İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Dumlupınar Hurdacı Hurda Alımı

Dumlupınar Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal ismiyle hizmetimize devam ediyoruz. Ülkemizin dört bir tarafından, her türlü hurda malzeme alıyoruz. Güncel Dumlupınar hurda fiyatları ile hurda almaktayız. Diğerlerinden farklı geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün faaliyetlerimize bulunduğunuz sayfadan erişebilirsiniz. En iyi Dumlupınar hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda eşya satanlara piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kütahya hurdacı olarak Dumlupınar bölgesinde hizmet ediyoruz. Kütahya Dumlupınar şehir merkezinde hurda satmak nedeniyle personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Dumlupınar Hurdacısı

Dumlupınar hurdacı olarak Kütahya bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için yakın çevredeki hurda nakil araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Dumlupınar mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda inşaat demiri satışı nedeniyle bizi çaldırabilirsiniz. Dumlupınar hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kütahya Dumlupınar çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Kütahya merkezinin sempatik ilçesi Dumlupınar gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kütahya Dumlupınar ilçe merkezinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Yurdumuzda senelik olarak bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıpsal atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların %4’ünü maden hurdaları, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastik hurdası oluşturuyor. Malesef, bu malzemelerin dörtte beşi çöpe gidiyor. Bu malzemelerin piyasa değeri 1 milyar altı yüz elli milyon Türk Lirası tutmaktadır. Geri dönüşüm firmaları boşa giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşüm yapılırken harcanan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklimlere verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Kütahya Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metal cevherlerinin yeraltından çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

Doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazıları yüksek miktarda gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide artmaktadır. Atık metalin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

Dumlupınar Hurdacı Telefon Numarası

Dumlupınar adresten her çeşit hurda alımı her türde hurda alımı hizmetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Kütahya Dumlupınar hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Dumlupınar Krom Hurdası Alım Satımı

Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Kütahya Dumlupınar krom hurdası fiyat listesini dileyene bedelsiz gönderiyoruz.

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Dumlupınar Sarı Hurdası Alan Firma

Gerçekte sarı hurdası isminde hurda cinsi varolmamıştır. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Dumlupınar hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Sitemizdeki Kütahya Dumlupınar sarı pirinç hurdası kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar içeriğe göz atın. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

Hursan Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımında öncülük etmektedir. Bu sebeple Dumlupınar hurda sarı alan firmalar arasındayız. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Dumlupınar ilçesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Dumlupınar Kurşun Hurda Alımı

Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare söküm kurşunu satışı nedeni ile çağrı hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun fiyatı sayfamızı okursanız harika bir şey yaparsınız. Dumlupınar kurşun hurda için en iyi fiyatları uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Dumlupınar kurşun hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir.

Dumlupınar Kablo Hurdası Alanlar

Daha doğru bilgi öğrenmek amacıyla kablo alan hurdacılar metni inceleyebilirsiniz. Kütahya Dumlupınar hurdacısı Hursan Metal özellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu için buradayız. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir. Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sitede paylaşılan Dumlupınar fare yemez kablo kg fiyatı günceldir.

Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. Dumlupınar ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Dumlupınar bölgesinde bolca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Dumlupınar hurdacı arayanlar için buradayız. . Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo elinde olanlar bize ulaşın. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Dumlupınar ilçesinin tüm sokaklarından TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz.

Dumlupınar Çinko Hurda Alan Yerler

Bu sayfadaki Kütahya Dumlupınar çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler bölümüne bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın. Kütahya, Dumlupınar çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Dumlupınar Hurda Bakır Alan Firmalar

Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Dumlupınar bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Bu sayfadaki Dumlupınar soyma bakır hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Kütahya Dumlupınar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Dumlupınar hurdacı telefonunu tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Dumlupınar bölgesinde hurda bakır almaktayız.

Dumlupınar Hurda Demir Alımı

Dumlupınar ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı demir hurdası konusunda bilgi almak amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı gönderimize göz atmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Bu yazdıda yayımlanmış olan Dumlupınar hurda demir kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurdacı firmamız Dumlupınar bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Dumlupınar Hurda Sac Alımı

Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Dumlupınar Kütahya ilçesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Dumlupınar Hurda Alan Yerler

Dumlupınar kapıdan hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metallerin fiyatı düşüyor. Hurda çelik almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Dumlupınar hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Yüksek tonajlı sarı ve alüminyum hurdası, kablo hurdası, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurdası, hurda demir alımlarına özel fiyat listeleri uyguluyoruz. Dumlupınar hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Kütahya Dumlupınar geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor.

