İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Edremit Hurdacı Telefonu

Edremit Hurdacı Telefonu

Edremit hurdacı şirketleri arasında lideriz. Edremit ilçesinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Edremit hurdacı firması olarak hurdanızı yerinden alıyoruz.

Hursan Metal ismiyle Balıkesir il merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Şu an Edremit hurdacı firmasıyız. Ancak Edremit merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Edremit merkezinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda değerinin üstünde alıyoruz.

Balıkesir Edremit merkezindeki Edremit hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Güncel Balıkesir Edremit hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmeti veriyoruz. Balıkesir Edremit çevresinde olduğu gibi hurda alımı için profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz.

Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Balıkesir hurdacı firmalar içerisindeyiz. Balıkesir hurdacı olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir.

Balıkesir Edremit Hurdacı Firma

Edremit hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Balıkesir Edremit ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Balıkesir merkezinin eşsiz ilçesi Edremit gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Yalnızca Edremit çevresinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Edremit hurdacısı olarak Balıkesir genelinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için yakın çevredeki hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Edremit merkez ve mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğini korumaktayız.

Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin yeraltından kazılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok yüksektir. Hurda malzemelerin geri dönüşümü yüzde doksan çok az az olacaktır.

Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltı madenlerini geleceğe aktarmaktayız.

Edremit Hurdacı Numarası

Balıkesir Edremit adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek üzere çağrı merkezimizi aramalısınız. Boşa süre geçirmeden telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın. Balıkesir Edremit hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Demir Hurda Alanlar

Hurdacı firmamız Edremit ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Edremit inşaat demiri fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalemizi ziyaret etmek iyi gelecektir.

Güncel hurda demir ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Edremit çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

Edremit Hurda Krom Alanlar

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan hurdacılar bölümümüze mutlaka göz atın. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Edremit krom tank hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Edremit Bakır Hurda Alanlar

Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Edremit bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapıyoruz.

Edremit bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Balıkesir Edremit bakır hurdası ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Balıkesir Edremit bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Edremit hurdacı numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgi var.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Cami kubbe kurşunu, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Edremit hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sitemizdeki Balıkesir Edremit çatı söküm kurşun hurdası fiyatları anlık güncellenmektedir. Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alanlar paylaşımımızı incelerseniz iyi bir şey yapacaksınız.

Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizde paylaşılan Balıkesir Edremit çinko levha fiyat listesini whatsapp gurubumuza katılanlara bedelsiz yollamaktayız. Çinko hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Edremit ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Edremit Hurda Alanlar

Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Edremit kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin kıymetini düşürmektedir. Edremit hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, hurda bakır, kurşun,çinko hurda, sarı hurdası ve toplama demir aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Edremit hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda çinko alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Edremit Sarı Hurda Alan Firmalar

Gerçekte sarı hurdası isminde hurda cinsi varolmamıştır. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denmektedir. Edremit hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Bu sayfadaki Balıkesir Edremit sarı pirinç kg fiyatı güncellendi. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar içeriğe göz atın. Hursan Metal tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Edremit ilçesinin her yerinde sarı hurda alıyoruz. Bu nedenle Edremit sarı pirinç hurda alımı alan hurdacıyız.

Edremit Hurda Kablo Alımı

Hurda kablo içerisindeki bakır yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Balıkesir Edremit ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Edremit hurdacı firmayız. . Piyasada hızlıca ticareti yapılan %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Balıkesir Edremit bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Hurda kablo alanlar başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Balıkesir Edremit hurdacı firma olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satanlar bizi arayabilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı teklifler veriyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizde paylaşılan Edremit hurda bakır kablo fiyat listesi güncellenmiştir. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılıyor. Üstelik çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları almaktayız. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları sunuyoruz.

