İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Elmadağ Hurdacı Firması

Elmadağ Hurdacı Firması

Hursan Metal adıyla Ankara Elmadağ bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Elmadağ merkezinde hurda malzemeler ve 2.el eşyalar ticareti yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurda malzeme değerinde almaktayız. Ankara hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Güncel Ankara Elmadağ hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda satışı için bizi arayabilirsiniz.

Şu anda Elmadağ hurdacı firmasıyız. Elbette ki Elmadağ merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Elmadağ hurdacı firmaları arasında lideriz. Elmadağ meydanında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Elmadağ merkezinin her sokağına geliriz.

Ankara Elmadağ merkezinde Elmadağ merkez hurdacı firma olarak Elmadağ merkezinin tümünde hizmet veriyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ankara hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Elmadağ merkezinin yakınlarında hurdacıları içerisindeyiz.

Elmadağ Hurdacı Firma

Elmadağ merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her çeşit hurda satmak amacıyla şirketimizi arayabilirsiniz. Elmadağ hurdacı firması olarak Ankara ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda malzeme için size en yakın yerde bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Elmadağ hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Elmadağ merkezinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Ankara şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Elmadağ sürekli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece Elmadağ etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Elmadağ Hurdacı Telefon Numarası

Elmadağ hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile operatörlerimizi aramalısınız. Ankara Elmadağ hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Elmadağ Hurda Kablo Alım Satımı

Ek olarak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Ankara Elmadağ hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Elmadağ hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. . Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Her yerden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Hurda kablo alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni okuyabilirsiniz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından pahalı teklifler veriyoruz. Elmadağ hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Etrafta sıklıkla satılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

Çünkü Hursan Metal şirketimizle yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Ankara Elmadağ ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Elmadağ ttr kablo hurdası fiyat listesini dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Elmadağ Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yayınlanmış olan Elmadağ krom tank hurdası kilo fiyatını her gün yollamaktayız.

Oldukça sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Elmadağ Hurda Alüminyum Alımı

Bize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Ankara Elmadağ alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz.

Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Elmadağ ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz.

Sayfamızda bulunan Elmadağ alüminyum hurda fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Her türlü hurda alüminyum alınır. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Elmadağ Demir Hurdası Alanlar

Hurda demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Elmadağ extra demir hurda ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz. Elmadağ çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası fiyatları paylaşımını incelemelisiniz.

Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Hursan Metal Ankara Elmadağ ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Elmadağ Hurda Sarı Alanlar

Elmadağ ilçenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal şirketimiz bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı fosfor, hurda sarı pirinç bronz almaktadır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır. Gerçeği söylemek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Bu nedenle Elmadağ sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Ankara Elmadağ hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Sayfamızda yayımlanan Ankara Elmadağ hurda sarı kg fiyatı günceldir. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli makaleyi okuyabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

Elmadağ Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alımı yapılır. Bakır alan Elmadağ hurdacı telefon numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Elmadağ genelinde hurda bakır almaktayız. Elmadağ hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Elmadağ bakır kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Ankara Elmadağ hurda bakır alan yerler arasındayız.

Elmadağ Kurşun Hurda Alan Firmalar

Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun fiyatı içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Elmadağ kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Elmadağ hurda Cami kurşunu kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Kurşun metalinin en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor.

Elmadağ Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Elmadağ kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zararınızı önlemek için elinizdeki hurda malzemeyi hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdaların fiyatının inmesine sebep olur.

Ankara Elmadağ ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurda atık alımı için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Elmadağ hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Elmadağ Çinko Hurdası Alımı

Elmadağ bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Elmadağ çinko levha kg fiyatı günceldir. Çinko hurda alan hurdacı firma bölümüne göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Depolarımızda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Ankara Elmadağ bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Sac hurda alan işyerleri içindeyiz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Elmadağ Fabrika Bozumu

İlk önce yıkılması arzu edilen üretim yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Ankara Elmadağ fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihalelerini tamamladık.

