İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Didim Hurdacı Firma

Didim Hurdacı Firma

Didim bölgesinde hurda satmak sebebiyle günün her vaktinde telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hursan Hurda Sanayi firmamızla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Yurdun dört bir yanında, hurda alımı yapıyoruz. Anlık Didim hurda fiyatları ile malzemelerinizi almaktayız. Kimsenin yapmadığı profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Bütün faaliyetlerimizi okuduğunuz sayfamızdan takip edebilirsiniz. Aydın Didim hurdacı firma olarak istediğiniz adrese gelebiyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Aydın hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Aydın Didim Hurdacı Firma

Didim hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Didim çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı nedeniyle destek numaramızı aramalısınız. Aydın şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Didim daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Didim çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Didim genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin yararı için çalışıyoruz. Didim hurdacı firması olarak Aydın ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton hastane atığı, 24 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde dört civarını maden hurdaları, yüzde kırk üçünü kağıt hurdası, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde oniki’sini hurda cam türleri gibi atıklardan oluşuyor. Maatteessüf, bu paha biçilmez atıkların %80’i dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu atıkların piyasa değeri 1 milyar beş yüz altmış milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hursan Hurda Sanayi çöpe giden bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

Didim Hurdacı Numarası

Aydın Didim yerinden hurda alımı hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer almaktadır. Aydın Didim hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Didim Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alımı yapan işyerleri arasındayız. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Didim çevresinde hurda levha, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek için.

Didim Hurda Kablo Alım Satımı

Aydın Didim hurdacısı Hursan Hurda Sanayi firmamız genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Didim hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımına liderlik ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden pahalı fiyatlar veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satarak para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresten enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu yazıya göz atabilirsiniz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Çünkü Hursan Hurda Sanayi firmamızla sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Kablo hurdaları telindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için çok kıymetlidir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Didim hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet veriyoruz. . Etrafta çoğunlukla toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Didim ttr kablo hurdası kilo fiyatını talep edenlere ücretsiz yolluyoruz. Aydın Didim hurda kablo alan yerler arasındayız.

Didim Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatları gönderimizi okursanız iyi olacaktır. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alırız. Kurşun metalinin eski madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Aydın Didim hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Didim kurşun hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

Didim Hurda Alan Firmalar

Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kârlı hurda ticareti yaparak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı sarı ve kurşun hurda, demir hurda, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo alımı yaparken Aydın Didim hurdacı firmalardan yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Didim hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Didim adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetleri düşebilir. Aydın Didim ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Hurda Sanayi her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Didim Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayınız. Didim kilosuyla hurda kumaş alanlar arasında en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Didim hurda kumaş kg fiyatı günceldir. Aydın Didim ilçesinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımında yolladığınız adrese gelmekteyiz.

Parti malı kumaş topu, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası için nakit parayla ödeme yapıyoruz. Didim bölgesinde kumaş hurdası alımı yapılır.

Didim 2.el Cafe Ekipmanı Alanlar

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar alınır. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi ocaklar, aspiratör, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, krom salata ve meze dolapları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak kurutma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız.

Didim Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Burada paylaşılan Aydın Didim hurda nikel ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Didim çevresinin her yerinde çinko hurdası alıyoruz.

Didim Hurda Bakır Alanlar

Didim içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Aydın Didim bakır hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Aydın Didim hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Didim bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar alan hurdacıyız. Hurda bakır konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan Didim hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Didim Alüminyum Hurdası Alımı

Aydın Didim hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. Sayfamızdaki Didim hurda alüminyum ton fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Sayfamızdakialüminyum hurdası alanlar içeriğe bir göz atabilirsiniz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Güvenli bir biçimde alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Didim bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum hurda alınır.

Bizlere güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sizlerin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı diliyoruz.

Didim Demir Hurdası Alımı

Sizinde bildiği gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için peşin ödeme yapmaktayız. Didim çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Didim inşaat demiri kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Güncel anlık hurda demir fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alımı sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Didim genelinde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

Didim Sarı Hurda Alım Satımı

Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri vardır. Didim ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sebeple Didim hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz.

