İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Dernekpazarı Hurdacı Telefonu

Dernekpazarı Hurdacı Telefonu

Dernekpazarı merkezde yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı için konumunuza araçlarımızı gönderiyoruz. Güncel Dernekpazarı hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Dernekpazarı merkezinin tümünde ikinci el ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz.

Dernekpazarı hurdacı firmaları içinde lideriz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız. Her çeşit hurda alımında lider konumdayız.

Trabzon Dernekpazarı merkez hurdacı firma olarak Dernekpazarı merkezi bölgesinde her cins hurda alımı yapmaktayız. Trabzon hurdacı firma olan Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Dernekpazarı merkezinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Trabzon hurdacısı firmalar içindeyiz. Aslında Dernekpazarı hurdacı firmaları arasındayız. Fakat Dernekpazarı merkezinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal firmamızla Dernekpazarı merkez yakınlarında hizmetimizi sürdürüyoruz.

Dernekpazarı Hurdacı Firmalar

Dernekpazarı meydanında hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm insanların yararı için çalışıyoruz. Dernekpazarı hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Trabzon Dernekpazarı çevresinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Trabzon ilinin sempatik ilçesi Dernekpazarı gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Trabzon Dernekpazarı ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Dernekpazarı hurdacı olarak Trabzon ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın transferi için uygun hurda taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Dernekpazarı Hurdacı Telefonu

Dernekpazarı hurdacılık hurdacılık faaliyetleri yürüttüğümüz yerler arasında yer alır. Dolayısıyla hurda atık satmak üzere firmamızı arayabilirsiniz.

Trabzon Dernekpazarı hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz.

Dernekpazarı Hurda Alım Satımı

Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Dernekpazarı hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Dernekpazarı hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Dernekpazarı kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin kıymetinin inmesine neden olmaktadır. Hurda demir alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Trabzon Dernekpazarı hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Çok sert yapısı gereği zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Dernekpazarı hurda krom tank fiyat listesini abonelerimize saat başı ulaştırıyoruz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizde yayınlanmış olan Dernekpazarı çatı söküm çinkosu fiyatlarını talep edenlere ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alanlar çinko hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Dernekpazarı çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Dernekpazarı Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Bu sebep ile Dernekpazarı hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Dernekpazarı hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Buradaki Dernekpazarı pirinç sarı ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Sayfamızda önceden yazılan hurda sarı pirinç konuyu inceleyin. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri vardır. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir.

Hursan Metal firmamız tüm bu hurdaların yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Dernekpazarı bölgesinde sarı hurda alımı yapıyoruz. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır.

Dernekpazarı Hurda Bakır Alım Satımı

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Dernekpazarı bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz. Dernekpazarı içerisinde bakır hurda almaktayız.

Bakır hurdası alan Dernekpazarı hurdacı şirketimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Dernekpazarı soyma bakır hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Trabzon Dernekpazarı hurda bakır alan yerler arasındayız.

Demir Hurdası Alanlar

Hursan Metal Dernekpazarı genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Hurda demir, Dernekpazarı bölgesinde en çok çıkarılan metaller arasındadır. Bu sayfada bulunan Dernekpazarı 1.sınıf hurda demir fiyat listesini dileyene günlük yolluyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları yazısına mutlaka bir göz atın. Anlık demir hurdası fiyatları edinmek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurda alımı yazısını incelerseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Hatırlatmak isteriz her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni için nakit para ödeme yapmaktayız. Dernekpazarı çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Dernekpazarı Hurda Kablo Alım Satımı

Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşinen ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatı öneriyoruz.

Trabzon Dernekpazarı hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Dernekpazarı hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet avantaj dolu fiyatlar uyguluyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar içeriğe göz atın. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır.

İçindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Dernekpazarı kablo ton fiyatlarını abonelerimiz ile hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Trabzon Dernekpazarı ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Dernekpazarı hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı

Dernekpazarı kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Burada yer almakta olan Dernekpazarı hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Kurşun metali en eski madenlerdendir. Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda sökümü yapıyoruz. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası fiyatı bölümünü dolaşmak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Dernekpazarı Sac Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. Dernekpazarı Trabzon etrafında sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satmak amacıyla arayınız. Veranda çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Dernekpazarı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sayfamızdaki Dernekpazarı alüminyum hurda ton fiyatlarını isteyene bedelsiz yollanmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz Sizin yardımıyla daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör almaktayız. Bize verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Her türden alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Dernekpazarı ilçesinin tümünde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımı gözünüzün önünde yapıyoruz. Trabzon Dernekpazarı alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Anlık Güncel Dernekpazarı Hurda Fiyatları

Daha güncel hurda fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz Doğru hurda fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşın. Dernekpazarı hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları an be an güncellenmektedir. Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alımlarında daha yüksek kilo fiyatları ödüyoruz.

