İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Erdek Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Erdek Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Erdek bölgesinde hurdacı firmalar arasındayız. Erdek hurdacısı olarak hurda eşya almaktayız. Aslında Erdek hurdacı firmasıyız. Ancak Erdek merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Erdek merkez hurdacı firması olarak Erdek merkezinin tümünde hurda alıyoruz. Balıkesir Erdek hurdacı firmalar arasında lider işletmesiyiz.

Güncel Erdek hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız. Balıkesir geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Hursan Metal takdirlerinizi kazanmaya devam ediyor. Balıkesir Erdek meydanda olduğu gibi hurda alımı sebebiyle bulunduğunuz yere ekiplerimizi göndermekteyiz. Erdek merkezinde hurda ve kullanılmış eşya alımı için hurdanızın değerini nakit ödemekteyiz. Her çeşit hurda satışı amacıyla iletişime geçin. Hursan Metal olarak Erdek bölgesinde hizmet veriyoruz. Toptan hurda eşya alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklif ediyoruz. Balıkesir hurdacısı olarak Erdek merkezinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Erdek Hurdacı Firma

Erdek hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Balıkesir Erdek içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı nedeniyle destek numaramızı kaydedebilirsiniz. Balıkesir merkezinin sempatik ilçesi Erdek daimi hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sırf Erdek çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Erdek hurdacı olarak Balıkesir bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemelerinizin taşınması için yakın çevredeki hurda taşıma elemanlarımızı yönlendirmekteyiz. Erdek merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız.

Balıkesir Erdek Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Cevherlerin yeraltından çıkartılıp işlenmesi çok zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazıları yeterli olsada artan nüfus ile birlikte dünyanın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaya devam etmektedir. Atık madenleri geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı madenlerini çocuklarımıza aktarabiliriz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime vereceği zararın önüne geçiyor.

Erdek Hurdacı Telefonu

Erdek hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeni ile numaralarımızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Balıkesir Erdek hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Erdek Krom Hurdası Alan Yerler

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı sayfamızı incelerseniz mükemmel bir iş yaparsınız. Oldukça sert bir metal yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Erdek krom kilo fiyatı güncellenmiştir.

Erdek Hurda Alan Firma

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Erdek hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Erdek yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdanın değerini düşürmektedir. Balıkesir Erdek ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı hurda çinko, hurda kurşun, hurda bakır, kablo, alüminyum hurdası,ekstra demir ve sarı hurda alımlarında yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Erdek hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda demir alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Erdek Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her tür hurda alüminyum almaktayız. Balıkesir Erdek alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Ayrıca alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Buradaki Balıkesir Erdek alüminyum hurdası kg fiyatını whatsapp grubuna saat başı yolluyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacıyız. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Erdek ilçesinin tümünde hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

Erdek Hurda Sarı Alan Firma

Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Balıkesir Erdek hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor.

Ayrıca sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana türleri vardır. Erdek genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Erdek sarı pirinç fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Sitemizde önceden paylaşılmış sarı pirinç hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Doğruyu demek lazımsa hurda sarı adında hurda türü yoktur. Haliyle Erdek hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Erdek Hurda Kablo Alanlar

Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken anlık fiyatı öneriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Yerinden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası almaktayız.

Erdek bölgesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Erdek ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Piyasada hızlıca edinilen %40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyatlar sunuyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Erdek hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler metine bir göz gezdirebilirsiniz. Balıkesir Erdek hurdacısı olarak özellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Burada yayımlanan Erdek hurda bakır kablo fiyatlarını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. Bundan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeni ile hurdacı firmalar için büyük önem taşır.

Hurda Çinko Alan En Yakın Firmalar

Balıkesir, Erdek etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Balıkesir Erdek hurda çinko levha kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alanlar yazısına kesinlikle göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Erdek Hurda Bakır Alımı

Erdek bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayınız. Erdek bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alan firmayız. Sitemizdeki Erdek hurda bakır ton fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz. Balıkesir Erdek hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgi var. Bakır alan Erdek hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar yazımızı dolaşmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alırız. Erdek ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Erdek bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Anlık güncel demir hurda fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesine bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Hurda demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Erdek extra demir hurda kg fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz.

Erdek Hurda Kurşun Alanlar

Erdek kurşun hurdası alımı için en iyi fiyatı verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Erdek hurda kurşun fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz. Doğada cevher olarak çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatı yazısını gezmek iyi gelir. Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Depo tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac var. Erdek çevresinin tümünde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek nedeni ile.