Buradaki Aydın Didim hurda sarı kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Detaylı sayfamızdaki hurda sarı alanlar metni okuyun. Aslında sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur.

Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir. Aydın Didim hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

Didim Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Didim krom tank hurdası fiyatları anlık güncelleniyor. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklayın.

Didim Hurda Akü Alanlar

Hurda aküler içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor. Akü hurdası kilo fiyatı makalemize göz atmalısınız. Dolayısı ile Aydın Didim hurdacısı ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Kullanımdan sonra kullanılmaz haline gelen bataryalara akü hurdası denilmektedir.

Didim Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenen tüm önlemler Üstteki fabrika söküm işinde olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Didim kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istenildiği şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, sökülmüş kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurdanızı değerinde alıyoruz.

Didim Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firma

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın firmayız. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Didim 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla yenilen depolardan temin ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf satıyoruz. Sayfamızda yayınlanmış olan Didim ikinci el market rafı ton fiyatlarını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hurda raf alımı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Didim fiyatı talep etmek nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Didim Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticareti yaparken piyasadan daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. Didim hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı Didim hurdacılar sitesinde her dakika değişmektedir. En doğru fiyatlara erişmek nedeniyle bizi arayın.

Didim Karton Hurda Alım Satımı

Ederinden fazla hurda kağıt fiyatları ile kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, kağıt bardak alıyoruz. Didim kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Buradaki Didim hurda kağıt ve karton fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha yüksek kazanma şansı yöneltiyoruz.

Didim Hurda Araba Alan Firmalar

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Didim hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat oldukça Didim çevresinde hurda araba alım hizmetleri vermekteyiz. Evrak işi olmayan yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, trafikten çekme belgeli hurda araba, motor hurdası için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Didim Hurdacı Firma

Neredeyse 15 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 hurda alan Didim hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan konumuza geliyoruz. Sizlerin sağladığı kurumsallaşma sayesinde değişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Didim 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan satın aldığımız Didim etrafında yıkılmış öğrenci yurdu binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce kısa bir süreliğine kullanılmış alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur.

Didim Fabrika Sökümü

Hurdacıların söylediği şekilde kolay bir iş değildir. Öncelikle sökülecek iş yerinin titizlikle gezilmesi gerekiyor.

Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider bir yerdeyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Didim fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Didim 2.el Ev Eşyası

Kullanılmış patron masası, büro ofis mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir. Didim çevresinde sıfır gibi ve 2. el kanepe satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Çok az kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi belirttiğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya fiyatları konusunda detaylı bilgi paylaşılmış içeriğimize ulaşın

Didim Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert yapıdaki sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik katı malzemeye verilen adıdır. Genellikle renkli süt şişesi, otomobil camları ve benzeri hurda camlar çok miktarda satılıp alınıyor. Didim etrafında hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz.

Didim Hurda Plastik Alanlar

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Aydın şehri Didim ilçesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Didim plastik hurda alan firmalar içinde olan Didim hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Didim naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Didim Hurda Nikel Alan Firmalar

Dolayısıyla hurda nikeller toplanırken çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu bölgede %95 şablon nikel – %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Aydın ile Didim nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Didim Klima Hurdası Alım Satımı

İkinci el klima Didim çevresinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Didim bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan yerler içindeyiz.

Didim Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her türlü hurda malzemenin depomuza taşınması ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Didim Belediyesi tarafından önceden bildirilen araziye nakil ediliyor.

En Yakın Didim Hurdacı

Didim en yakın hurdacı firması olarak hurda malzeme alımında deponuza geliyoruz. Didim hurdacısı içinde çalışmakta olan personelimiz ile yerinizden her tür hurda eşya almaya devam ediyoruz. Hursan Hurda Sanayi firmamızla Didim etrafında hurda malzeme alımı yapmaktayız. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı firma Didim genelinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Didim Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu çeşit malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Didim hurdacılar sitesi beşinci blok içinde bulunan firmamızla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Aydın ve daha güzel Didim yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

0 (535) 043 31 17