İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Devrek Hurdacı Telefon Numarası

Devrek Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Zonguldak bölgesinde hurda çeşitleri alıyoruz. Zonguldak Devrek hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Zonguldak Devrek hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Anlık Zonguldak Devrek hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaktayız.

Devrek genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile konumunuza kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Zonguldak hurdacısı olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Devrek merkez hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Zonguldak Devrek bölgesinde hurdacı firmasıyız.

Miktarı yüksek hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Zonguldak hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hali hazırda Zonguldak Devrek hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Zonguldak Devrek merkezinde de hizmet veriyoruz. Devrek merkezinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme alımında eşyanın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Zonguldak Devrek Hurdacı Firma

Devrek merkezindeki mahallelerde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür kağıt hurdası satışı sebebi ile telefonlarımızı tuşlamalısınız. Devrek hurdacı olarak Zonguldak genelinde her nevi hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Devrek hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişe etmeyin. Devrek merkezinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Zonguldak merkezinin tatlı ilçesi Devrek öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Devrek çevresinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Devrek Hurdacı Telefonu

Devrek hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Zonguldak Devrek adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Boşa süre harcamadan arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Krom Hurda Alımı

Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Devrek hurda krom tank kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Devrek Hurda Alımı

Zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi prensip edindik. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurda, hurda sarı ve ekstra demir aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. Devrek hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Devrek kapıdan hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurda malzemenin kıymetini düşürüyor. Hurda bakır alımı için adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Zonguldak Devrek hurdacı firma olan Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Devrek Hurda Alüminyum Alımı

Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Zonguldak Devrek hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz. Sayfamızdaki Zonguldak Devrek alüminyum fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Daha geniş alüminyum alan hurdacılar makaleyi inceleyebilirsiniz.

Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Devrek ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör yapmaktayız. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

Devrek Sarı Hurdası Alanlar

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Devrek ilçesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Bu sebep ile Devrek hurda sarı alımı yapmaktayız. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Devrek hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Bu sayfadaki Devrek sarı pirinç hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Anlık sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Devrek Hurda Kablo Alanlar

Fakat tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları teklif ediyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Devrek hurdacı arayanlar için buradayız. .

Hurda kablo alanlar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Piyasada bolca toplanan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Zonguldak Devrek ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Zonguldak Devrek ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

Çünkü sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası piyasası daha yüksek fiyat veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Devrek hurda bakır kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Devrek hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Devrek Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Devrek çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Zonguldak Devrek nikel hurdası kg fiyatını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar gönderimize bir göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Devrek Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Devrek bakır fiyatlarını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Zonguldak Devrek hurda bakır alan yerler arasındayız. Devrek bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alanlar içerisindeyiz.

Devrek bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Devrek hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacılar konumuzda geniş bilgilendirme mevcut.

Devrek Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza göz atmalısınız. Anlık demir hurdası ton fiyatı için Devrek hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler linkine tıklayınız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunabilen madenler arasındadır. Sayfamızdaki Devrek demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Firmamız Devrek ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alımı yapılır. Devrek ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

Devrek Hurda Kurşun Alanlar

Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu satışı amacı ile firmamızı arayıp irtibata geçmetiniz yeterlidir. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar linkine tıklayınız. Zonguldak Devrek kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Devrek çatı minare kurşunu ton fiyatları 4 günde bir güncellenmektedir. Kurşun metali hala kullanılan madendir.

Hurda Sac Alanlar

Firmamızda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alımı yapanlar içindeyiz. Devrek Zonguldak bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile.

Devrek Hurda Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

En Yakın Devrek Hurdacı

Devrek en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her çeşit hurda eşya alım satımı için yerinize personellerimizi yolluyoruz. Devrek hurdacı firması firmamızla adresten hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Devrek çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Devrek ilçesinin tümünde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

Devrek Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

Devrek kağıt hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Zonguldak Devrek karton hurdası ton fiyatını dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz Zonguldak Devrek hurda kağıt alanlar içindeki Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alımı yapanlar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alırken uyguladığımız extra hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha çok miktarda kazanç elde etme şansı veriyoruz.

Devrek İkinci El Hurda Raf

Sitemizdeki Zonguldak Devrek hurda raf ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası kilo fiyatı hurda raf hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Devrek satışı yapmak amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan aktarlar tarafından satılan ürün reyonları, çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız.

Devrek Cam Hurda Alımı

Devrek yakınlarında cam hurda alanlar içindeyiz. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Genelde renkli ve şeffaf otomobil camı, gazoz ve soda şişesi şeklinde hurda cam bulunabilmekte.

Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyatlarla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Devrek hurda plastik alımı yapan firmalar içinde olan firmayız. Buradaki Devrek naylon hurdası kilo fiyatını isteyene saat başı ulaştırıyoruz. Zonguldak ile Devrek ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Devrek Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Devrek hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları Devrek pazarında an be an değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette size otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. İşlerden fırsat oldukça Devrek etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, yük vagonu, hurda motor . Ama araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

7/24 Açık Devrek Hurdacı

Neredeyse bin dokuz yüz doksan beşden buyana hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği özgüvenle araç sayımızı arttırarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Devrek hurdacı firması dükkânımız vasıtasıyla haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışıyoruz.

Devrek 2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Depomuzda bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel 4 gözlü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz küvet, aspiratör vb. cafe lokanta tipi mutfak ekipmanını görmek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Zonguldak Devrek ilçesinde parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Kiloyla hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımlarında nakit ödeme yapılır.

Zonguldak Devrek ilçesinde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz yere araç göndermekteyiz. Tonajlı pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi aramalısınız.

Buradaki Devrek hurda kumaş ton fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırılmaktadır. Zonguldak Devrek kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

Devrek Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler gibi her cinste hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri Devrek kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek evlerin gerektiği bir şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz.

Devrek Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvılar sebebi ile kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. Araçlarda enerji kaynağı bulunur. Akü hurdası fiyatları konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendi içerisinde geri dönüşüm atölyesi olan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar.

Devrek Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir. İşe başlamadan önce sökülecek mülkün incelikle incelenerek uygun projenin seçilmesi daha doğrudur. Devrek fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Daha önce yüzlerce fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Devrek etrafında yıkılmış market vb binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Bazı projelerde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış iskele, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz.

Devrek hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde %95 ile %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası, nikel turbo alımı yapıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Çok az ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki koltuklarınız kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı yapan firma başlıklı paylaşımı okuyunuz Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla bize ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları satın almak amaçlı dükkanımıza ait hatları aramanız yeterli olacaktır. En ekonomik fiyatlarla sıfır, 2. el kanepe satın alabilirsiniz.

Devrek Hurda Klima Alım Satımı

Devrek etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Devrek bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Devrek Moloz Nakliyesi

Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozu Devrek Belediyesi’nce belirlenen araziye naklediliyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın şirketimize ait depoya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Devrek Hurdacı Sitesi

Devrek sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan her çeşit metali alıyoruz. Devrek hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızın iş birliği ile geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki atıkların alım satımını yapıyor değiliz. Çevreci dostlara her hali ile yaşanılır bir Zonguldak Devrek bırakmak için çok çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17