İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Dursunbey Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Dursunbey Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Normalde Balıkesir Dursunbey hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Dursunbey merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Balıkesir Dursunbey merkezindeki Dursunbey hurdacı firma olarak Dursunbey merkezinin etrafında her nevi hurda alıyoruz. Dursunbey hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Dursunbey meydanında çevresinde hurdacı firmasıyız. Balıkesir Dursunbey hurdacı olarak hurda eşya yerinden alıyoruz.

Anlık Dursunbey hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Hursan Metal ismiyle Balıkesir Dursunbey merkezinde hurda alıyoruz. Dursunbey genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile adresinize geliyoruz.

Balıkesir geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Hursan Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Her çeşit hurda alıyoruz. Dursunbey merkezinin tümünde hurda malzemeler ve ikinci el ev eşyası alımı için peşin ödemeler yapıyoruz. Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Balıkesir hurdacısı firmalar arasındayız.

Balıkesir Dursunbey Hurdacı Firmalar

Dursunbey merkezindeki mahallelerde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizde her çeşit hurda satmak için telefonlarımızı tuşlamalısınız. Dursunbey hurdacı olarak Balıkesir ilinin tümünde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemeleriniz için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Dursunbey hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Dursunbey bölgesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Balıkesir şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Dursunbey ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf Dursunbey bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Dursunbey Hurdacı Numarası

Dursunbey hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Dursunbey adresten her tür hurda alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda satmak üzere hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Hurda Demir Alanlar

Hurda demir, Dursunbey genelinde en fazla kullanılan madenler içerisinde bulunur. Buradaki Balıkesir Dursunbey extra demir hurda fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırılmaktadır. Anlık demir hurda fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı paylaşımına bir göz atın.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderimizi okursanız harika olacaktır. Dursunbey genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Dursunbey çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Dursunbey Hurda Krom Alan Firma

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Burada yer almakta olan Dursunbey hurda krom ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

Dursunbey Bakır Hurdası Alımı

Dursunbey hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Dursunbey hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha geniş bilgi var. Bu sayfadaki Dursunbey yanık bakır hurdası fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Balıkesir Dursunbey bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Dursunbey bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz.

Dursunbey Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı paylaşımına bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Balıkesir ve Dursunbey kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sitemizdeki Balıkesir Dursunbey hurda Cami kurşunu kg fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alıyoruz.

Dursunbey Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Balıkesir Dursunbey hurda çinko levha fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatı yazımızı okursanız muhteşem olacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Dursunbey bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Dursunbey Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımında yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Dursunbey hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alan Dursunbey hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Balıkesir Dursunbey hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alıyor.

Hurda alüminyum almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içindeyiz. Dursunbey adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle metalin fiyatı düşüyor.

Dursunbey Sarı Hurda Alımı

Aslında sarı hurdası isminde bir hurda yoktur. Dolayısıyla Dursunbey sarı hurdası ticareti yapmaktayız.

Sitemizdeki Dursunbey sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Sayfamızda önceden yazılan sarı hurdası alanlar yazıya bir göz atabilirsiniz. Firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar arasında sayılabilir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir.

Balıkesir Dursunbey hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor. Dursunbey ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

Dursunbey Hurda Kablo Alan Yerler

Dursunbey hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımında liderlik ediyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Dursunbey hurdacı firmayız. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizde bulunan Balıkesir Dursunbey hurda bakır kablo ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerimize günlük yollamaktayız. Bununla birlikte enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz.

Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Adresten antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo almaktayız.

Balıkesir Dursunbey ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar içinde piyasanın üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Kablo alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış konuyu okuyabilirsiniz.

Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmak isteyenler bizi arayabilir.

Balıkesir Dursunbey hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Satıcılarda bolca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Dursunbey Hurda Alüminyum Alan Firma

Buradaki Dursunbey alüminyum hurda kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Alüminyum hurda alanlar hakkında paylaşılmış metini inceleyebilirsiniz Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Sizin desteğiyle sürekli büyüyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Dursunbey ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Balıkesir Dursunbey alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Sac Hurda Alımı

Dursunbey ilçesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek sebebiyle. Kış bahçesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Şu anda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Dursunbey plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Dursunbey hurda plastik kilo fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Balıkesir il Dursunbey ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız.