Edremit Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Balıkesir Edremit hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bu yazıda paylaşılan Balıkesir Edremit alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Edremit ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

Edremit Sac Hurda Alan Firmalar

Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz. Edremit Balıkesir ilçesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Plastik Hurdası Alım Satımı

İyi fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Edremit hurda plastik alım satımı yapanlar içinde lider konumdaki Edremit hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Balıkesir Edremit naylon hurdası kg fiyatı güncellendi. Balıkesir il Edremit bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

2. El Jeneratör Alım Satımı

Her türlü çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz. Bozuk jeneratör hurdası, trafo alanlar arasındayız. 2. el jeneratör satanlar içinde en doğru işletmeyiz.

2.el Raf Fiyatları

Çoğunlukla restorasyon yapan toptancılar tarafından satışa çıkarılan reyonlar, çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden seçilen yeniden farksız ikinci el market rafları satıyoruz. Sayfamızdaki Edremit hurda çelik raf fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün yollanmaktadır. Hurda raf alan yerler makalesine bir bakınmak isteyebilirsiniz. Edremit raf hurdası satmak nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Edremit Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir. Motosikletlerde enerji deposu kullanılıyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası alımı akü hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Bir süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor.

Edremit Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı olduk. Öncelikle sökülecek fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekiyor. Daha önce sayısız fabrika bozum ihaleleri aldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Edremit fabrika söküm işi yapıyoruz.

Güncel Anlık Edremit Hurda Fiyatları

Edremit hurdacı firma olarak hurdacılık işlerinde kullanılan fiyat listeleri saat başı değişmektedir. Anlık hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Sitemizdeki yeni akü hurdası fiyatları içeriğe bir göz atın Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz.

2.el Lokanta Aletleri Alımı

2. El krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar bizi arayabilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocak, yemek dilendiricileri, evye, küvet, davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. 2.el endüstriyel tip restoran mutfağı ekipmanları almaktayız.

Hurda Kumaş Alan Yerler

Spota düşmüş pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı hemen aramalısınız. Yüksek tonajlı parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında peşin parayla ödeme yapmaktayız. Edremit bölgesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılır. Buradaki Balıkesir Edremit hurda kumaş ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Edremit kilo ile tartarak hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Edremit bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var.

Edremit Kağıt Hurda Alımı

Kağıt, karton hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Edremit hurda kağıt, karton kg fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz Edremit hurda kağıt alıp satanlar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle sizlere çok daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alımı yapıyoruz.

En Yakın Edremit Hurdacı Firma

Edremit hurdacı firması içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım hizmetimiz var. Hursan Metal hurda alım firması olarak Edremit bölgesinde hurda alıyoruz. Edremit en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda tartımı yapmak amacı ile adresinize personel yolluyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alan yerler Edremit ilçesinin çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir. Bu ilçede %95 şablon nikel hurda – %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Balıkesir ile Edremit nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Edremit Bina Yıkımı

Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları ücreti karşılığında alıyoruz. Çıkacak hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları ücreti karşılığında alıyoruz. Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek apartmanların istendiği biçimde yapılması amacı ile yıkımını sağlıyoruz.

Hurda Araba Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Edremit etrafında araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli hurda araç, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Edremit Hurdacı Sitesi

Edremit hurdacılar sitesindeki firmamızın vasıtası ile atık hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Edremit OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir Balıkesir ve daha çok yaşanır Edremit için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Hurda Alan Edremit Hurdacı Firma

Yılların bahşettiği kurumsallık vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Edremit hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat çalışıyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan dört senelerinden bugüne geri dönüşümde sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

Edremit 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz.

2.El Eşya

2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, bilgisayar masası satacaklara değerini peşin ödüyoruz. Edremit ilçesinde kullanılmış, 2.el koltuklar alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip salon takımlarınızı belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat veriyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alanlar başlıklı sayfamızı gezebilirsiniz Her türlü 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak amacı ile bizleri arayabilirsiniz.

Klima Hurda Alanlar

Edremit çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Edremit bölgesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Edremit Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınma işleri güvenlikle firmamızca yapılıyor. Edremit hurdacı tarafından satın alınan her cins hurdaların işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önceden planlanan alana dökülür.

Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Edremit çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert bir yapıda olan suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert maddedir. Bu dönemde renkli ve şeffaf otomobil camı, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurdaları yüksek miktarda bulunuyor.

0 (535) 043 31 17