İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Düziçi Hurdacı Telefonu

Düziçi Hurdacı Telefonu

Anlık Düziçi hurda piyasa listesi ile malzeminizi almaktayız. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Düziçi meydanında çevresinde hurda satmak sebebiyle personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bol miktarda hurda satanlara yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Osmaniye hurdacı firmalar arasındayız.

Düziçi hurdacı firması olarak hurda malzemenizi alıyoruz. Ülkemizin bütün ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal ismimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Düziçi Hurdacı Firmalar

Düziçi hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Osmaniye Düziçi ilçesinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Osmaniye ilinin eşsiz ilçesi Düziçi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Osmaniye Düziçi etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Düziçi mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğine yarar sağlamaktayız. Düziçi hurdacısı olarak Osmaniye genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzeme için müsait araçlarımızı göndermekteyiz.

Düziçi Hurdacı Telefon Numarası

Düziçi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Düziçi hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Dolayısıyla hurda satmak amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Düziçi Hurda Alan Firmalar

Düziçi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değerleri düşmektedir. Düziçi ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor.

Tonajlı demir hurdası, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko hurda, sarı hurda ve alüminyum hurda alımı yaparken yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Düziçi hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda karton alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Düziçi Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Aslında hurda sarı adında hurda türü yoktur. Bu sayfadaki Düziçi pirinç sarı fiyat listesi daima güncellenmektedir. Geniş sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı konuya bir göz atın. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş alımında en iyi fiyatları vermektedir. Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır.

Düziçi hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapmaktadır. Bu sebeple Düziçi sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Düziçi ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

Düziçi Krom Hurda Alanlar

Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Düziçi hurda krom kilo fiyatını arzu edenlere her gün yolluyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar sayfamızı geziniz.

Düziçi Sac Hurdası Alım Satımı

Düziçi etrafında hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz. Firmamızda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası var.

Düziçi Alüminyum Hurdası Alanlar

Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Buradaki Osmaniye Düziçi hurda alüminyum kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Daha güncel alüminyum alan hurdacı metine göz atın. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız.

Osmaniye Düziçi alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Düziçi ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımı sizinle yapıyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır.

Düziçi Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızda paylaşılan Düziçi bakır hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Osmaniye Düziçi bakır hurda alan yerler arasındayız. Düziçi bakır hurda fiyatları için bizi arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Düziçi içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Düziçi hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Düziçi Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Sitemizde yayınlanmış olan Düziçi hurda nikel ton fiyatları dün güncellenmiştir. Çinko hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Düziçi ilçesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz.

Düziçi Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Düziçi hurda bakır kablo fiyat listesini arzu edenlere günlük yolluyoruz. Bunun yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında anlık fiyatı gönderiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo satanlar şimdi bizi arayabilir. Düziçi hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, iç tesisat kablosu alım satımı için yerinize geliyoruz. Düziçi bölgesinde bolca edinilen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal olarak sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir.

Kablo alan hurdacı başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz. Osmaniye Düziçi bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Düziçi hurdacı firmayız. Osmaniye Düziçi hurda kablo alanlar arasındayız.

Düziçi Demir Hurdası Alan Hurdacı

Hatırlamanızı isteriz ki her tür pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Hurdacı firmamız Düziçi ilçesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Sitemizdeki Osmaniye Düziçi demir hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Düziçi ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurda fiyat listesi için Düziçi hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alım satımı gönderimizi güzel bir iş yapacaksınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümünü gezmek iyi gelir.

Düziçi Kurşun Hurda Alımı

Dünyada cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için özel fiyat uyguluyoruz. Metal kurşunun en eski bir maden olduğu söylenmektedir. Osmaniye ili Düziçi hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Düziçi hurda kurşun ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir.

