İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Elbistan Hurdacı

Elbistan Hurdacı

Hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Anlık Elbistan hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Normalde Elbistan hurdacı firmasıyız. Fakat Elbistan merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Kahramanmaraş hurdacı firması olan firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Elbistan meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Elbistan geliriz. Hursan Metal firmamız ile Elbistan hurda malzeme alıyoruz. Elbistan merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya alımlarında eşyanızın ederini peşin ödüyoruz. Elbistan merkez hurdacı firması olarak Elbistan ilçesinin her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Elbistan şehir merkezinde hurdacısıyız. Miktarı yüksek hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. Kahramanmaraş hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Elbistan hurdacı şirketleri içinde lider konumdayız.

Kahramanmaraş Elbistan Hurdacı Firmalar

Elbistan hurdacı olarak Kahramanmaraş ilinin her yerinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın transferi için yakınınızdaki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda inşaat demiri satışı yapmak amacı ile numaramızı aramalısınız.

Elbistan merkezinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğine yarar sağlamaktayız. Elbistan hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Kahramanmaraş Elbistan içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kahramanmaraş merkezinin gelişen ilçesi Elbistan ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Elbistan ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Elbistan Hurdacı Telefon Numarası

Elbistan yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Boş yere süre harcamadan numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Elbistan hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramanız yeterlidir.

Elbistan Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Demir, dünya genelinde çokça satılan madenler içinde bulunur. Sitemizdeki Kahramanmaraş Elbistan demir hurda fiyatları güncellendi. Anlık demir hurdası ton fiyatı öğrenmek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurda alan yerler makalemize göz atmalısınız.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Elbistan genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Elbistan ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Elbistan krom fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Elbistan Hurda Bakır Alımı

TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Elbistan hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Elbistan hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgi var. Burada yayınlanan Kahramanmaraş Elbistan hurda bakır kilo fiyatı güncellenmiştir. Kahramanmaraş Elbistan bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Elbistan genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Elbistan Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşunun hala kullanılan madenler içerisinde olduğu bilinmektedir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alımı yaparız. Elbistan kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Elbistan kurşun hurda ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Elbistan Hurda Çinko Alanlar

Elbistan ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Elbistan çatı söküm çinkosu kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatı makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Elbistan Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Elbistan adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları çok zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın değerini düşürüyor.

Kahramanmaraş Elbistan hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurda çinko alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, hurda demir, hurda kablo, çinko hurdası,sarı, ve kurşun hurda alımına özel piyasanın üzerinde fiyat teklifleri veriyoruz. Elbistan hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Elbistan Hurda Sarı Alımı

Bu neden ile Elbistan sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hursan Metal şirketimiz tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında piyasaya hakimdir. Sitemizdeki Elbistan sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli metine göz gezdirebilirsiniz. Kahramanmaraş Elbistan hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor.

Elbistan bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Elbistan Kablo Hurda Alımı

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Elbistan hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bunların yanısıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımında en iyi fiyat teklifini vermekteyiz.

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Elbistan hurdacısı Hursan Metal her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, hurda iç tesisat kabloları alımı için buradayız. Çünkü Hursan Metal adıyla yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde kablo hurdası alanlar arasında değerinde fiyatları biz veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Kahramanmaraş Elbistan hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında uzmanız. Kapıdan hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Bundan başka fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak sıklıkla kullanılıyor. Daha güncel bilgi amacıyla kablo alan hurdacı içeriğe bir göz atın. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Elbistan hurda kablo ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Elbistan bölgesinde çoğunlukla satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Elbistan Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Elbistan ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz.

Buradaki Elbistan hurda alüminyum ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum hakkındaki yazıya göz atın Kahramanmaraş Elbistan hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alan firmayız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek alıyoruz.

Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Elbistan Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Kahramanmaraş Elbistan çevresinin tamamında sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Şu anda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurda vardır.

Plastik Hurda Alımı

Kahramanmaraş ve Elbistan bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Elbistan plastik hurda alan firmalar arasında öncü Elbistan hurdacısıyız. Buradaki Elbistan naylon hurdası ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Elbistan Hurda Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz.

