusunda bilgi paylaşılmış sitemizi inceleyin Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeniyle bize ait cep telefon numaraları ile etkileşimde bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En uygun fiyatlarla yeni gibi ve 2. el salon tk. alabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları alımı nedeni ile ücreti yüksek fiyatlarla ödüyoruz.

0 (535) 043 31 17