İkinci El Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satışı için arayabilirsiniz.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Bu sayfada yer almakta olan Dursunbey hurda çelik raf fiyatları dün güncellenmiştir. Hurda raf alımı bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Dursunbey 2.el hurda raf satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle iflas eden kuruyemişçilerden satın aldığımız teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satıyoruz.

Akü Hurda Alanlar

Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Hurda akü alanlar bölümünün linkine tıklayın. Dolayısıyla depomuz ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır.

Dursunbey Fabrika Bozumu

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekir. Uzun süredir sayısız fabrika sökümü ihaleleri aldık.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında ünlü olduk. Dursunbey fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin dile getirdiği biçimde kolay değildir.

Anlık Güncel Dursunbey Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu makaleye bir göz atın En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Dursunbey hurdacı hurdacılık esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında hızlıca değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki Dursunbey firmalarından daha fazla kilo fiyatı uyguluyoruz.

Kullanılmış Restaurant Malzemesi Alımı

İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. İkinci el tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz. Endüstriyel restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz.

Dursunbey Kumaş Alım Satımı

Hurda parça kumaş almaktayız. Parti malı nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alımlarında peşin ödeme yapmaktayız. Balıkesir Dursunbey bölgesinin her bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında arzu ettiğiniz konuma geliyoruz. Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Dursunbey kumaş hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Balıkesir Dursunbey kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Hurda Kağıt Alımı

Dursunbey kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satımı yapabilirsiniz. Karton hurda alıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Dursunbey hurda karton ve kağıt ton fiyatını talep edenlere günlük ulaştırılmaktadır Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. İlçenin tümünde beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize çok daha fazla oranda kazanç elde etme avantajı veriyoruz.

En Yakın Dursunbey Hurdacı Numarası

Dursunbey hurdacı firması içindeki ekiplerimiz ile adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alanlar Dursunbey ilçesinin her sokağında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Dursunbey bölgesinde hurda alıyoruz. En yakın Dursunbey hurdacı firması servisi ile hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz.

Dursunbey Nikel Hurdası Alımı

Bu sebeple nikel hurdalar depolanırken oldukça özen ile çalışmalıyız. Dursunbey nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli metaller içerisindedir. Özellikle anot nikel, %95 – %99 şablon nikel, turbo nikel alımında piyasanın üzerinde ton fiyatı veriyoruz.

Dursunbey Bina Yıkımı

Yıkımda belirtilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen gibi her türlü hurdayı alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Dursunbey kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken iş yerlerinin gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz.

Dursunbey Araç Hurdası Alan Yerler

Dursunbey hizmet ediyoruz. İmkan oldukça Dursunbey çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda yük vagonu, hurda motor satmak için dilediğiniz gün arayabilirsiniz.

Dursunbey Hurdacı Sitesi

Bizden sonrakilere temiz bir Dursunbey yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Dursunbey hurdacılar sitesindeki dükkanımızla atıl hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Dursunbey sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu cins hurdanızı alıyor değiliz.

7/24 Açık Dursunbey Hurdacı Firması

Tam tamına üç yıldan bu yana hurda alım satım yapıyoruz. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Dursunbey hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan yerinize geliriz.

2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından bir projede kullanılmış olan yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el iskele, hurda plywood satılıktır. Dursunbey ilçesinde yıkılmış iş yeri binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan şirketlerden satın aldığımız

Dursunbey İkinci El Eşya

Kısa bir zaman kullanılmış olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyaları yerinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinesi alım satımı başlıklı sitemizi inceleyin Dursunbey çevresinde sıfır gibi, 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Her çeşit 2.el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Temiz kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları için bedelini nakit ödemekteyiz.

Hurda Klima Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Dursunbey etrafında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Dursunbey çevresinde en çok satılan hurdalar içerisindedir.

Dursunbey Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından alınan her cins hurda malzemelerin depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Dursunbey Belediyesi’nce bildirilen yere boşaltılır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre molozun nakliye işi itinalı bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor.

Hurda Cam Alanlar

Günümüzde şeffaf araba camları, soda şişesi türde hurda cam türleri yüksek miktarda satılıp alınıyor. Dursunbey çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf araba camları, soda şişesi türde hurda cam türleri yüksek miktarda satılıp alınıyor.

0 (535) 043 31 17