İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Dodurga Hurdacı

Dodurga Hurdacı

Dodurga merkezi etrafında temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda ticareti yapıyoruz. Çorum Dodurga hurdacı firma olarak her cins hurda alıyoruz. Çorum hurdacı olan firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Anlık Çorum Dodurga hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Dodurga hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Her nevi hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Çorum Dodurga meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere kadar profesyonel ekip göndermekteyiz.

Aslında Dodurga hurdacı firmasıyız. Elbette ki Çorum Dodurga merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Hursan Metal şirketimiz ile Dodurga hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çorum hurdacı firmalar içerisindeyiz. Çorum Dodurga hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Dodurga merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız mevcuttur.

Dodurga Hurdacı Firmalar

Dodurga merkezindeki mahallelerde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Dodurga hurdacısı olarak Çorum genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Dodurga hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Dodurga ilçesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Çorum şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Dodurga gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çorum Dodurga ilçesinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Dodurga Hurdacı Numarası

Dodurga hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Çorum Dodurga hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın.

Dodurga Kurşun Hurdası Alımı

Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyatlar veriyoruz. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Dodurga Çorum kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgeler arasındadır. Bu yazıda yayımlanan Çorum Dodurga kurşun hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası fiyatı makalemize bir göz gezdirmek istemelisiniz.

Krom Hurdası Alımı

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alım satımı sayfamıza bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Oldukça sert bir maden olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Çorum Dodurga hurda krom tank ton fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız.

Dodurga Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Dodurga adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdaların kıymeti düşebilir.

Antimon zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Çorum Dodurga ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit alüminyum hurdası alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı sarı hurda, ve çinko, kurşun, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurdası,demir satanlara özel yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Dodurga hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Dodurga Hurda Sac Alan Hurdacılar

Elimizde her boyutta 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Dodurga Çorum ve çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, ticareti için irtibat kurabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

Çinko Hurda Alım Satımı

Buradaki Dodurga çatı söküm çinkosu fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda ton fiyatı bağlantısına tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı için firmamızla irtibata geçin. Çorum, Dodurga ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Dodurga Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Burada yayınlanan Dodurga alüminyum hurda ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Hurda satanların sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz.

Dodurga ilçesinin tamamında alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı sizinle birlikte yapmaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz.

Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Çorum Dodurga alüminyum hurda alan yerler arasındayız.

Her türlü hurda alüminyum alınır. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

Dodurga Demir Hurdası Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımıza bir göz atmalısınız. Demir hurdası, Dodurga ilçe genelinde bol miktarda bulunan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Dodurga inşaat demiri fiyat listesi günceldir. Güncel hurda demir fiyatları için bize ulaşın. Hurda demir fiyatı paylaşımını geziniz. Hursan Metal Çorum Dodurga ilçesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Dodurga ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz.

Dodurga Bakır Hurda Alanlar

Hurda bakır bölümünde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Dodurga hurda bakır fiyat listesi için bizi arayınız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

Bakır hurdası alan Dodurga hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Dodurga içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Dodurga yanık bakır hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Çorum Dodurga bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Dodurga Hurda Kablo Alanlar

Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyatı sunuyoruz. Kullanılış yerlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Çorum Dodurga hurda kablo alıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilen 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz.

Hurda kablolar içerisindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek teklifler sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Dodurga hurdacı firma arayanlara özenli hizmet veriyoruz. . Üstelik fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Çorum Dodurga hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında deneyimliyiz. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin madenine göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde bulunan Çorum Dodurga kablo fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük gönderiyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki içeriğe göz atın. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz.

Dodurga hurdacısı Hursan Metal özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dodurga Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Çorum Dodurga hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor.

Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Aslını demek lazımsa sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Bu neden ile Dodurga sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Çorum Dodurga pirinç sarı ton fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz. Sarı alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyun. Dodurga ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Dodurga Cam Hurdası Alanlar

Dodurga ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler arasında yer almaktayız. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan katı bir malzemedir. Genelde şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, oto camı şeklinde hurda cam bulunabiliyor.

