İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Enez Hurdacı

Enez Hurdacı

Enez hurdacı firmaları arasında öncü firmayız. Enez merkezi çevresinde 2.el ev eşyaları ve hurda malzemeler için eşyanızın değerini nakit ödüyoruz. Edirne Enez hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Şu an Enez hurdacı firmasıyız. Elbette ki Enez merkezinde de hizmet vermekteyiz. Enez merkez hurdacı firma olarak her nevi hurda alıyoruz.

Edirne Enez bölgesi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız ile Enez şehir meydanı dolaylarında hizmetimize devam ediyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Güncel Enez hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Edirne geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Tonajlı miktarda hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Edirne hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Edirne Enez meydanda olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle gönderdiğiniz konuma uzman ekip gönderiyoruz.

Enez Hurdacısı

Enez merkez mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin yararına çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı nedeniyle telefonumuzu aramalısınız. Enez hurdacısı olarak Edirne ilinin tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurda malzemenin alımı için yakın çevredeki hurda nakil ekiplerimizi gönderiyoruz. Enez hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Enez etrafında benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Edirne merkezinin eşsiz ilçesi Enez 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Edirne Enez bölgesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Ülkemizde 1 sene içinde 25 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde dördünü metaller, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini cam hurdası oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu atıklar ülkemizin yılda 1 milyar beş yüz altmış milyon TL zararına neden olmaktadır. Hurdacı firmalar çöpe giden bu paranın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Enez Hurdacı Telefon Numarası

Edirne Enez yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek için sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Enez hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Hurda Demir Alım Satımı

Enez çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Anlık demir hurda fiyatı istemek sebebi ile Enez hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar makalemizi inceleyiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Burada paylaşılan Enez demir ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı makalemize bir bakmak isteyebilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı için peşin ödeme yapmaktayız. Hurdacı firmamız Enez genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Enez Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı paylaşımına göz atmalısınız. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Enez hurda krom tank ton fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz.

Enez Bakır Hurda Alımı

Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgi var. Enez bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. Bu sayfadaki Enez hurda bakır ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Edirne Enez hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan Enez hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Enez içerisinde hurda bakır almaktayız.

Enez Kurşun Hurda Alanlar

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk satışı sebebiyle hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçmetiniz yeterlidir. Kurşun cevheri mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı yazısını incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Enez kurşun hurda alımı ile uğraştığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Enez çatı minare kurşunu kilo fiyatını isteyene saat başı yollanmaktadır.

Enez Çinko Hurda Alan Hurdacı

Bu sayfadaki Enez hurda çinko levha fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar bölümüne göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Enez bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Enez Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Enez kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Topladığınız hurda malzemeleri gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metalin piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

Hurda zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt almak amacıyla evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Enez geri dönüşüm firması Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum, kablo hurda, bakır, kurşun,hurda çinko, toplama demir alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Enez hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz.

Enez Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Enez ilçesinin tamamında sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinir. Haliyle Enez sarı hurdası alan firmalar içindeyiz.

Edirne Enez hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sayfamızdaki Enez sarı pirinç hurdası ton fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Detaylı sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleyi inceleyin. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Doğruyu demek lazım ise sarı hurda adında hurda cinsi yoktur.

Enez Kablo Hurdası Alanlar

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler bize ulaşın. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Edirne Enez elektrik kablosu kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat listesi veriyoruz.

Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken en güncel fiyatları gönderiyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Enez ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Enez genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımında öncüyüz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Enez hurdacı firmayız. . Kablo hurdaları telindeki bakır nedeni ile hurdacılar için çok kıymetlidir. Enez hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı için adresinize geliyoruz.

Adresten antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

kablo hurda alanlar konulu metini inceleyin. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Etrafta hızlıca ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz.