Dernekpazarı İkinci El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için en iyi fiyatı sunmaktayız.

Dernekpazarı Hurda Kağıt Alım Satımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Trabzon Dernekpazarı hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Hursan Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle müşterilerimize çok daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı yöneltiyoruz. Kağıt hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Dernekpazarı hurda kağıt ve karton ton fiyatını her gün göndermekteyiz

Dernekpazarı Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır.

Dernekpazarı hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel hurda alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Dernekpazarı Hurdacı Sitesi

Dernekpazarı hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın iş birliği ile sektöre hizmet veriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Dernekpazarı sanayi sitesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Her haliyle iyi bir Trabzon Dernekpazarı oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

Dernekpazarı Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika söküm işinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her cinsten hurda malzemeleri alıyoruz. Dernekpazarı kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz.

Dernekpazarı 2. El Restaurant Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi kuzine vs sanayi tipi mutfak aletini görebilmeniz amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el tabak ısıtma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Hurda Kumaş Alımı

Dernekpazarı etrafında kumaş fire hurdası almaktayız. Trabzon Dernekpazarı ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize gelecek ekiplerimiz var. Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz.

Spot hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Trabzon Dernekpazarı kilo ile tartarak kumaş hurdası alanlar içinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sayfamızdaki Dernekpazarı hurda kumaş fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır.

En Yakın Dernekpazarı Hurdacı Firma

Dernekpazarı en yakın hurdacı hizmetiyle hurda alım satımı için yerinize geliyoruz. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı Dernekpazarı genelinde hizmetler sunmaktan onur duyarız. Hursan Metal şirketimizle Dernekpazarı genelinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Dernekpazarı hurdacı sitesi firmamızla yerinden hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla batmış nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılmış ev binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Dernekpazarı Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Dernekpazarı bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Dernekpazarı ilçesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Dernekpazarı Moloz Nakliyesi

Dernekpazarı hurdacı Hursan Metal tarafından alınan her nevi hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun taşıma işi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Dernekpazarı Belediyesi tarafından daha önceden planlanan moloz dökme yerlerine dökülüyor.

Dernekpazarı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Dernekpazarı Trabzon fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Sektörde sayısız fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenli bir biçimde fabrika söküyoruz.

Dernekpazarı Akü Hurdası Alan Firma

Motosikletlerde elektrik ihtiyacında kullanılır. Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu sebebi ile geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alanlar bölümünü ziyaret etmek iyi gelir. Bu sebeple iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabilir. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

Dernekpazarı 2.el Raf Fiyatları

Özellikle batan fabrikalar tarafından satılan teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları, demir raflar, hurda çelik raflar içlerinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Trabzon Dernekpazarı 2.el market rafı kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda ton fiyatı paylaşımını okusanız güzel olur. Dernekpazarı 2.el hurda raf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Dernekpazarı Hurdacı Firması

Tam tamına 23 senedir hurdacılık yapan şirketiz. 7/24 hizmet veren Dernekpazarı hurdacı depomuz vasıtasıyla gece gündüz sektörde hizmet veriyoruz. Geçip giden senelerin kazandırdığı özgüven aracılığı ile sektörel teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz. Trabzon şehri Dernekpazarı ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Dernekpazarı hurda plastik alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki Dernekpazarı hurda plastik kilo fiyatını whatsapp grubu üyelerine güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Dernekpazarı Hurda Araba Alan Yerler

Dernekpazarı hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Çok yoğun olmadığımızda Dernekpazarı etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

İkinci El Eşya

İkinci el personel masası, ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı firmamızda devamlı mevcuttur. Sıfırdan farkı olmayan 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak maksadı ile numaralarımızla etkileşim kurabilirsiniz. Trabzon Dernekpazarı ilçesinde titiz biçimde kullanıldığı çabucak anlaşılan, ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Titiz kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi paylaşılmış makalemizi ziyaret edin

Hurda Cam Alımı

Dernekpazarı yakınlarında hurda cam alanlar içerisindeyiz. Günümüzde rengarenk otomobil camı, cam şişe benzeri hurda cam bulunmaktadır. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri geçirmeyen amorf katı maddelerdir.

0 (535) 043 31 17