Hurda Plastik Alım Satımı

Çorum ile Dodurga ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere denir. Dodurga plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında bulunan Dodurga hurda deposuyuz. Sitemizdeki Çorum Dodurga plastik fiyatlarını uygulamamızı kullananlara günlük gönderilmektedir.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyata beyaz naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alım satımı yapıyoruz.

Dodurga Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Dodurga nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli davranmalıyız.

Dodurga Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Dodurga etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Dodurga ilçesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Dodurga Moloz Döküm Yerleri

Dodurga hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinalı bir şekilde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Dodurga Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alana taşınır.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Yüksek kilo fiyatlarıyla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alımı yapanlar arasındayız. Dodurga kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki Hursan Metal ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Karton, kağıt hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Dodurga hurda kağıt ve karton fiyat listesi güncelliğini korumaktadır

2.el Cafe Malzemeleri Alımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Çok kısa bir süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz.

Kumaş Alan Firmalar

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Çorum Dodurga etrafında hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Parti malı top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alıp satmaktayız.

Tonajlı hurda pantolonluk, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen aramalısınız. Çorum Dodurga kilo ile tartıp kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki Dodurga kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan ardiye binalarından elde edilen hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, boya makinesi, alçı mikseri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalmış şirketlerden aldığımız

Dodurga Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek iş yerlerinin istendiği şekilde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her cins hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda belirtilen tüm tedbirler

En Yakın Dodurga Hurdacı

Hursan Metal olarak Dodurga ilçesinin etrafında hurda satımı işi yapıyoruz. En yakın Dodurga hurdacı adıyla her çeşit hurda malzeme ticareti yapmak için bulunduğunuz yere çalışanlarımızı yolluyoruz. Dodurga hurdacı bünyesinde çalışan personelimizle adresten her cins hurda atık alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Bu neden ile size en yakın hurda alan yerler Dodurga ilçesinde hizmetler veriyoruz.

Dodurga Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle kapatılan şarküteriler tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, çelik raf hurdası içinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf satan yerler arasındayız. Sayfamızdaki Çorum Dodurga 2.el market rafı kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda raf alanlar sayfamıza göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Dodurga 2.el hurda raf almak amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Dodurga Fabrika Sökümü

Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Başlamadan önce sökülecek taşınmazın etraflıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur.

Profesyonelce fabrika söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde öncü yerdeyiz. Sektörde binlerce fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Çorum Dodurga fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz.

7/24 Hurda Alan Dodurga Hurdacı

Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği kurumsallaşmayla sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Dodurga hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 iş yerimizdeyiz. Tam 34 yıldır hurda alım yapıyoruz.

2.El Eşya

Dodurga ilçesinde yeni ve 2. el ev eşyaları satıyoruz. Sahibinden satılık çalışma masası, büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı elimizde yeteri miktarda mevcuttur. Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Az kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinesi alım satımı başlıklı paylaşımı okuyunuz

Akü Hurda Alım Satımı

Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunuyor. Akü hurda alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Bu nedenle firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Dodurga Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza güzel bir Çorum ve çok daha iyi Dodurga oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Dodurga hurdacılar sitesi D bloktaki tesisimiziz yardımı ile hurda eşya alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Dodurga oto sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Dodurga Jeneratör Hurda Alım Satımı

Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alımı için çok geçmeden arayın. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz için en yüksek fiyatları sunmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz.

Hurda Araba Alanlar

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Dodurga hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lakin araç hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, römork, hurda motor . İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Dodurga çevresinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Dodurga Hurda Fiyatları

Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alırken pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlar veriyoruz. Daha güncel sitemizdeki hurda alüminyum fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz Dodurga hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları hurda borsasında hızlıca değişmekte. En doğru fiyatlara erişmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17