Dumlupınar Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Dumlupınar alüminyum hurda ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Kütahya Dumlupınar alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Dumlupınar ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

Ayrıca alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel alımı yapan hurdacıyız. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız.

Dumlupınar İkinci El Hurda Raf

Özellikle batan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satan firmalar arasındayız. Sitemizdeki Dumlupınar 2.el raf fiyatlarını isteyene bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda alan hurdacı firma makalemizi dolaşmalısınız. Raf hurdası Dumlupınar alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Dumlupınar Hurdacı

İki bin sekiz yılından bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Dumlupınar hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği deneyim süreci ile değişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Dumlupınar Hurda Akü Alım Satımı

Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akü hurdası fiyatları paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi olanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında bulunur. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü denmektedir. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır.

Dumlupınar Karton Hurdası Alan En Yakın Firmalar

İlçenin her yerinde kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız ekstra titizlikle sizlere çok daha fazla oranda kazanç elde etme avantajı yöneltiyoruz. Dumlupınar kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz. Hurda kağıt, karton alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Dumlupınar karton hurda ton fiyatlarını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alıyoruz.

Dumlupınar Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde onlarca fabrika bozumu ihalesi güvenle yerine getirdik. Dumlupınar fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider yerdeyiz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. İlk önce sökümü istenen fabrikanın detaylıca incelenmesi gerekiyor.

Dumlupınar Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Dumlupınar ilçesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz. Dumlupınar etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Dumlupınar Moloz Dökümü

Yıkım molozları Dumlupınar Belediyesi Fen işlerince belirlenen yerlere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Dumlupınar Hurdacılar Sitesi

Her hali ile temiz bir Kütahya ve olması gerektiği gibi yaşanır Dumlupınar yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Dumlupınar hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın vasıtasıyla hurda eşya geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz.

Sadece bu hurdaları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Dumlupınar 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa bir zaman diliminde kullanılmış olan yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri 2.el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalan esnaflardan almış olduğumuz

Dumlupınar Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

Dumlupınar plastik hurdası alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Burada yayınlanmış olan Kütahya Dumlupınar plastik hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz Kütahya ile Dumlupınar ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

Güncel Anlık Dumlupınar Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Sayfamızdakiyeni hurda fiyatları içeriği inceleyin Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımı yaparken piyasa fiyatından fazla fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. Dumlupınar hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları her saat değişmekte.

Dumlupınar Nikel Hurdası Alanlar

Bu ilçede %95 nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Dumlupınar nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir. Bu neden ile hurda nikeller alındığında çok hassas çalışmalıyız.

Dumlupınar Beyaz Eşya Hurdası

Titiz kullandığınız 2.el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuklarınız yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı konulu makaleye ulaşabilirsiniz Kullanılmış büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları alıyoruz. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamızıarayabilirsiniz. Ederinden ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz.

Dumlupınar Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araba, hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdaları, motor hurdası . Bazı dönemlerde Dumlupınar yakınlarında otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

En Yakın Dumlupınar Hurdacı

En yakın Dumlupınar hurdacı firma adıyla hurda alıp satmak amacıyla ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Dumlupınar etrafında hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Dumlupınar genelinde hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. Dumlupınar hurdacı firma istihdamındaki ekiplerimizle arzuladığınız mekandan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Dumlupınar Bina Yıkımı

Dumlupınar kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin en baştan yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, sökülen hurda çelik kapı, çıkma pimapen vb. tüm hurdayı alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda istenilen tüm tedbirler Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

Dumlupınar İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her türde yüksek kw 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Dumlupınar Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi sıvı madde koruyan inorganik sert bir malzemedir. Dumlupınar genelinde cam hurda alan yerler arasındayız. Genellikle rengarenk süt şişesi, sökülmüş araba camı ve benzeri cam hurdası tonlarca satılıp alınıyor.

0 (535) 043 31 17