İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Edirne Hurdacı

Edirne Hurdacı

Edirne hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Edirne çevresinde hurdacı firmasıyız. Günlük Edirne hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapıyoruz. Edirne merkez hurdacı firması olarak her tür hurda alımı yapıyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile Edirne ilçelerinde de hizmet veriyoruz. Edirne çevresinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda alım satımı yapmaktayız. Edirne’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Edirne bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Edirne geliyoruz.

Miktarı yüksek hurda malzeme alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Edirne hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Edirne hurdacı firmaları arasında lideriz.

Edirne Hurdacı Firmalar

Edirne hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Edirne etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle firmamızı aramalısınız. Edirne 7/24 şehirler arasındadır.

Sırf Edirne çevresinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Edirne bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atık madenleri yeniden işleyerek insanlarımızın yararlanması için çalışıyoruz.

Edirne hurdacısı olarak Edirne genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenin nakliyesi için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Türkiye’de her sene 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık atılmaktadır. Çöpe atılmış olan atık malzemenin %4’ünü maden hurdası, yüzde oniki’sini cam hurdaları, %43’ünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastikler vb malzemelerden oluşuyor.

Ne yazıkki, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Bu malzemeler ülkemize 1 milyar beş yüz milyon TL zarar açmaktadır.

Hursan Metal benzeri firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını ülke bütçesine kazandırmak için çalışmaktadır.

Edirne Hurdacı Telefon Numarası

Edirne hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Edirne hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Hemen arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyatları sormak sebebiyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Edirne Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alanlar alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan Edirne hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Edirne bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Edirne hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Bu sayfadaki Edirne yanık bakır hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Edirne hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alan hurdacıyız.

Hurda Demir Alan Hurdacılar

Demir hurdası, Edirne bölgesinde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Edirne extra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Edirne ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Anlık demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Edirne bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Edirne Kablo Hurdası Alım Satımı

Kullanıldığı biçimlere göre yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımında ederinin üzerinde gönderiyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor.

Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdası alımı için telefon edebilirsiniz. Edirne hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında deneyimliyiz. Müşterilerde sıklıkla satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Edirne bakır kablo fiyat listesi güncellendi. Çünkü Hursan Metal firmamız ile yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Edirne’nin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Edirne hurdacı firmayız. Edirne hurdacısı olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır nedeniyle hurdacı firmalar için önemlidir.

Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Anlık sitemizde önceden yazılan kablo alan hurdacı metni inceleyebilirsiniz.

Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Edirne’de sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz.

Edirne Hurda Alan Yerler

Edirne hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Edirne yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurda malzemeleri geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğruyor.

Böylelikle hurdanızın kıymetleri düşebilir. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo hurdası, bakır, hurda kurşun, hurda çinko, hurda sarı ve demir aldığımızda piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz. Edirne hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda raf alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sitemizdeki Edirne çinko levha kg fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımını gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Edirne’de çinko hurdası alıyoruz.

Edirne Hurda Krom Alımı

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alan yerler yazısına bakmak istersiniz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Çok sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Edirne hurda krom kg fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Edirne Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renkli haliyle bilinir. Hurda kurşun alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Edirne ili Edirne kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Burada yayınlanan Edirne kurşun hurdası kg fiyatı günceldir. Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Edirne Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Edirne bölgesinde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Edirne alüminyum hurda kilo fiyatı güncellendi. Hurda alüminyum alan yerler konulu yazıya göz atabilirsiniz Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum tas tabak Edirne hurdacısıyız. Hurda satanların desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için telefon etmenizi istiyoruz. Edirne alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda almaktayız.

Edirne Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Bu sebeple Edirne sarı pirinç hurda ticareti yapmaktayız. Sayfamızdaki Edirne hurda sarı fiyatları güncellenmiştir. Daha doğru bilgi almak amacıyla pirinç sarı hurda alanlar metine göz atabilirsiniz. Edirne hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapıyor.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı adında bir hurda yoktur. Edirne bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri olduğu biliniyor. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda denilmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz alım satımında öncülük etmektedir.

Hurda Cam Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip su koruyan inorganik yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır. Edirne çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf meyve suyu şişesi, çıkma araç camları ve benzeri cam hurda yüklü miktarda eritiliyor.

