İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ergene Hurdacı Hurda Fiyatları

Ergene Hurdacı Hurda Fiyatları

Tekirdağ Ergene ilçesinde hurda satmak sebebi ile ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. En iyi Tekirdağ Ergene hurda alım satım fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler sunuyoruz. Tüm hizmetlerimize bu gönderiden erişebilirsiniz. Ergene hurdacı firmasıyız. Güzel yurdumuzun tüm ilçelerinden, her türlü hurda satışı nedeniyle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hursan Metal olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tonajlı hurda alımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Tekirdağ hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Tekirdağ Ergene Hurdacıları

Ergene hurdacı firması olarak Tekirdağ genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda çinko satışı yapmak nedeniyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz.

Ergene genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek bütün halkımızın yararına çalışıyoruz. Ergene hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Ergene içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Tekirdağ ilinin gözde ilçesi Ergene öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sırf Tekirdağ Ergene çevresinde değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Ergene Hurdacı Telefon Numarası

Tekirdağ Ergene hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Hemen arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Ergene hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Ergene Sac Hurda Alanlar

Ergene ilçesinin tümünde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek amacıyla. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda her türlü 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Ergene Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ergene bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz.

Hurda bakır alan Ergene hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Ergene içinde bakır hurdası almaktayız. Sitemizdeki Tekirdağ Ergene soyma bakır hurdası kg fiyatını isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Tekirdağ Ergene bakır hurda alan yerler arasındayız.

Ergene Kurşun Hurda Alımı

Ergene kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Tekirdağ Ergene kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Cami kubbe kurşunu sökümü yapıyoruz. Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Kurşun en eski madenlerden biridir.

Ergene Hurda Alım Satımı

Ergene kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdalarınızı şimdi nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdaların değerinin düşmesine neden olmaktadır. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri sunuyoruz. Ergene hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Hurda demir alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içindeyiz. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Ergene geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Ergene Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Ergene çinko levha kilo fiyatı günceldir. Çinko hurdası alanlar paylaşımını ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Ergene, Tekirdağ etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Ergene Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler konusunun linkine tıklayınız. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Ergene hurda krom ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir.

Oldukça sert bir maden yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Ergene Sarı Hurda Alım Satımı

Bu nedenle Ergene sarı pirinç hurda alan hurdacılar arasındayız. Tekirdağ Ergene hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapıyor.

Buradaki Ergene sarı pirinç hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Piyasada kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir.

Hursan Metal hurdacılık bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurda almaktadır. Ergene ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır.

Ergene Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Firma

Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Tekirdağ Ergene hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Firmamıza destek olanların destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Burada yer almakta olan Ergene alüminyum kg fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Hurda alüminyum başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapmaktayız. Ergene bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Ergene Hurda Demir Alanlar

Ergene etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda ton fiyatı edinmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalemizi incelerseniz iyi olacaktır.

Hursan Metal Ergene şehrinin tümünde hurda demir ticareti yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisini okusanız muhteşem olacaktır. Sizinde bildiği gibi her cins pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Hurda demir, yer kabuğunda çokça alınıp satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Ergene inşaat demiri kg fiyatı ayda bir güncelleniyor.

Ergene Kablo Hurdası Alımı

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar metni ziyaret edin. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ergene hurdacı arayanlar için buradayız. Konumdan hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Satıcılarda kolayca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isim alır. Burada yayınlanan Tekirdağ Ergene bakır kablo ton fiyatları az önce güncellenmiştir. Ergene ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında piyasanın üstünde fiyat listesini biz veriyoruz.

Kablo iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Üstelik çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Tekirdağ Ergene ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız.

Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için önemlidir. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar şimdi arayın. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tekirdağ Ergene hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Ergene Plastik Hurda Alımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. İyi fiyatla mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Tekirdağ il Ergene ilçesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ergene hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Ergene hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Tekirdağ Ergene hurda naylon fiyat listesini abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz

Ergene Karton Hurdası Alım Satımı

Daha fazla fiyatlarla hurda peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alanlar arasındayız. İlçenin tamamında kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle müşterilerimize değerinden daha yüksek kâr elde etme avantajı veriyoruz. Ergene kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Ergene hurda karton alımı yaptığımız yerler içinde yer alıyor. Bu sayfadaki Tekirdağ Ergene karton hurdası fiyat listesi güncellenmiştir

Ergene Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar sebebi ile değerlidir. Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurda alım satımı paylaşımımızı geziniz. Bu sebeple iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir.

Ergene Bina Yıkımı

Ergene kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken iş yerlerinin yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri her cins hurdanızı değerinde alıyoruz. Aynı fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler

Ergene Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Başlamadan önce sökümü istenen tesisin detaylıca gezilmesi gerekir. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider olduk. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Ergene fabrika sökümü yapıyoruz.

Ergene İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan iş yerlerinden aldığımız Ergene ilçesinde yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan alınan sıfır gibi 2.el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Ergene İkinci El Restoran Malzemeleri Alan Yerler

Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel ocaklar, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görmek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el restaurant malzemeleri alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Çok kısa bir süre kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alımı yapmaktayız.

Ergene Hurda Kumaş Alımı

Tekirdağ Ergene etrafında parça kumaş hurdası almaktayız. Tekirdağ Ergene çevresinin tamamında jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Kiloyla poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, top kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alımı yapıyoruz.

Parti malı hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden aramalısınız. Ergene kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Tekirdağ Ergene kumaş hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı yollamaktayız.

Ergene Cam Hurdası Alımı

Özellikle rengarenk kırık araba camları, şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunabilmekte. Ergene genelinde cam hurdası alan yerler içinde faaliyet gösteriyoruz. Özellikle rengarenk kırık araba camları, şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunabilmekte.

Ergene Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken oldukça özen ile davranmalıyız. İlçe genelinde anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alım satımında borsasının üzerinde fiyatlar sunuyoruz. Tekirdağ ile Ergene hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

Ergene Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Ergene ilçesinde yaşayanlara temiz bir Tekirdağ ve çok daha yaşanır Ergene oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Ergene hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkânımızla atıl hurda eşya alım gerçekleştiriyoruz.

Ergene Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Ergene ikinci el raf ton fiyatını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz. Raf hurdası fiyatları linkine tıklayınız. Raf hurdası Ergene satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan marketlerden aldığımız hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen yeniden farksız 2.el market rafları satıyoruz. Hurda depo rafı alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir.

Ergene Klima Hurdası Alanlar

Ergene etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Ergene bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Ergene Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun nakliye işleri itinalı bir biçimde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Ergene Belediyesi tarafından imzalanan karar ile planlanan yerlere taşınır. Ergene hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurda eşyaların bize ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

En Yakın Ergene Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Ergene hurdacı deposu hizmetleri ile hurda eşya alımında yolladığınız konuma personellerimizi yolluyoruz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Ergene etrafında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Ergene hurdacı sitesi istihdamındaki çalışanlarımız ile kapıdan her tür hurda atık alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Hursan Metal şirketimizle Ergene genelinde her çeşit hurda malzeme alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Ergene Hurdacı

Tam bin dokuz yüz doksan birden bu zamana hurdacılığa hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Ergene hurdacı depomuz sayesinde 7/24 sektörde çalışıyoruz.

Ergene Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alım satımı için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Ergene İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Değerinden ekonomik fiyata titizlik ile kullanılmış ve 2. el kanepeler satıyoruz. Sahibinden satılık bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu bulunur. Temiz kullandığınız 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi adresinizden iyi fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı yapanlar konusunda bilgi paylaşılmış olan paylaşımımızı ziyaret ediniz

Ergene Anlık Hurda Fiyatları

En güncel fiyata ulaşmak nedeniyle bizi arayın. Tekraren söylemekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Yeni hurda fiyatları konulu metne göz atın Ergene hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı her dakika değişiyor.

Ergene Araç Hurdası Alan Firmalar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Ergene bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda araç vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda vagon, trafikten çekme belgeli araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17