İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Elmalı Hurdacı

Elmalı Hurdacı

Elmalı yakınlarında hurda satmak nedeni ile istediğiniz zaman yetkili personellerimize irtibata geçmeniz yeterlidir. Hursan Maden firmamızla hizmet vermekteyiz. Türkiyemiz’in bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

En iyi Elmalı hurda piyasa fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler beğeninize sunuyoruz. Tüm çalışma alanlarımızı bu makalemizden inceleyebilirsiniz. Antalya Elmalı hurdacı firması olarak liderliğe devam ediyoruz. Yüksek miktarlı hurda ticaretinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Antalya hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Antalya Elmalı Hurdacısı

Elmalı hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Antalya Elmalı merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı sebebi ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Antalya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Elmalı 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Elmalı ilçe merkezinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Elmalı hurdacı olarak Antalya genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin alım satımı için yakında bulunan hurda alım ekibimizi yönlendirmekteyiz. Elmalı mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğini korumaktayız.

Türkiye’de yılda 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton hastane atığı ortaya çıkıyor. Çöpe giden malzemelerin %43’ünü karton hurdası, %27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam hurdası türevleri, %4 kadarını maden hurdası oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli malzemelerin %82’si dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemize zararı 1 milyar yedi yüz yetmiş milyon ₺ tutmaktadır. Firmamız gibi geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak amacıyla emek veriyoruz.

Elmalı Hurdacı Telefonu

Antalya Elmalı hurda malzeme alım satımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacıyla telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Elmalı hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Elmalı Kablo Hurdası Alanlar

Müşterilerde çoğunlukla edinilen 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir.

Yerinden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken ederinin üzerinde gönderiyoruz. Antalya Elmalı ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından pahalı teklifler sunuyoruz. Daha kesin sitemizdeki kablo hurda alanlar içeriği inceleyebilirsiniz.

İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Buradaki Elmalı fare yemez kablo ton fiyatını günlük yollamaktayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem taşır. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Elmalı hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik yapıyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Çünkü yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Antalya Elmalı hurdacısı olarak genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Elmalı hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. .

Elmalı Kurşun Hurdası Alanlar

Antalya, Elmalı hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Elmalı hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak ulaştırıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun ton fiyatı yazısına mutlaka göz atabilirsiniz. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız.

Elmalı Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda türü yoktur. Hursan Maden hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir.

Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Elmalı bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Dolayısıyla Elmalı sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Buradaki Elmalı hurda sarı pirinç fiyatlarını bip hattımızda paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan yerler hakkında yazılmış metne bir göz atın. Antalya Elmalı hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Elmalı Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Elmalı adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın piyasa değerini düşürmektedir.

Hurda kablo almak amacıyla adresinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Elmalı geri dönüşüm firması Hursan Maden her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, demir, çinko, alüminyum, hurda bakır, kablo alırken fiyatlar sunuyoruz. Elmalı hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Elmalı Hurda Alüminyum Alımı

Sitemizdeki Elmalı alüminyum fiyatları biraz önce güncellendi. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli içeriğe göz atın Hurda satanların desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapmaktayız. Bize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için aramanızı istiyoruz.

Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Elmalı ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz. Antalya Elmalı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız.

Elmalı Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı gönderisini dolaşmalısınız. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Antalya Elmalı krom ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Elmalı Demir Hurdası Alanlar

Demir, Elmalı genelinde çokça bulunabilen metaller içerisinde bulunur. Buradaki Antalya Elmalı toplama demir hurdası ton fiyatları günceldir. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımıza bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Elmalı çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Elmalı ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı demir hurda konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız.

Elmalı Bakır Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Bakır alan Elmalı hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Elmalı içerisinde bakır hurdası almaktayız. Elmalı hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Sitemizdeki Elmalı hurda bakır ton fiyatları güncellenmiştir. Antalya Elmalı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Elmalı Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Elmalı Antalya çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Elmalı Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Antalya, Elmalı çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfada paylaşılan Antalya Elmalı hurda çinko levha fiyat listesini talep edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurdası ton fiyatı sayfamızı okuyunuz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Elmalı Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Antalya Elmalı ilçesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Elmalı çevresinin her tarafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Parti malı gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayın. Elmalı kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Elmalı kumaş hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

Elmalı 2. El Restaurant Ekipmanları Alanlar

Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. 2.el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz salata ve meze reyonları, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletlerini incelemek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Elmalı Bina Yıkımı

Elmalı kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken dükkanların yeniden yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler benzeri her türlü hurdanızı değerinde satın alıyoruz.