Edirne Hurda Kumaş Alan Firmalar

Bu sayfadaki Edirne hurda kumaş kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak için bizi şimdi arayabilirsiniz. Edirne bölgesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Edirne kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Edirne etrafında kumaş hurdası almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alıp satmaktayız.

Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacılar

Temiz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

İşyerimize mevcut olan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü mekap, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom yemek dilendiricileri vb. kafe lokanta tipi mutfak aletini inceleyebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Titizlikle kullanılan buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alınır. Endüstriyel mutfak aletleri almaktayız.

Edirne Klima Hurdası Alanlar

Edirne etrafında hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima Edirne çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Edirne Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Edirne hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Edirne Belediyesi tarafından alınan kararla planlanan arazilere taşınıyor.

Edirne İkinci El Hurda Raf

Özellikle kapanan dükkanlardan satın aldığımız mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Buradaki Edirne 2.el market rafı kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Raf hurdası Edirne satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Edirne Nikel Hurdası Alım Satımı

Edirne çevresinde turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar – %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Edirne hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Bu yüzden nikel hurdalar ticareti yapılırken çok dikkatle hareket etmeliyiz.

2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek nedeni ile bizi tuşlayabilirsiniz. Az kullanılan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyaları evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz.

Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alım satımı başlıklı paylaşımını gezebilirsiniz Sahibinden satılık büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları mevcuttur. En makul fiyatlarla kullanılmış, 2. el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Edirne Jeneratör Hurdası Alanlar

Her türlü sıfırdan en ufak farkı bulunamayan 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan yerler içindeyiz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Edirne Bina Yıkımı

Edirne kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek dükkanların istendiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Edirne 2.El İnşaat Malzemeleri

Edirne çevresinde yıkılan depo vs. binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alanlar içindeyiz. İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda satılıktır. Birde iflas eden satıcılardan aldığımız

Edirne Hurda Karton Alan Hurdacı Firma

Edirne hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal hizmetleriyle matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı edinebilirsiniz. Ederinden fazla ton fiyatı ile kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alanlar arasındayız.

Kağıt, karton hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Edirne hurda kağıt, karton kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir Bölgenin her yerinde hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız fazladan özenle hurda satıcılarına daha çok oranda kazanım elde etme olanağı sunuyoruz.

Edirne Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Edirne il Edirne bölgesinin tümünden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Edirne plastik hurda alanlar içinden öne geçmeyi başaran Edirne hurda deposuyuz.

Bu sayfadaki Edirne hurda plastik ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. En iyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı yapmaktayız. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

7/24 Hurda Alan Edirne Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği deneyim ile teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Edirne hurdacı firması olarak zaman farketmeden atık hurda malzeme ticareti yaparız. Okuduğunuz gibi dokuz senedir geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Bazı dönemlerde Edirne yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Taşıtlarda enerji ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılabiliyor. Akü diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Uzun müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suyu nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Akü hurdası fiyatları sayfamıza göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Bu sebep ile Edirne hurdacı iş yerimiz gibi kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir.

Edirne Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde pazar fiyatından fazla ton fiyatları veriyoruz. Edirne hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı an be an güncellenmektedir.

Edirne Fabrika Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. İnsanların söylediği gibi kolay olmamıştır.Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider bir yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika yıkımı ihalesini güvenle gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan binanın titizlikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araçların seçilmesi daha doğrudur. Edirne fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

En Yakın Edirne Hurdacı Telefon Numarası

Edirne hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla adresinizden her türlü hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal firmamızla Edirne’de her nevi hurda malzeme alırız. En yakın Edirne hurdacı firması hizmetlerimizle her tür hurda alım satımı sebebi ile gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

Edirne Hurdacı Sitesi

Edirne organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Hemşehrilerimize olması gerektiği gibi yaşanılır bir Edirne ve şimdiki halinden temiz Edirne yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Edirne hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla hurdacılık yapıyoruz.

“Edirne Hurdacı” hakkında 1 yorum

Yorumlar kapalı.

0 (535) 043 31 17