Otomobil Hurdası Alan Yerler

Elmadağ hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Elmadağ etrafında araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı araç hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

Elmadağ Beyaz Eşya Hurdası

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, bilgisayar masası satacaklara değerini değerinde ödemekteyiz. Ederinden fiyatlara sıfır ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Yeni gibi 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı firma konulu paylaşıma ulaşınız

İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan esnaflardan edindiğimiz Elmadağ ilçesinde yıkılan market binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde alçı makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Akü Hurda Alım Satımı

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunur. Bir süre sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alanlar hurda akü konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Bu neden ile depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi olan depolar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan depolardır.

Elmadağ Hurdacılar Sitesi

Elmadağ hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan iş yerimizin iş birliğiyle sektöre hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımıza şimdiden daha güzel bir Ankara Elmadağ oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Elmadağ OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmıyoruz.

Klima Hurda Alım Satımı

Elmadağ ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Elmadağ bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Elmadağ İkinci El Lokanta Aletleri Alanlar

İkinci el tabak kurutma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizi arayabilirsiniz. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alınır. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, salata dolapları, lokanta tipi set üstü ocak vs endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz için almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz. İkinci el endüstriyel tip restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz.

Elmadağ Hurda Kumaş Alan Yerler

Buradaki Elmadağ kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Toptan gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Ankara Elmadağ ilçesinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yolladığınız adrese personellerimizi göndermekteyiz. Ankara Elmadağ kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

Kumaş hurdası almaktayız. Spot mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alımlarında peşin para ile ödeme yapmaktayız.

Elmadağ Moloz Nakliyesi

Elmadağ hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınan her nevi hurdanın depomuza taşınması bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozları Elmadağ Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere taşınır.

En Yakın Elmadağ Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Elmadağ bölgesinde her cins hurda alırız. Bu neden ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Elmadağ çevresinde hizmetler ediyoruz. En yakın Elmadağ hurdacı firması hizmetleri ile hurda eşya almak sebebi ile bulunduğunuz yere işinin ehli personel yolluyoruz. Elmadağ hurdacıları içinde olan firmamız ile arzuladığınız sokaktan hurda alım satımı hizmetimiz var.

Karton Hurdası Alımı

Piyasadan fazla fiyata bristol hurda, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. İlçenin tamamında hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken uyguladığımız fazladan titizlik ile hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasa değerinden fazla kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Elmadağ karton hurdası alımı yaptığımız yerler içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Elmadağ hurda karton fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Elmadağ kağıt hurda alanlar içindeki işletmemiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda koli ton fiyatı edinebilirsiniz.

Elmadağ Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her cinsten hurdanızı almaktayız. Yukarıda fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Elmadağ kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken binaların istendiği bir şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz.

Elmadağ Kırık Cam Hurda Alımı

Elmadağ genelinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları koruyan inorganik amorf sert malzemenin adıdır. Genellikle renkli sökülmüş oto camı, kola şişesi biçiminde cam hurdaları yüklü miktarda satılıp alınıyor.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirli metaller içerisindedir. Elmadağ nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında çok dikkatle hareket edilmelidir. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 nikel şablon alımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda poşet, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Elmadağ plastik hurda alanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Elmadağ hurda naylon fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Ankara ile Elmadağ ilçesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Elmadağ Hurdacı

Sektörün kazandırdığı kurumsallaşma süreci ile makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere geri dönüşüm faaliyetlerinde gece gündüz hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Elmadağ hurdacı firması olarak hafta sonu dahil iş yerimizdeyiz.

Anlık Güncel Elmadağ Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatından yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Elmadağ hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı her saat güncellenmektedir. Doğru ton fiyatına ulaşmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Sitemizdeki anlık demir hurdası fiyatları içeriği ziyaret edin

İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle restorasyon yapan mandıralar tarafından satılan hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, ürün reyonları, teşhir rafları içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el raf hurdası satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Sitemizdeki Elmadağ 2.el market rafı kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alanlar bölümünü incelemek iyi gelecektir. Elmadağ 2.el raf hurdası satışı yapmak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

İkinci El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17