Anlık Düziçi Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Yeni hurda fiyatları konulu yazıya bir göz atabilirsiniz Düziçi hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları piyasada çabucak güncelleniyor. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alımlarında öteki hurdacı firmalardan özel fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Düziçi Kumaş Hurdası Alımı

Defolu ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Spota düşmüş parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımı yapıyoruz. Kumaş hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Düziçi kumaş hurdası ton fiyatı anlık güncelleniyor. Osmaniye Düziçi kilo ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Osmaniye Düziçi çevresinde hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımlarında çağırdığınız yere gelecek ekibi oluşturduk.

Düziçi 2.el Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

Depomuzda mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi kuzine, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri vs lokanta tipi otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Düziçi Hurdacılar Sitesi

Düziçi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuz vasıtasıyla hurdacılık işleri yapıyoruz. Bizden sonrakilere temiz bir Osmaniye Düziçi yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

7/24 Açık Düziçi Hurdacı Firma

7/24 Düziçi hurdacı firması olan firmamız ile zaman kavramı olmadan atık hurda alıyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan altı yılından beri hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

Düziçi Akü Hurdası Alan Hurdacı

Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda enerji ihtiyaçları amacıyla bulunuyor. Akü hurda alım satımı makalemize bir göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Bu sebeple hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz.

Düziçi Klima Hurda Alımı

Hurda klima Düziçi bölgesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Düziçi etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Düziçi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Düziçi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurda metallerin depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Düziçi Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile bildirilen alana boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması itinayla yapılır.

Düziçi Otomobil Hurdası Alan Yerler

Elbette size hurda araba alımı hakkında yardım etmek isteriz. Düziçi hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, hurda motor vebenzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın. Bazen Düziçi çevresinde araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Düziçi Bina Yıkımı

Düziçi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dükkanların uygun bir şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm tedbirler Aynen fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz.

Düziçi Plastik Hurda Alanlar

Düziçi plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Osmaniye Düziçi naylon hurdası ton fiyatları güncellendi Osmaniye şehri Düziçi bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Düziçi Nikel Hurdası Alımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Düziçi hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede %95 şablon nikel ve %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımında gayet dikkatle çalışmalıyız.

Düziçi Fabrika Bozumu

Fabrika sökerken sökülecek taşınmazın incelikle gezilmesi gerekir. Osmaniye Düziçi fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır.

Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında meşhur olduk. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Düziçi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce bir kaç inşaatta kullanılmış inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Bunun ile birlikte kapanan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan depo vs binalardan çıkma hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alan hurdacılar içindeyiz.

Düziçi 2.el Ev Eşyası

Çok az kullanılmış olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuklarınız kapınızdan almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya fiyatları başlıklı gönderisini inceleyiniz Sıfırdan farksız ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle bize ait numaralarla etkileşimde bulunarak ihtiyacınız olan ürünün elimizde hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Düziçi Osmaniye bölgesinde yeni ve 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Sahibinden personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları alımında ücreti nakit ödemekteyiz.

Düziçi Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Buradaki Düziçi ikinci el raf kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası alım satımı sayfamızı okursanız mükemmel bir şey yaparsınız. Düziçi 2. el raf hurdası satmak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan fabrikalar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el raf satıyoruz.

Düziçi Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Düziçi çevresinde cam hurda alan firmalar içindeyiz. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı madde tutabilen amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Genelde renkli otomobil camları, soda şişesi cinslerde cam hurda cinsleri bulunuyor.

Düziçi Kağıt Hurdası Alan Yerler

Düziçi karton hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Düziçi hurda karton ve kağıt fiyat listesini abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde hurda satmak isteyenlere piyasa değerinden fazla oranda kazanç elde etme şansı veriyoruz.

Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alımı yapıyoruz. Düziçi kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz sayesinde koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt ton fiyatı sorabilirsiniz.

Düziçi İkinci El Jeneratör Alanlar

Bozuk jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satılır.

En Yakın Düziçi Hurdacı Numarası

Hursan Metal olarak Düziçi çevresinde hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Düziçi etrafında hizmetler ediyoruz. Düziçi hurdacıları içerisinde olan firmamızla konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Düziçi hurdacı deposu servisi ile her çeşit hurda alım satımında yerinize gelmekteyiz.

0 (535) 043 31 17