Enez Hurda Alüminyum Alım Satımı

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Edirne Enez alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında lideriz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Sizin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Sitemizdeki Enez alüminyum hurda ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır. Daha güncel sitemizde bir süre önce yazılmış alüminyum hurda alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör almaktayız. Enez bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Enez Hurda Sac Alımı

Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Enez etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, alımı amacı ile arayın. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz. Depolarımızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Plastik Hurda Alım Satımı

En ideal fiyatla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alımı yapıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Enez plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Enez hurdacısıyız. Sayfamızdaki Edirne Enez hurda plastik ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Edirne şehri Enez bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurda satmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Enez 2.el jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan firmayız alım satımında en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru firmayız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör bulunur.

2.el Raf Satanlar

Buradaki Enez hurda raf fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda alanlar paylaşımına bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Raf hurdası Enez satışı yapmak sebebiyle bize ait numaraya ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genellikle ekipmanını yenileyen mandıralar tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, market rafı hurdası, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satan firmalar arasındayız.

Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Motosikletlerde elektrik deposu kullanılmaktadır.

Uzun süre sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler gönderisine göz atmak istersiniz. Dolayısı ile Edirne Enez hurdacı iş yerimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir.

Enez Fabrika ve Makine Sökümü

Hurdacıların dediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenerek gerekli araçların hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur.

Güvenlice fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde lider konumdayız. Sektörde binlerce fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Edirne Enez fabrika sökümü yapıyoruz.

Enez Güncel Hurda Fiyatları

Yeni hurda fiyatları içerikli içeriği inceleyebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken öteki hurdacılardan özel fiyat teklifleri ödüyoruz. Enez hurdacı firma olarak hurda alımında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında her saat değişiyor. En güncel bilgiye ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

2.el Mutfak Aletleri Alım Satımı

Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü meykap, aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, meze dolapları vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap alım satımı yapıyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz.

Enez Parça Kumaş Alan Hurdacılar

Kilosuyla hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı satmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasını vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda parti kumaş, nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız. Edirne Enez bölgesinin her tarafında hurda parça kumaş alımı yapılır. Sayfamızdaki Edirne Enez kumaş hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Enez kilosu ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Enez ilçesinin her tarafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz yere gelmekteyiz.

Hurda Kağıt Alım Satımı

Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Edirne Enez kağıt hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz Enez hurda kağıt alanlar arasındaki şirketimiz yardımıyla toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası ton fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet ile satıcılara daha çok miktarda kazanma olanağı iletiyoruz. Piyasadan fazla fiyata hurda peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz.

En Yakın Enez Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Enez ilçesinin tümünde hurda alıyoruz. Bu hizmetlerle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Enez bölgesinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Enez hurdacı firması olan firmamız ile kapıdan her tür hurda almaya başladık. En yakın Enez hurdacı deposu adıyla hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu ilçede hurda turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Bu sebeple hurda nikeller alım satımında oldukça özen ile çalışılmalıdır. Edirne ve Enez nikel hurdası alıyoruz.

Enez Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Enez kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri her türde hurdanızı değerinde alıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz.

Enez Hurda Otomobil Alan Firma

Çok yoğun olmadığımızda Enez bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Enez Hurdacılar Sitesi

Enez OSB hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Enez hurdacılar sitesi içindeki dükkânımız iş birliği ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir Edirne Enez için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

7/24 Hizmet Veren Enez Hurdacı Firma

Sizlerin bahşettiği güven vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Enez hurdacı depomuz yardımı ile zamana takılmadan hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz. Nerdeyse 38 senedir hurdacılık yapan şirketiz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla iflas eden satıcılardan almış olduğumuz Şantiyelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Enez 2.el Ev Eşyası

Yeniden farkı olmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak nedeniyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Edirne Enez bölgesinde sıfır gibi, 2. el oturma grubu satın alabilirsiniz. 2.el çalışma masası, büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır. Titizlikle kullandığınız 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat uygulanmaktadır. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinası alanlar konulu sayfamıza ulaşabilirsiniz

Klima Hurdası Alımı

İkinci el klima Enez ilçesinde çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Enez bölgesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Enez Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Enez Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen yere nakliyesi yapılıyor.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki suları tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Enez çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Çağımızda renkli ve şeffaf soda şişesi, araba camı çeşitlerinde cam hurdaları bulunabiliyor.

0 (535) 043 31 17