Elbistan İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Kahramanmaraş Elbistan 2.el market rafı ton fiyatlarını telegram hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı bağlantısına tıklayın. Elbistan 2. el raf hurdası satışı yapmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. Özellikle restorasyon yapan iş yerlerinden temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafları, reyonlar, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el raf satanlar içerisindeyiz.

Hurda Akü Alımı

Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılmaktadır. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu suları nedeni ile oldukça değerlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımını incelerseniz mükemmel bir şey yapacaksınız. Bu sebeple depomuz vb. firma bünyesinde geri dönüşüm kazanları olan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır.

Elbistan Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrika yıkımı yapıyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika yıkımı ihalelerini güvenli şekilde tamamladık. Hurdacıların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Elbistan Kahramanmaraş fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. İşe başlamadan yıkılması teklif edilen binanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde öncü konumdayız.

Elbistan Anlık Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Elbistan hurdacı hurdacılık işleri yaparken uygulanılan ton fiyatı Elbistan piyasasında çabucak güncelleniyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında borsadan daha fazla ton fiyatı veriyoruz.

Elbistan İkinci El Cafe Ekipmanı Alım Satımı

Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, krom davlumbaz, küvet, dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını yakından görmek için almak isteyenleri depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Temiz durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alım satımı yapıyoruz.

Hurda Kumaş Alım Satımı

Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize ekip gönderiyoruz. Elbistan bölgesinde hurda kumaş almaktayız. Tonajlı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, kumaş topu, spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası için nakit ödeme yapmaktayız.

Kiloyla hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Kahramanmaraş Elbistan kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Elbistan hurda kumaş fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Elbistan Hurda Karton Alım Satımı

Daha fazla fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alanlar içinde en fazla ton fiyatını firmamız veriyor. Elbistan kağıt hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Elbistan kağıt hurdası fiyat listesini bip hattımızda her hafta paylaşıyoruz Kahramanmaraş Elbistan hurda kağıt alan firmalar içerisindeki işletmemiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra duyarlılıkla müşterilerimize piyasa değerinden fazla kazanma şansı iletiyoruz.

En Yakın Elbistan Hurdacı Numarası

En yakın Elbistan hurdacı firması servisi ile hurda malzeme alırken gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yerler Elbistan ilçesinin çevresinde servisler veriyoruz. Hursan Metal firmamızla Elbistan ilçesinde hurda malzeme almaktayız. Elbistan hurdacısı istihdamındaki çalışanlarımızla adresinizden hurda alım satımına devam ediyoruz.

Nikel Hurda Alımı

Özellikle %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu neden ile nikel hurdası depolanırken gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. Elbistan nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Elbistan Bina Yıkımı

Daha önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. her türde hurdanızı değerinde alıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılacak iş yerlerinin en baştan yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Hurdası Alan Yerler

Elbistan hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Elbistan çevresinde hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda vagon, parçalanmış araç hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Elbistan Hurdacılar Sitesi

Şimdiki halinden yaşanılır bir Elbistan oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türde malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Elbistan hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içerisinde bulunan firmamızın vasıtası ile hurda ticareti işlerine başladık. Elbistan oto sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her nevi metali alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Elbistan Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Elbistan hurdacı olarak haftanın yedi günü sektöre hizmet vermekteyiz. Okuduğunuz gibi 1999 senesinden beri hurdacılığa size hizmet veriyoruz. Sizlerin bahşettiği güvenle araç parkurumuzu arttırarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan edindiğimiz Yıkılmış iş yeri binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

2.El Eşya

Değerinden fiyatlara sıfır gibi ve 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2.el piyasasında satılabilecek temizlikteki oturma gruplarını evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi paylaşılan sayfamızı okuyunuz

Yeni gibi 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek maksadıyla çağrı merkezimizle etkileşime geçebilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, personel masaları satıyoruz.

Elbistan Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Elbistan etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Elbistan çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Elbistan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınma işleri titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Elbistan Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen alanlara taşınır.

Hurda Cam Alanlar

Özellikle şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, araç camı şekillerinde cam hurda cinsleri oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı madde koruyan inorganik amorf katı maddedir. Elbistan çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17