2.el jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en iyi fiyatları biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör alınır.

En Yakın Erdek Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Erdek ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Erdek hurdacı sitesi firmamızla adresten her türlü hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. En yakın Erdek hurdacı firması adıyla hurda eşya alıp satarken dilediğiniz yere gelmekteyiz. Haliyle sizlere en yakın hurda alanlar Erdek ilçesinin çevresinde servisler ediyoruz.

Erdek Hurda Karton Alanlar

Hurda kağıt almak için geliyoruz. Sitemizdeki Balıkesir Erdek hurda karton kg fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollamaktayız Erdek Balıkesir hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. İlçenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapmaktayız.

İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen depolar tarafından hurdaya ayrılan market rafları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen yeniden farksız duran 2.el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Erdek 2.el raf fiyat listesi anlık güncellenmektedir. Raf hurda alımı makalesini okuyunuz. Raf hurdası Erdek satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Cam Alım Satımı

Çağımızda rengarenk meyve suyu şişesi, araba camları vs. cam hurdası bulunuyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert yapıya sahibi suları muhafaza eden inorganik katı maddelerdir. Erdek etrafında cam hurda alanlar içerisinde yer almaktayız.

Erdek Hurda Plastik Alan Hurdacı

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. En yüksek fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapıyoruz. Balıkesir il Erdek ilçesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Erdek hurda plastik alım satımı yapanlar içinde olan Erdek hurdacı firmasıyız. Burada yayınlanmış olan Balıkesir Erdek hurda naylon kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır.

Erdek Güncel Hurda Fiyatları

Doğru hurda kilo fiyatına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alım satımlarında diğer Erdek hurdacı firmalarından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz. Erdek hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları piyasada her an değişmektedir.

Erdek Hurda Araba Alan Hurdacılar

Erdek hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Erdek yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Tabiki de size araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş hurda araba, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz.

7/24 Açık Erdek Hurdacı

Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği profesyonellikler süreci ile araç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Erdek hurdacı firması olarak 7/24 geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 2000 yılından bu zamana dek geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alanlar

Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el restoran aletleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibat kurabilir. İyi kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar alınır.

Kumaş Hurdası Alanlar

Balıkesir Erdek etrafında hurda parça kumaş almaktayız. Erdek çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında istediğiniz yere profesyonel ekip gönderiyoruz. Toptan penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Parti malı parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. Erdek kilo ile hurda kumaş alanlar arasında en doğru fiyatı veriyoruz. Bu sayfada yer alan Balıkesir Erdek hurda kumaş ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz.

Erdek Bina Yıkımı

Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tedbir önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Erdek kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş apartmanların tekrar imar edilmesi amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Erdek Hurda Akü Alanlar

Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı amacı ile bulunur. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alım satımı sayfamızı inceleyiniz. Dolayısı ile Erdek hurdacı benzeri fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası olan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir.

Erdek Fabrika ve Makine Sökümü

Erdek fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Güvenlice fabrika yıkım işi gerçekleştiriyoruz. İşe başlamadan önce yıkılacak tesisin etraflıca dolaşılarak gerekli araçların seçilmesi doğru olur. Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Uzun zamandır binlerce fabrika bozumu ihalesi güvenle tamamladık.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından sökülmüş yeni ayarında ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan yerler içerisindeyiz. Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç makinesi ikinci el iskele, hurda plywood bulunur. Ayrıca batan satıcılardan edindiğimiz

Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satılırken elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Nikel hurda muhteviyatında kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. Balıkesir Erdek çevresinde turbo nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası ve %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Balıkesir ve Erdek hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Erdek Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir süreliğine kullanılmış 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak için firmamızı tuşlayabilirsiniz. Erdek ve çevresinde yeni gibi ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat uygulamaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar konulu paylaşımımızı okuyunuz Sahibinden büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları elimizde yeteri miktarda bulunur.

Erdek Hurda Klima Alımı

Erdek etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Erdek ilçesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Erdek Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Erdek Belediyesi’nce planlanan arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işleri itinalı bir biçimde yapılır.

Erdek Hurdacılar Sitesi

Çevreci dostlara her haliyle yaşanabilir bir Balıkesir ve şimdikinden daha yaşanır Erdek oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Erdek hurdacılar sitesi içerisindeki hurda iş yerimizle geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet veriyoruz. Erdek sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her nevi metalleri alıyoruz. Yalnızca bu türde hurdaların ticaretini yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17