Güncel Anlık Elmalı Hurda Fiyatları

Geniş sayfamızdaki hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz Elmalı hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi Elmalı pazarında her an değişiklik göstermektedir. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında öteki Elmalı hurdacı firmalarından yüksek kilo fiyatları teklif ediyoruz. En güncel kilo fiyatlarına erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

Elmalı Araba Hurdası Alan Yerler

Çok yoğun olmadığımızda Elmalı etrafında hurda araç alıyoruz. Elmalı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, hurda vagon, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Elmalı Hurda Akü Alanlar

Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Uzun müddet sonra kullanılmaz hale düşen bataryaya hurda akü denir.

Akü hurdası alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Bu sebep ile iş yerimiz benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

Elmalı Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki Antalya Elmalı hurda raf kg fiyatını talep edenlere her gün yolluyoruz. Hurda raf alan hurdacılar bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Elmalı satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen baharatçılar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satan hurdacılar arasındayız. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır.

Elmalı Hurda Cam Kırığı Alımı

Özellikle rengarenk soda şişesi, araç camı cinslerde hurda cam türleri bulunabilmekte. Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Elmalı yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Elmalı İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapanan nalburlardan edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Elmalı ilçesinde yıkılmış iş yeri binalarından temin edilen sıfır gibi 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

Elmalı Karton Hurdası Alımı

Elmalı karton hurdası ticareti yaptığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Elmalı karton hurda fiyatlarını her gün göndermekteyiz derinden çok fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alanlar içindeyiz. İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlik ile sizlere daha fazla oranda kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Elmalı hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

7/24 Açık Elmalı Hurdacı Firma

7/24 Elmalı hurdacı dükkânımız aracılığı ile yirmi dört saat sektöre çalışıyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık dört yıldır hurdacılık faaliyeti yürütüyoruz.

Elmalı Fabrika ve Makine Sökümü

Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Elmalı fabrika sökümü işi yapıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek taşınmazın detaylı bir şekilde incelenerek gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması çok daha doğrudur. Daha önce binlerce fabrika sökümü ihalesi gerçekleştirdik. Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı olduk.

Elmalı Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Çalışmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır, satılır.

Elmalı Hurdacı Sitesi

Hemşehrilerimize olması gerektiği gibi yaşanır bir Antalya Elmalı bırakmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu malzemelerinizin ticaretini yapmıyoruz. Elmalı hurdacılar sitesi on birinci blok içerisindeki tesisimiz iş birliğiyle hurdacılık yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Elmalı Hurda Plastik Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Elmalı plastik hurda alımı yapan firmalar içinde olan Elmalı hurdacısıyız. Sayfamızdaki Elmalı plastik ton fiyatlarını her gün yollamaktayız Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Antalya il Elmalı ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz.

Elmalı Nikel Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel zehirli olabilir. İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel , %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller taşınırken elden geldiğince dikkatle hareket etmeliyiz. Elmalı nikel hurdaları alıyoruz.

Elmalı Klima Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Elmalı çevresinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Elmalı çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin.

Elmalı Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşınma işi titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın firmamıza ait tesise yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Elmalı Belediyesi’nce daha önce planlanan alana nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Elmalı Hurdacı

Hursan Maden hurdacı sitesi olarak Elmalı bölgesinde hurda malzeme alırız. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Elmalı ilçesinin çevresinde servisler sunmaktan mutluluk duyarız. Elmalı en yakın hurdacı firma ismi ile hurda eşya alım satımında ayağınıza geliyoruz. Elmalı hurdacı firması içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile adresinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Elmalı Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyalarınızı konumunuza gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı konulu yazımızı ziyaret ediniz En uygun fiyatlarla sıfır ve 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, patron masası, sekreter koltuğu firmamızda çok miktarlı bulunmaktadır. Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

0 (535) 043 31 17